Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego my tyle płacimy za paliwo? Interweniował nawet starosta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 listopada 2016 r. o 18:41 Powrót do artykułu
Uwaga wszystkie panie z kraśnika i wszyscy miłośnicy jajek ma miękko, twardo i jajecznic. Pokażmy tym wszystkim co to drożej sprzedają jajka w kraśnickich sklepach naszą wielką solidarność i kupujmy jaja prosto od chłopa ze wsi. Będzie taniej i śmieszniej .... Z wielką niecierpliwością czekamy na to kiedy Starosta Maj napisze wreszcie o jajach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry pomysł z tymi zakupami jaj na wsi . Nawet sprytny, bo przy okazji dodatkowych wyjazdów stacje benzynowe tez zarobią he he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po takiej kompromitacji to Starosta Maj powinien podać die do dymisji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie dajcie już spokój temu staroście Andrzejowi Majowi. Zrobił z siebie durnia to fakt ale każdemu możesz to zdarzyć. Jedno jest pewne nie ma co się chwalić swoją głupotą w mediach społecznościowych. To taka nauczka dla innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starosta powinien zająć się w końcu swoją robotą. Drogi w powiecie na pewno najgorsze w Polsce, ale każdy 100 m odcinek otwierany z pompą i kosem na ramieniu. Drogi powiatowe w Kraśniku utrzymywane jak leśne drogi na moczarach. Szkoły średnie otrzymują kompromitujące oceny, nic dziwnego, że dostanie się z takiego poziomu na medycynę graniczy z cudem. Opieka zdrowotna jak w PRLu, ale kto kontroluje co robi dyrektor, marzący o kolejnym zdjęciu z kołem gospodyń wiejskich na fejsie. Reszta jest milczeniem. A pomysł z Orlenem były prawdziwy, gdyby także dotyczył cen skupu płodów rolnych, w tym owoców miękkich, cen ropy w czasie żniw i cen innych ważnych dla mieszkańców powiatu produktów. Tam milczenie, a teraz z kosą na giganta...Pozazdrościć doradców...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając wszystkie komentarze można dojść do dwóch wniosków, a mianowicie że albo w Kraśniku nie jest tak źle i wszyscy którzy jęczą że jest bezrobocie i mało się zarabia po prostu kłamią, albo że w Kraśniku jeszcze jeździ się furami lub zapierdziela na piechotę :-) Komentującym bardziej przeszkadza to, że starosta wysłał zapytanie bo mu się nie podobają wysokie ceny paliw niż to że faktycznie ceny paliw w Kraśniku są o kilkadziesiąt groszy wyższe niż w Lublinie. No ale widocznie albo macie za dużo pieniędzy i te kilkadziesiąt groszy wam wisi, albo samochody wyciągacie z garażu tylko na wyjazdy do kościółka i ta różnica w cenie niewiele zmienia w waszych kieszeniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając twój komentarz trzeba powiedzieć jasno i wyraźnie, że jesteś gamoniem. Podobnie jak cześć osób, piszących komentarze po tym tekstem. Otóż wszyscy posiadacze samochodów w krasniku chcą płacić taniej za paliwo. To jest oczywiste. Tak samo oczywiste, jak to, że starosta nie ma żadnego wpływy na ceny paliw ani innych artykułów i produktów. A ten jego wpis na Facebooku był tylko pod publiczke i na pokaz dla m.im takich durniów jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że starosta nie ma wpływu na ceny paliw na orlenie nie podlega dyskusji, ale dziwi mnie że jest to dla ciebie większym problemem niż ewidentna "zmowa cenowa" wszystkich stacji paliw w Kraśniku. Orlen wykorzystuje w Kraśniku pozycję dominującą, a reszta stacji równa pod nich. Maj zadziałał pod publikę? - racja, ale tak samo działa Włodarczyk i wszyscy lokalni politycy. Sprawa likwidacji BOK zakładu energetycznego, sprawa nieprzyjmowania imigrantów do Kraśnika mimo, że nikt ich nie chciał tu wysyłać. Jest problem zawyżanych cen paliw w Kraśniku i dobrze że ktoś go wywołał choćby to robił pod publikę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehhehe artykuł zabolał włascicieli i pracownikow stacji benzynowych z Krasnika i teraz spamują, żenada. Dobrze ,ze jest grupa duża osob na fecbooku bojkotująca stacje benzynowe w Krasniku, do wlascicieli i pracownikow sami sobie jajka rozbijcie na czole...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i znalazł się geniusz ! jak kiedyś mój kuzyn z katowic zapytał dlaczego w kraśniku paliwo jest droższe to mu gość na stacji orlenu tak samo odpowiedział, że taransport jest droższy. gdzie śląsk, a gdzie lublin. a tak na marginesie ciekawe dlaczego mimo wieloletnich starań nie ma zezwolenia władz kraśnika na otwarcie nowej stacji przy carrefourz-e, czyżby strach przed konkurencją z mniejszymi cenami na paliwo- skończyło by się finansowe eldorado!, a wracając do cen to fakt ,że w lublinie można praktycznie wszystko kupić taniej, a już może człowieka trafić jak idzie na targowisko, a tam ceny wyższe niż w sklepach, a nikt nie opuści złamanego grosza. podobno kraśnik i okolice to region rolniczy-tak twierdzą "leserki" ze starostwa , "rolnicy" płaczą bo ceny niskie na ich produkty, ale jak łoją kasę z dotacji unijnych i za maliny to już ok. ostatnio znowu larum nad cenami jabłek, że nawet za 1 zł. nie mogą sprzedać, ale niech miastowy pojedzie do sadownika kupić jabłka,to takiego wała kupi za złotówke. jestem miastowy, ale robotę na wsi znam, robotę a nie teraźniejsze wczasy, miałem okazję tyrać własnymi rękami na roli u dziadków, zrywałem parkiet,kosiłem kosą i mogę śmiało powiedzieć ,że teraz mają na wsi wczasy, ale nic się nie opłaca, i tu dochodzimy do sedna-powiat rolniczy, a rolnicy to największa grupa kupujących w marketach, mąka,jaja,mięso czyli to wszystko co produkuje się w mieście, a po drugiej stronie mamy gościa tyrającego w fabryce za marne grosze,( bo nie każdy może spieprzyć na zachód ) i jak ma się nie wk.....ć na wysokoie ceny.na koniec do przemyślenia dla wszystkich. byłem niedawno na śląsku, wstąpiłem na tzw rynek-ceny w każdym asortymencie niższe niż w kraśniku, zaczynając na ziemniakach a kończąc na swojskiej wędlinie! no cóż w centum katowc stoją chlewnie, obok szklarnie z pomidorami,papryką i ogórkami, obok których dojne są krowy. ale to przecież powiat kraśnicki jest rolniczy-czy napewno?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sandman-faktycznie asortyment w biedronce w lublinie jest większy, a i ceny mogą być mniejsze, ale tak jest i w innych sieciach,odpowiedź jest prosta, zmowa cenowa między sieciami,czyli brak konkurencji. jak powiedział mi jeden ze znajomych (szef w jednym z marketów) w lublinie jest takie nasycenie sklepami a asortyment mają podobny, więc jedynie mogą konkurować zmniejszając ceny-i masz odpowiedź na twoje pytanie. tylko ciekawi mnie jaki mechanizm działa na rynku, że płody rolne w lublinie są tańsze jak w kraśniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
durniu jak by były inne to by tankowali, tylko, że już od lat władze kraśnika skutecznie blokują powstawanie stacji paliwowych innych podmiotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i odezwała się mądrość życiowa biznesmena,jak nie ma konkurencji to taki pajac z franczyzą czy bez robi co chce z cenami.akurat w kraśniku nie ma potentata paliwowego który mógłby konkurować z orlenem. a biorąc twój tok rozumowania to super biznesmeni byli w amber gold, bo zrobli złoty interes, a że prz okazji okradając ludzi to co ,mamy przecież wolny rynek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzieś ty pajacu kupował jajka w kraśniku po złotówce, chyba że od tych leserków ze starostwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
durniu popyt wcale nie jest mniejszy, no chyba że ludzie sie w***li i pojechali tankować gdzie indziej,co mnie nie dziwi bo nie tak daleko na sąsiedniej prywatnej stacji, jeszcze miesiąc temu paliwo było tańsze o 45 groszy niż na orlenie, teraz jest tańsze o 20 gr, czyli można, ale nie na orlenie więc mi tu nie ściemniaj z kosztami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, maj się szykuje na burmistrza. Stąd ta akcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze, ja go popre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ludowcy nie walczą o ceny zboża, maliny i pomidorami i jabłek Tylko wpi...ja się w gospodarke Andrzej ek zaczął kampanie na burmistrza i tyle w tym temacie I czas pogonic PiS bo nic nie robi ino się bawi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak się ma sprawa z dostępem osób niepełnosprawnych do podległych powiatowi jednostek? Może warto się tym zainteresować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...