Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czubiński uczy Gruzinów

Utworzony przez M.Sz., 22 października 2008 r. o 06:03 Powrót do artykułu
Tu kilka ważnych szczegółów na ten temat: http://dziamber.wordpress.com/2008/10/22/w...ruzji/#more-356
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M.Sz. napisał:
Tu kilka ważnych szczegółów na ten temat: http://dziamber.wordpress.com/2008/10/22/w...ruzji/#more-356
http://www.jaroslawstawiarski.pl/index.php...d=445&idm=1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ciebie Dziamber boli , że to nie ty pojechałeś, czy nie pojechał Twój PAN?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czubiński w roli nauczyciela "czystych rąk", cóż za cynizm!!! Może i byłoby to zabawne, gdyby nie to, że kolejny raz pieniądze zostały zmarnowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
week napisał:
A ciebie Dziamber boli , że to nie ty pojechałeś, czy nie pojechał Twój PAN?
No już piarowcy z urzędu szczekają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej nie narobi obory na granicy jak co niektórzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojeju... a ta pani z tej fundacji to tez ma ciekawy zakres zainteresowan, skoro afery i korupcja, w ktore jest uwiklany pan burmistrz nie robia na niej wrazenia... business is business...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEN teraz ma w Gruzji przerwę obiadową i zaraz zasiądzie do kompa, sprawdzić co się dzieje na świecie, w Polsce i w Kraśniku. Zajrzy i tu, na tę stronę. Domyślam się jaka będzie to reakcja. Najpierw oklaski i tupanie z radości, a zarazo po tym okrzyk: znów jest znany, popularny i o mnie piszą. Rok przed wyborami przysiądę na du..., nie dam powodów do pisania o mnie źle, a niedojrzałe społeczeństwo i szybko zapomni o negatywnych artykułach. W głowach zaś pozostanie tylko moje nazwisko i w cuglach wygram wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świat zwariował, nie tylko na giełdach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam się cieszę, Wódz w Gruzji! Piotrze a może byś tam został i krzewił "demokrację lokalną", myślę że bylibyśmy szczęśliwi , Gruzini na początku też......, a jak byś się nie sprawdził to może Syberia albo biegun północny, przemyśl to chłopie byłoby fajnie.... Pozdrawiam Cię serdecznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dała Gruzja Światu Stalina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to sobie wybrali nauczyciela, nie ma co ! Szkoda, że wiele osób które kierują ludzi na takie wyjazdy nie patrzy na to że prawie wszystkie afery z udziałem osoby Piotra Cz. nie jest związane z jego prywatną osobą ale tym co on robi jako burmistrz miasta ! Czy dlatego że zasiada we władzach PO to należy aż tak przymykać oko na jego poczynania ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki rząd - takie ministerstwo; jakie ministerstwo - taka delegacja; jaka delegacja - tacy przedstawiciele; jacy przedstawiciele - tacy wyborcy; jacy wyborcy - taki naród! Czarno to widzę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie, Pan P. jest nauczycielem. Więc powinien uczyć. Kiedyś w szkole do swoich uczni powiadał. "Polityk na którym ciąży choć cień podejrzenia, powinien odejść z polityki". Ale mówić teorie, to jedno, a zachłysnąć się władzą to drugie. Mieć poczucie że zniszczę kogo zechcę, będą jeść mi z ręki, zastępy padną na kolana na mój pomruk. Toż to Boskie poczucie władzy!. Gratuluję Panie P. Jest Pan mistrzem kamuflażu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał... napisał:
Panowie, Pan P. jest nauczycielem. Więc powinien uczyć. Kiedyś w szkole do swoich uczni powiadał. "Polityk na którym ciąży choć cień podejrzenia, powinien odejść z polityki". Ale mówić teorie, to jedno, a zachłysnąć się władzą to drugie. Mieć poczucie że zniszczę kogo zechcę, będą jeść mi z ręki, zastępy padną na kolana na mój pomruk. Toż to Boskie poczucie władzy!. Gratuluję Panie P. Jest Pan mistrzem kamuflażu.
I dlatego jak tylko Gruzini dowiedzieli się, że to właśnie ten osobnik ma przyjechać i ich uczyć, to czym prędzej wsiedli do samolotów i przyjechali do nas. Uczą się na Lubelszczyżnie. Teraz zostaje pytanie: po jaką cholerę ten typ tam pojechał? ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec Kraśnika napisał:
Teraz zostaje pytanie: po jaką cholerę ten typ tam pojechał? ,
Jeszcze nie miał Gruzinki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taak! system zarządzania jakością ISO , to jest to !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Telefon burmistrza milczał".... biedna Natalia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...