Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dach kościoła z miejskich pieniędzy? Kabaciński zgłosił sprawę do prokuratury

Utworzony przez Daj im trochę rozumu..., 28 kwietnia 2014 r. o 17:19 Powrót do artykułu
Tropicielu! Języka miłości nauczyły nas "elity rządzące". Przypomnij sobie. Przykładów początków zdziczenia jest dużo w necie. Nie problem znaleźć. To obywatele zdecydowali na co wydać SWOJE pieniądze. I partyjnym wara od tego! Prawo, które nie służy obywatelom nie ma racji bytu. Trzeba jak najszybciej zmienić tych, co je ustanawiają oraz doprecyzować wszystkie przepisy tak, by każdy mógł bez dwuznaczności wyczytać o co w przepisach chodzi. A przede wszystkim: pora przywrócić wartość Konstytucji! Teraz sądy często przyznają, że działania rządu są niezgodne z Konstytucją, ale zgodne z polityką państwa. A to niedopuszczalne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tropicielu! Języka miłości nauczyły nas "elity rządzące". Przypomnij sobie. Przykładów początków zdziczenia jest dużo w necie. Nie problem znaleźć. To obywatele zdecydowali na co wydać SWOJE pieniądze. I partyjnym wara od tego! Prawo, które nie służy obywatelom nie ma racji bytu. Trzeba jak najszybciej zmienić tych, co je ustanawiają oraz doprecyzować wszystkie przepisy tak, by każdy mógł bez dwuznaczności wyczytać o co w przepisach chodzi. A przede wszystkim: pora przywrócić wartość Konstytucji! Teraz sądy często przyznają, że działania rządu są niezgodne z Konstytucją, ale zgodne z polityką państwa. A to niedopuszczalne!
Tak tak tylko do momentu kiedy takie prawo obowiazuje to mamy obowiązek je przestrzegać, j
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takiTAM   Zastanów się co mówisz ? Z twojego języka wnioskuje, że jesteś namiętnym słuchaczem radia MARYJA i  TV TRWAM . Jest rozdział kościoła od państwa tak mówi konstytucja , po drugie skoro zdecydowaliście się wybudować tak okazały kościół proszę bardzo, ale płaćcie ze swoich pieniędzy. Nie chodzi tu o zabytek  jak kościół w starej dzielnicy który przy wsparciu miasta min. dostał dofinansowanie na remont  i środki z uni . To jest dziedzictwo. Ta inwestycja nie ma nic wspólnego z tym co poprzednio pisałem . Pieniądze powinny być przeznaczone na pobudzenie inwestycji i rozwój miasta likwidacje bezrobocia itp. A  co do wiary to są grzechy główne pycha, chciwość, zazdrość  , w które się doskonale wpisujecie a z którymi walczy też obecny papież .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czyje są te pieniądze podatników jak nie właśnie tych ludzi, którzy zdecydowali, że chcą finansować akurat ten dach?
między innymi, ale nie tylko. są także tych o przeciwnym zdaniu, albo osób innych wyznań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
między innymi, ale nie tylko. są także tych o przeciwnym zdaniu, albo osób innych wyznań
A czy ktoś bronił im iść i zagłosować inaczej? Tu ludzie zagłosowali nogami i rękami w sprawie SWOICH pieniędzy. Zgodnie z prawami demokracji. Czy znowu partyjni wiedzą lepiej, co dla ludzi jest dobre? Niech partyjni utrzymują się ze swoich składek i zabierają głos w sprawie swojej partii. Wyznaniami zajmą się kościoły. Do tego nie trzeba pomocy Kabacińskich, ani żadnych innych Palikmiotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POWINNI POZAMYKAĆ WSZYSTKICH RADNYCH ODPOWIEDZIALNYCH ZA PRZEKAZANIE PUBLICZNYCH PIENIĘDZY FUNKCJONARIUSZOM OBCEGO PAŃSTWA  WATYKAN.   A WYOBRAŹCIE SOBIE N.P. SYTUACJĘ GDYBY RADNI KRAŚNIKA PRZEKAZALI PIENIĄDZE NA BUDOWĘ DACHU AMBASADY NIEMIEC LUB FEDERACJI ROSYJSKIEJ.   CO WTEDY BY POWIEDZIELI CI ( POBOŻNI ), TEZ BYLI BY ZA ?   PRZECIEŻ WSZYSTKIE PAŃSTWA SĄ RÓWNE WOBEC SIEBIE . DLACZEGO WATYKAN MA BYĆ LEPSZY OD INNYCH NIECH NAS DOI KAŻDY KTO TYLKO CHCE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puknij się w główeczkę! I nie zaciemniaj. Moje pieniądze mam prawo wydać na co chcę i na kogo chcę. Radni mi łaski nie robią, bo to nie ich, a moje pieniądze. Ja się czuje dojony przez partie wszelkiej maści. Kościół nikomu nic na siłę nie zabiera. Partie, nawet te, których się brzydzę, są utrzymywane z naszych podatków. A chorzy, bezdomni, bezrobotni, starzy są pozbawieni opieki państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takiTAM   Zastanów się co mówisz ? Z twojego języka wnioskuje, że jesteś namiętnym słuchaczem radia MARYJA i  TV TRWAM . Jest rozdział kościoła od państwa tak mówi konstytucja , po drugie skoro zdecydowaliście się wybudować tak okazały kościół proszę bardzo, ale płaćcie ze swoich pieniędzy. Nie chodzi tu o zabytek  jak kościół w starej dzielnicy który przy wsparciu miasta min. dostał dofinansowanie na remont  i środki z uni . To jest dziedzictwo. Ta inwestycja nie ma nic wspólnego z tym co poprzednio pisałem . Pieniądze powinny być przeznaczone na pobudzenie inwestycji i rozwój miasta likwidacje bezrobocia itp. A  co do wiary to są grzechy główne pycha, chciwość, zazdrość  , w które się doskonale wpisujecie a z którymi walczy też obecny papież .
BRAWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO
To tytuł odmóżdżającego czasopisma dla smarkatych. Poziom argumentów w poście taki sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...