Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
życzę powodzenia w udowodnieniu winy policjantom. ważne jest aby świadkowie będący na festynie zeznali ,iż u poszkodowanego nie widać było żadnych sińców czy to pod oczami, na rękach. czy poszkodowany był w koszulce z krótkimi rękawkami?jeśli tak to sprawę ułatwia. jak długo poszkodowany był na komisariacie? czas pobytu mógłby wskazywać na fakt znęcania się (poszlaka). szkoda że nie wezwaliście po wypuszczeniu chłopaka z komisariatu karetki pogotowia. Chodzi o odnotowanie przyjazdu pogotowia na teren komisariatu godzinę wezwania i przybycia karetki , jeżeli pokrywała by się z godziną wypuszczenia kolejna poszlaka. Czy są zainstalowane kamery na komendzie? jesli tak wystąpcie o nagranie , jeżeli będą tłumaczyli że nagranie automatycznie zostało wykasowane żądajcie ekspertyzy biegłego (chodzi o odzyskanie obrazu, najlepiej by było gdyby widać było jak przywożą go do komisariatu nie pobitego i po wypuszczeniu). swoją drogą ważna też jest godzina obdukcji.jeżeli różni się do 30 min czas jej wystawienia od wypuszczenia to należy domniemywać iż uszkodzenia powstały przed wypuszczeniem chłopaka . piszcie o przeniesienie postępowania z prokuratury rejonowej , stronniczej ze względu na fakt operowania na tym samym terenie co podejrzani policjanci. powiadomcie wydział wewnętrzny niech wszcznie postępowanie wyjaśniające.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opowiadaj sobie kolego że Ciebie pobili, może zapomniałeś wspomnieć, że oblałeś piwem policjantkęa poźniej rzucono się na funkcjonariuszy policji tyle że wsparcie dojechało wczas... rób z siebie ofiare
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że w policji pracują sadyści i psychopaci, to nic dziwnego. To, że biją ludzi, to też nic nowego. Przypominam sprawę Daniela Kloca z Wrocławia pobitego i skopanego przez policjanta po cywilnemu w dniu 11 listopada 2011 w Warszawie, film z nagraniem jest cały czas na YouTube
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo Ci dobrze, więcej nie znieważysz funkcjonariusza na służbie, i to powinna być lekcja dla wszystkich deb***i ukrywanych pod mamusinymi ramionkami. Za komuny byś jeszcze podziekował że możesz chodzić za takie zachowanie. Gdzie była matka jak wyzywał policjantów i rzucał się do nich jak bąk po kalesonach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie, ze mu dobrze. Taki myśli ze jak ma dowod i jest kolegami ze wsi to jest kozak. Barany, pierwsze podskakują, a potem płaczą jacy biedni. A jak im rowerek zginie z komuni to lecą Do POLICJI i zglaszaja. Jak jestes taki kozak sam wykryj sprawce. :
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt go nie pobił, tylko może jego laska miała dośc tych tłuściutkich plecków i chciała mu rozbić tkankę tłuszczową, bo dieta nie pomaga hahahahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz parszywy psie nie broń kolegi bo prawdopodobnie jesteś taki sam,a co do policji niestety taka prawda że przechodzień obrywa za bandytę,bo przechodnia łatwiej złapać,a ci co powinni być łapani oglądają zdarzenie z boku.(POLSKA) to piękna kraj.Tylko 100 lat za "murzynami"
xyz napisał:
Opowiadaj sobie kolego że Ciebie pobili, może zapomniałeś wspomnieć, że oblałeś piwem policjantkęa poźniej rzucono się na funkcjonariuszy policji tyle że wsparcie dojechało wczas... rób z siebie ofiare
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja uwielbiam kraśnicką policję. Pozdrawiam wszystkich:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parszywy psie???? a do kogo baranie pójdziesz jak dostaniesz wpier*** za parszywy ryj? do gazowni?????? wszyscy Ci dewianty gówniarze z JP powinni nosić na czole napisz NIe PROSZE O ŻADNĄ POMOC POLICJĘ NAWET JAK BEDA MI MATKE GWAŁCIC NA MOICH OCZACH, BO ICH NIE LUBIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość spraw przeciwko milicjantom umarza prokuratura, normalne w Polsce. Popatrzcie co się stało z milicjantami którzy zbabrali sprawę Olejnika, poprostu ich awansowali. Jest dużo więcej takich przykładów. Ciekawy jestem dlaczego w tym zawodzie jest największy odsetek samobójców, czyżby sumienie im czasami wracało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam zgłosić sprawę do programu Interwencja lub Uwaga a później do prokuratora generalnego oraz do Biura Spraw Wewnętrznych żeby przyjrzeli się tym policjantom. Prokuratura Łukowska pokazała klasę żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policjanci to bydlaki, wszyscy wiedzą to chłopaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niewiny Mateuszek. Biedny Maeuszek. To takie grzeczne dziecko. tak dobrze się uczy i on nigdy nie uciekałby przed policją. Szkoda mi tego wspaniałego chłopca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oszukujmy się, ale jakby poszedł spokojnie i normalnie się zachowywał to by nie dostał lania. Nawet mi nie żal, bo wracając z roboty o 22 widziałem takich "wspaniałych chłopców" z piwskiem i drugim słowem na k.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogoda jest piękna, żyć nie umierać, a do psów z kałacha strzelać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze ze dostał wpierd&@€, następnym razem sie zastanowi 2 razy zanim zacznie uciekać przed policja. Jakby udało mu sie uciec to zaraz wrociłby do kolegów chwalić sie jakim to jest wielkim bandytą i cwaniakiem. A tak mamusia go odprowadziła do domu, zrobiła ciepłe kakao i ululała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A do tych co piszą ze "psy" biją i są wogóle źli, niedobrzy i niegrzeczni dla obywateli - oni właśnie po to są żeby przywrócić takich jak wy do pionu. Czasem wpier***€&" sie poprostu należy. Jeśli nie potrafisz sie zachować wsród ludzi to zostań w domu. I nie pisz mi jeden z drugim, ze bez powodu was zatrzymują i biją. Odrazu dopisze ze nie pracuje w policji, tej "złej" instytucji, która sie na was uwziela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może już czas, by prawodawcy spowodowali, aby każda interwencja policji była rejestrowana.Kamerki osobiste są tanie. Cena takiego urządzenia, nawet przemnożona przez ilość wszystkich patroli w kraju, nie byłaby porażająca. Za brak nagrania odpowiadałby policjant.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ELEKTRYK napisał:
parszywy psie???? a do kogo baranie pójdziesz jak dostaniesz wpier*** za parszywy ryj? do gazowni?????? wszyscy Ci dewianty gówniarze z JP powinni nosić na czole napisz NIe PROSZE O ŻADNĄ POMOC POLICJĘ NAWET JAK BEDA MI MATKE GWAŁCIC NA MOICH OCZACH, BO ICH NIE LUBIE
"Elektryku kochany" baranem nie jestem.Nie jestem też osłem czy innym zwierzęciem.Nie obwiniam też policjantów ogólnie tylko ten przypadek.(ogólnie mam zaufanie do policji)A na czole to Ty powinieneś mieć napis IDIOTA. (Nie znam poszkodowanego ani policjantów,nie wiem jak było komentuję to co przeczytałem) Ps. Gwałcili Twoją matkę a Ci odwagi zabrakło,aby ją bronić i dzwoniłeś po policję??? Ciekawy jestem kiedy przyjechali ,na pewno miał byś rodzeństwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W policji są brutale to prawda, świadczą o tym artykuły jak znęcają się nad swoimi żonami, sami biorą narkotyki, jeżdzą po pijaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...