Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Do pracy na rowerze

Utworzony przez Kolarz, 17 września 2007 r. o 09:00 Powrót do artykułu
Gdzie sa te ściezki panie fabianie. Warto pokazać mapę z tymi scieżkami wybudowanymi przez miasto Krasnik. Nie mozna tego pokazać, bo tego nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie te ścieżki rowerowe????? Te dwieście metrów w Koszarach???? I to wszystko? Przypomnę, że te parę metrów ścieżki powstało przed wyborami. Przed kolejnymi wyborami powstanie kolejne 200m. Moze nasze prawnuki dostaną w końcu ścieżkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasa była podobno wystarczająca do ulicy Faustyny a jest może 2/3 tej trasy. I ten deb*** który robił ten odcinek koło przystanku jako slalom za przystankiem gdzie postawili ławkę a później bliżej drogi żeby utrudnić ludziom wychodzącym z autobusu przejście na przejściach na drugą stronę urzędowskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z chodnika 70cm czerwonej nie oznaczonej kostki za kilkaset tysięcy złotych.Proponuje urzędnikom z miasta pojeździć z fabrycznego do starego rowerem.Ja i moja żona jeździliśmy prawie rok czasu.Oświaddczam,że jest to igranie ze śmiercią ,a po zmierzchu to samobójstwo.Dobrze jest pierniczyć głupoty Czubińskiemu który jeździ albo w eskorcie policji na pokaz dla ludu albo po bocznych nieruchliwych uliczkach lub trasach leśnych itp.Niech on spróbuje dojeżdżać do UM główną ulicą to zobaczymy jaki bedzie kozak po roku o ile przeżyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed rajdem do Lwowa chłop trenował jeżdżąc bez koszulki. Gdybym wiedział pewnego razu, że to on ...............:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś tak mi się skojarzyło. Pstryknąłem kostkę z której jest robiona tzw ścieżka, a potem weszedłem na stronę tej firmy. I o zdumiałem się bardzo, bo zobaczyłem fajną fajniutką kosteczkę super. Taką samą lub bardzo podobną do tej jaka jest wyłożona w pewnym domeczku na drodze do Krzywia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten który robił, to kolo ma g..o do gadania. Przypomnę Ci więc sentencję z pewnej strony www : Maksyma życiowa: "Sam to wymyśliłem i całkowicie się z tym zgadzam"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem się dopisac do informacji nt. podwyżek opłat za ciepło w Krasniku, ale wczoraj była, a dziś znikła Jakoś tak dziwnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"gumpek" przewidział kilka lat przed gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...