Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dach kościoła z pieniędzy miasta? RIO: Tak nie można

Utworzony przez PytajNIK, 13 kwietnia 2014 r. o 17:40 Powrót do artykułu
To Lublin ma bardzo poważny problem, bo około kościelne inwestycje już sfinansował.   Wystarczy sprawdzić w archiwum Dziennika lub jeszcze lepiej w wykazie umów ratusza opublikowanym na stronach Fundacji Wolności.   Różnica pomiędzy Kraśnikiem i Lublinem jest taka, że w Lublinie nikt radnych nie pytał o zdanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można, a konkordat,a prawo zwyczajowe,że klerowi należy się? ja wierzę, ze Tuska sprawę załatwi po mysli kleru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
demokracja lewaki demokracja. wy dzieki demokrecji macie tą świnie z biłgoraja . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast inwestować w miasto budójcie kościoły, Za 10 lat nikt do nich nie przyjdzie, a drogi i inną infraktusurę będziemy mieli tak roz..baną aż szkoda!!! KOMUNO - WRUĆ!!! :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do szkoły wróć!!! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to ten sam Kraśnik co dzieci rysowały katastrofę smoleńską. No to się nie dziwię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast inwestować w miasto budójcie kościoły, Za 10 lat nikt do nich nie przyjdzie, a drogi i inną infraktusurę będziemy mieli tak roz..baną aż szkoda!!! KOMUNO - WRUĆ!!! :P
Jestem dziwnie spokojny, że zarówno za 10, jak i za 50 czy 100 lat wierni będą przychodzić do kościołów w Polsce, skoro tacy analfabeci zostają antyklerykałami :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem dziwnie spokojny, że zarówno za 10, jak i za 50 czy 100 lat wierni będą przychodzić do kościołów w Polsce, skoro tacy analfabeci zostają antyklerykałami :D
Ja aż taka spokojna nie jestem.. pomijając ten analfabetyzm. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
 
  skoro tacy analfabeci zostają antyklerykałami :D
Zapewniam cię, że więcej, o wiele więcej analfabetów jest wśród wierzących, analfabetów  i bezmózgowców :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Zapewniam cię, że więcej, o wiele więcej analfabetów jest wśród wierzących, analfabetów  i bezmózgowców :P  
  Na wsi szczególnie jest to plaga. Całe tabuny naiwniaków, którzy wierzą, że wystarczy przesiadywać w kościele i wszystko z nieba skapnie. Obserwuję sąsiada i widzę te pokrzywy w obejściu, sterty szpargałów porozrzucanych bezładnie, zardzewiałe rynny i obdrapana chałupa, a on gania prawie co dzień do kościoła i na Rydzyka płaci systematycznie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Zapewniam cię, że więcej, o wiele więcej analfabetów jest wśród wierzących, analfabetów  i bezmózgowców :P  
  Czego dowodzi przykład zdewociałych i d i o t ó w łamiących prawo finansowe, a nazywających się - dla niepoznaki - radnymi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ten kabasiński to wyszkolony jest przez biłgorajskiego knura, toć  knur  inaczej zdrobniale to świnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(Budowa dachu kościoła z pieniędzy budżetu miasta) – poparło go 1130 osób. Ostatecznie, pod koniec marca radni przegłosowali zmiany w budżecie miasta i zgodzili się, aby pół miliona złotych z budżetu miasta na 2014 rok otrzymała parafia pw. Matki Bożej Bolesnej. ...i to jest to, co w tym kraju jest chore. Głupcy, zamiast wydać kasę na miasto w sensie np.: rozwój ścieżek rowerowych, place zabaw dla dzieci, miejsca rozrywek dla młodzieży (np. skate park), siłownia aerobikowa na otwartej przestrzeni... itp... to oni wolą wtopić kasę w kolejny kościół. Nie dość, że parafie rypią na tacę kupę forsy, nie dość, że każą sobie grubo płacic za wesela, chrzty, komunie, pogrzeby.... Nawiedzony naród... tutaj z takim mysleniem NIGDY nie będzie dobrze. A idźta módlata się w cholerę.... oi tak nic innego nie potrafita wieśniaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba jakis zart,dach dla klechy.Z tego co kler okrada glupich ludzikòw nie wystarczy?Ci co glosowali powinni sie zlozyc i zaplacic za dach.Pieniadze z kasy miejskiej powinny byc przeznaczone na potrzeby miasta a nie zlodziejskiej sekty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A myślałem, że w DEMOKRACJI to obywatele decydują na co wydać ICH własne pieniądze.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ciekawe, taki "pasztet" załawtoła nam kraśnicka PO i jej lider, ponoć kandydat na burmistrza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle, że ten "Pasztet" można było wywalić na ostatniej sesji rady miasta i naprawić budżet. Radni "bezradni" jednak podkulili ogony i mimo, że byli świadomi że łamią prawo klepnęli kasę na dach. Tchórze przed wyborami, żaden nie chciał narazić się grupce moherów i nawet nie udawali idiotów, bo się jawnie na ten temat na sesji wypowiadali. Niech teraz radny Iwan dołoży ze swoich, co sam zapowiedział. Paranoja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za wprowadzenie tylnymi drzwiami tzw. budżetu obywatelskiego odpowiedzialny jest Nadzór Wojewody i Regionalna Izba Obrachunkowa. Panowie działacie pod dyktando PO i tak to wychodzi. Pierwsza uchwała dotycząca tego bubla była bezprawna na co zwracał uwagę Burmistrz Kraśnika uwagi te zostały jenak zbagatelizowane przez Nadzór Wojewody i RIO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tu komentować. Ta idiotyczna walka Miasta ze Starostwem juz każdego zmęczyła. Starostwo jeszcze nie posprzątało piachu po zimie na swoich ulicach a bez przerwy wtyka nos w miejskie sprawy. Teraz smieje sie pół świata a obywatele mista wychodza na zaściankowych, rozmodlonych i zacofanych. I wszyscy mają pełne geby frazesów, jak to na sercu leży im dobro Kraśnika. Wyborcze bzdety aż ciągnie na wymioty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja mama mieszka na terenie który "przynależy" do małego kościoła i co miesiąc chodzi Pani z kościoła z listą i zbiera datek na kościół, kiedy ostatnio byłam u niej spytałam Pani po ile pieniążków zbiera a ona, że przymusowe jest 10zł od mieszkania ale można dać ile łaska oraz, że ludzie daja dodatkowo na budowe dachu. Dodam, że jest tak co miesiąc, co rok. Ja nie wiem na co im idą te wszystkie pieniądze, a ludzie naprawde widziałąm, że płacą te 10zł. śmieszne takie wyłudzanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...