Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy kryzys zamknie Tsubaki-Hoover?

Utworzony przez baltazar, 26 marca 2009 r. o 07:58 Powrót do artykułu
widzący - pytasz o definicje pytania retorycznego a masz problemy z ortografią!? Tak wygląda właśnie twoje wykształcenie, o którym wspominasz. Znam co najmniej 3 pracowników, którym, jeżeli chodzi o wykształcenie nie dorastasz do pięt, którzy skończyli państwowe uczelnie a nie jakiąś lubelską "wyspę" czy inne prywatne studia, którzy pracują nie jęcząc a przede wszystkim nie dążąc każdym możliwym sposobem do awansu. To świadczy właśnie o ich wartości, że nie chcą się płaszczyć po stołek. Może właśnie z nich zacząłbyś brać przykład odnośnie koleżeńskości i pewnej solidarności z resztą załogi? Wspominasz o tym jakim to nie jesteś super pracownikiem dbającym o interesy firmy. Więc może wytłumaczysz dlaczego do tej pory ta firma nie awansowała takiego wartościowego asa, wręcz perły wśród roboli a w zamian za to tkwisz na maszynach. Dlaczego taki "super gość" dwa razy był przenoszony - najpierw z pakowni a później ze zdzierania? Czyżby jeszcze nie dostrzegli twojego bezcennego potencjału czy może raczej wyciągnęli wnioski, że skoro nie tolerują cię nawet na maszynach to i na górze cię po prostu nie chcą, nie chcą takiej konfitury? Jeżeli tak dbasz o ludzi, kolegów (śmiech, przecież ty nie masz takowych) by mieli pracę, żeby warunki się poprawiły dlaczego w ostatnich wyborach nie poszli za takim guru obiecującym same dobre zmiany? Jesteś żałosnym strzępkiem człowieka, małego człowieczka, który za wszelką cenę chce zaistnieć bez względu na cenę, po trupach innych awans i tylko w swoim ograniczonym rozumku tłumaczy to chęcią poprawy bytu tym, których gnoi i na których donosi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzący - pytasz o definicje pytania retorycznego a masz problemy z ortografią!? Tak wygląda właśnie twoje wykształcenie, o którym wspominasz. Znam co najmniej 3 pracowników, którym, jeżeli chodzi o wykształcenie nie dorastasz do pięt, którzy skończyli państwowe uczelnie a nie jakiąś lubelską "wyspę" czy inne prywatne studia, którzy pracują nie jęcząc a przede wszystkim nie dążąc każdym możliwym sposobem do awansu. To świadczy właśnie o ich wartości, że nie chcą się płaszczyć po stołek. Może właśnie z nich zacząłbyś brać przykład odnośnie koleżeńskości i pewnej solidarności z resztą załogi? Wspominasz o tym jakim to nie jesteś super pracownikiem dbającym o interesy firmy. Więc może wytłumaczysz dlaczego do tej pory ta firma nie awansowała takiego wartościowego asa, wręcz perły wśród roboli a w zamian za to tkwisz na maszynach. Dlaczego taki "super gość" dwa razy był przenoszony - najpierw z pakowni a później ze zdzierania? Czyżby jeszcze nie dostrzegli twojego bezcennego potencjału czy może raczej wyciągnęli wnioski, że skoro nie tolerują cię nawet na maszynach to i na górze cię po prostu nie chcą, nie chcą takiej konfitury? Jeżeli tak dbasz o ludzi, kolegów (śmiech, przecież ty nie masz takowych) by mieli pracę, żeby warunki się poprawiły dlaczego w ostatnich wyborach nie poszli za takim guru obiecującym same dobre zmiany? Jesteś żałosnym strzępkiem człowieka, małego człowieczka, który za wszelką cenę chce zaistnieć bez względu na cenę, po trupach innych awans i tylko w swoim ograniczonym rozumku tłumaczy to chęcią poprawy bytu tym, których gnoi i na których donosi. Nigdy na nikogo nie donosiłem jestem człowiekiem o szczerym i złotym sercu ale co ty możesz o tym wiedzieć ... szkoda mojego czasu ... żegnam nie mam zamiaru dalej tu pisać bo żal mi was chłopki mało Rolne... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę być chłopakiem mało rolnym niż po 30tce mieszkać u mamusi! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę być chłopakiem mało rolnym niż po 30tce mieszkać u mamusi! Jeśli masz za grosz odwagi przedstaw się człowieku jeśli faktycznie nie pracujesz w THP ? Masz chyba jakiś Honor nie Oczerniaj tu ludzi pożądanych .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak piszesz jesteś człowiekiem pożądanym? tylko nikt nie wie przez kogo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak piszesz jesteś człowiekiem pożądanym? tylko nikt nie wie przez kogo Jednak brak Ci Wigoru i ikry żeby się przedstawić czyli tak jak myślałem nie masz za grosz odwagi z takimi ludźmi jak ty nie rozmawiam... zapewne użyjesz jakiejś riposty ale to mnie już nie rusza żyj w swojej świadomości i zasciankowosci bo tylko to Ci w życiu zostaje nic po za tym pozdrawiam i nie komentuje twojego wpisu puki nie przedstawisz się ale no tak zapomniałem ty nie masz jaj tylko wydmuszki wiec z czym do ludzi żegnam pana proszę pana... a pana pisze z małej litery bo na dużą musisz zasłużyć... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich to ucieszy, że się wkoncu zamkniesz! A ja Tobie nie mam zamiaru się przedstawiać bo do takiego konfidenta jak Ty szacunku nie mam. A co do "wydmuszek" poszukaj ich u siebie bo tego co Ty tam masz żadna baba na oczy nie widziała. C h u j a pewnie masz, a nie Ty nim po prostu jesteś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy o tym wie ze każdy może tu pisać a wy Oczerniacie może i bogu duszy winnego człowieka zastanówcie się!!! Nie będę sądził ludzi bo nie mi to jest robić, tylko jest jedna instytucja do tego. Zanim jednak będziecie kogoś oczerniać pomyślcie  jak kogoś krzywdzicie, bo używanie imienia i nazwiska kogoś w pomówieniach jest karalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto go zna to wie, że to prawda. Awans za sprzedawanie kolegów mu się marzy. Tylko jak by miał inne obowiązki niż tylko pójść do domu i się wyspać bo wszystko ma pod "gębę" postawione to by inaczej śpiewał. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radzę niektórym przeczytać jeszcze raz o czym jest ten wątek. Sprawy personalne załatwiajcie w cztery oczy, wszystkim to na dobre wyjdzie. Może pora wkońcu zjednoczyć się przeciwko tym dziwnym zasadom jakie panują, a nie oczernianiu się nawzajem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radzę niektórym przeczytać jeszcze raz o czym jest ten wątek. Sprawy personalne załatwiajcie w cztery oczy, wszystkim to na dobre wyjdzie. Może pora wkońcu zjednoczyć się przeciwko tym dziwnym zasadom jakie panują, a nie oczernianiu się nawzajem. Dokładnie zgadzam się z Panią z Pakowni nie mieszajcie kogoś z Błotem jak każdy może tu pisać bo używa pseudonimu. Ten wątek został stworzony w innym celu. Teraz tylko pomyślcie co zmienić żeby było lepiej ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
L1 napisał:
Pakowaczka napisał:
Radzę niektórym przeczytać jeszcze raz o czym jest ten wątek. Sprawy personalne załatwiajcie w cztery oczy, wszystkim to na dobre wyjdzie. Może pora wkońcu zjednoczyć się przeciwko tym dziwnym zasadom jakie panują, a nie oczernianiu się nawzajem.
Dokładnie zgadzam się z Panią z Pakowni nie mieszajcie kogoś z Błotem jak każdy może tu pisać bo używa pseudonimu. Ten wątek został stworzony w innym celu. Teraz tylko pomyślcie co zmienić żeby było lepiej ?
Co chcesz zmieniać? Oczywiście Pani z pakowani ma słuszną rację tyle tylko, że blisko 30 stron jest o złych praktykach, braku szacunku do pracowników maszynowych, o nijakich związkach i ich miernych działaniach itd., itd. a jak widać jakoś zero reakcji osób, które mają nas reprezentować czy chociażby zmiany podejścia przełożonych do nas. Więc wychodzi na to, że ludzie ci mają nas za nic a ich stosunek do nas jest adekwatny do braku działań. Kilka ostatnich wpisów jest na samo życzenie "widzącego" czy jak on tam się nazywa - sam wywołał dyskusję więc dostał kilka zasłużonych, bardziej lub mniej, odpowiedzi i według mnie bardzo dobrze.  Piszecie Państwo by czytać o czym jest wątek a osobiste sprawy załatwiać w realu. Zgadzam się również z tym stwierdzeniem. Mam tylko zastrzeżenie - jeżeli ktoś pisze o zdjęciach, o nieuczciwej pracy innych, o rzekomym bumelowaniu swoich wspólpracowników, o możliwym donosie na górę gdy samemu nie jest się fair to jak, grzecznie się pytam, powinni tutaj się wypowiadający zareagować. Zawodnik również pisze pod pseudo i nie ma odwagi pisać z nazwiska czy imnienia. Akcja wywołała reakcje na tym samym poziomie. Ktoś żąda czy życzy sobie przedstawienia się a sam ma w głębokim poważaniu podobną czynność. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam i dementuje jakoby miał bym być tym Panem którego tu Oczerniacie tu może pisać każdy po to jest forum... Pozdrawiam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam i dementuje jakoby miał bym być tym Panem którego tu Oczerniacie tu może pisać każdy po to jest forum... Pozdrawiam Sam się siebie wstydzisz. Gratulacje. Pomijając wszystko jeśli byś to nie był Ty to tak byś się nie rzucał. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ńorteip timestamp=2016-11-27 15:51:15][quotefrom author=Widzący napisał:
[quotefrom author=Widzący napisał:
Witam i dementuje jakoby miał bym być tym Panem którego tu Oczerniacie tu może pisać każdy po to jest forum... Pozdrawiam Sam się siebie wstydzisz. Gratulacje. Pomijając wszystko jeśli byś to nie był Ty to tak byś się nie rzucał. Widać naprawdę ze nie którym klepki się lasuja to nie ten Pan widzę ze tu trzeba odrazu zaznaczać żebyście tego człowieka nie oczerniali a powiem jedno Gość jest kumaty i ma po układane w głowie. Po pierwsze jesteście tępi jeśli ktoś by awansował człowieka za pisanie na forum.. Widać że niektórzy nie wiedzą za co jest awans i napewno ja nie oczekuje go.... i Tym Panem nie jestem a wy robicie komuś krzywdę a pisać mogę do tego służy forum 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Widzący ma rozdwojenie jaźni. Śmieszny jesteś człowieczku. Tak rządasz by się wszyscy przedstawili to pokaż "jaja" i sam zacznij.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pujde i napewno nikt mnie nie wywali a czego bo mam dobre wyniki pracy jak co po niektórych co śpią na 3 zmianie dziś znów spali ładnie mało wam z przed wczoraj nalotu naszego szefa słyszałem ze bierze się za tych co oszukują wiec moja kolej żeby wytypować kolejnych a ty ślepy jak taki mądry jesteś to pokaz te zdjęcia ja nie śpię no chyba ze masz fotomontaż Nadejdzie czas by rozliczyć się z tymi co oszukują a inni cierpią za to nie chcesz pracować tylko spać wiec nie pracuj na 3 zmianie  Widzący i czego nie poszedłeś na górę? Wymiekasz czy po prostu bzdury piszesz i żadnych zdjęć  nie masz? Chłopczyku kogo ty tu chcesz zastraszyc jak sam się własnego cienia boisz? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Pujde i napewno nikt mnie nie wywali a czego bo mam dobre wyniki pracy jak co po niektórych co śpią na 3 zmianie dziś znów spali ładnie mało wam z przed wczoraj nalotu naszego szefa słyszałem ze bierze się za tych co oszukują wiec moja kolej żeby wytypować kolejnych a ty ślepy jak taki mądry jesteś to pokaz te zdjęcia ja nie śpię no chyba ze masz fotomontaż Nadejdzie czas by rozliczyć się z tymi co oszukują a inni cierpią za to nie chcesz pracować tylko spać wiec nie pracuj na 3 zmianie    Widzący i czego nie poszedłeś na górę? Wymiekasz czy po prostu bzdury piszesz i żadnych zdjęć  nie masz? Chłopczyku kogo ty tu chcesz zastraszyc jak sam się własnego cienia boisz? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasz "pan" Kierownik dal dzisiaj kolejny pokaz swojego nie ludzkiego podejscia do pracownikow. Szaleju zes sie pan chyba najadl... Walic w biurko z piesci az papiery leca a przy tym krzyczac "tu pojawia sie imie brygadzisty.. "Co ty mi tu k***a mowisz" przy czym do okoła wąsacza JAK PAŁY RYZOWE stalo dziesieciu chlopa na stanowiskach ustawiaczy/mistrzow/brygadzistow.. Co to za zastraszanie czlowieku. Pieniadze to nie wszystko. Co z ciebie za człowiek jest ? zaden. psychol. zapewne na jakichs lekach. Bo nie wierze w poczytalnosc kierownictwa. Zamiast podejsc do ludzi jak do ludzi zachowuje sie jak dyktaror hitlerowsko/stalinowski. Chociaz zapewne oni byli lepsi bo chodzilo o jakas sprawe, a nie napchanie wlasnej kieszeni. Zastraszanie pracownikow zwolnieniem ??Wiedz pan ze dla "naszego" sajgona jestes nikim. Twoim kosztem wzbogadza swoich przelozonych... a ty.. naszym.. Zdrowko psychiczne juz napewno podupada.. Bardziej niz kardiolog pomogly by elektrowstrząsy.. "człowiek człowiekowi wilkiem" Ale tak własnych kolegów, Pracownikow traktowac..... Nic tu nie pomoze.. Kto jest k...wa pozostanie k..wa i sprzeda swoj narod za JAPONSKIE SREBRNIKI. KROPKA. Oko za oko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 31 z 48

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...