Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego urząd zmienia dyrektora MOSiR w Kraśniku?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 sierpnia 2017 r. o 22:34 Powrót do artykułu
Niedobitki z PO=MO kąsają na oślep.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
postraszyli Mazurka ? żone postraszyli zwolnieniem z pracy ? itd .......?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszenie, wywalanie z pracy bez przyczyny = PO. Wiem, że tak było, bo jestem ofiarą czystek za PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Straszenie, wywalanie z pracy bez przyczyny = PO. Wiem, że tak było, bo jestem ofiarą czystek za PO." Możesz się Przedstawić w państwie -mieście PIS nic nam nie grozi ? A może ty jesteś zwykły pracownik UM-PIS ? i pracujesz tak na chleb? autor NIEPOPIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty kim jesteś? Czy twoje nazwisko dyndało razem z innymi wyznawcami PO nad kraśnickimi ulicami? Przedstaw się "bohaterze".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS to jest to samo co PO ? Uważam, że pis jest nawet " lepsze " np. w liczbie zwolnień ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że ty uważasz, wcale nie znaczy, że to prawda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorry, pisprowda !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A poza tym? Główka nadal boli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeżyliśmy rządy Czubińskiego i PO , przeżyjey rządy Włodarczyka i PIS ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sobie częściej będziesz dawać w szyję lub żyłę, to masz marne szanse.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...