Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kjoj napisał:
tak sie sklada ze pierwszego dnia bylo Lao Che, a drugiego Doda.... malkontenci
kjoj czy mia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym kandydatem na Burmistrza Włodarczyka to ,jest robota dla Stawiarskiego to jest prawdziwy kandydat na burmistrza ,i znowu Przegra.pozdrawiam czytajacych ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kjoj napisał:
tak sie sklada ze pierwszego dnia bylo Lao Che, a drugiego Doda.... malkontenci
A to znowu PR paniusi oluni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kjoj napisał:
tak sie sklada ze pierwszego dnia bylo Lao Che, a drugiego Doda.... malkontenci
Oj, łolunia, łolunia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
amper napisał:
Z tym kandydatem na Burmistrza Włodarczyka to ,jest robota dla Stawiarskiego to jest prawdziwy kandydat na burmistrza ,i znowu Przegra.pozdrawiam czytajacych ....
Szkoda że Stawiarski nie kandyduje, ale w takim wypadku trzeba będzie na Włodarczyka oddać głosy! :-) Również pozdrawiam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak tu żyć w tym Kraśniku? Jeden zrobił z niego Białoruś, drugi chce zrobić Iran.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to prosty Członek?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jaki szpik, czyżby dla jej kochanka, tego szalonego satanisty. I macie odpowiedź, piekło nawet na ziemi popiera swoich zwolenników, oczywiście do czasu. Wiedzą coś o tym egzorcyści. I chyba się na polskim wagarowało szanowny forumowiczu, poraszka pisze się tak: porażka.
no to poraszka I WSTYD powiedział co wiedział ( a chociaż oddałeś ten ) hihi hihi hihi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Tylko ta "śmieszna" Waszym zdaniem gwiazda, doprowadziła do tego, że tysiące osób rejestruje, aby oddać szpik. Czy Wasze Kochane Radio z Torunia w ogóle, coś na ten temat powiedziało? Czy księża coś na ten temat powiedzieli na kazaniu kiedykolwiek ? Nie. Nie podoba mi się jej twórczość, ale bez przesady, czepiacie się po prostu. Taki jest jej styl. A jeżeli ktoś szedł na jej koncert, to przecież doskonale wiedział "z czym to się je", a nie, że matki przyszły z dziecmi i były zaskoczone. A na temat PIS-u i jej szanownych członków i zwolenników, to szkoda cokolwiek mówic. PORASZKA i WSTYD
no to poraszka I WSTYD powiedział co wiedział ( a chociaż oddałeś ten szpik ) hihi hihi hihi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co w ogóle podjęto temat występu Dody na sesji rady miasta??? To wolny kraj i nadal WOLNE MIASTO. Kto chciał poszedł na Dodę, kto chciał poszedł na Lao Che, a inni w ogóle nie uczystniczyli w żadnym koncercie. Ja bym swojego dziecka nie zabrała na taki koncert (zresztą mój syn sam mówi, że to nie jego styl, woli inną muzykę), ale do takich postaw trzeba wychowć swoje dzieci, żeby w odpowiednim momencie potrafiły podjąć decyzję SAME a nie przez zakazy. Mój syn słyszał muzykę Dody, widzial w TV jakieś jej występy i rozmawialiśmy o tym czy to jets fajne czy nie. Sam wyrobił sobie swoją opinię. Popieram zdanie pana przewodniczącego rady miasta, takim szumem o zakazie organizowania koncertu przysporzylibyśmy tylko popularność artystki. Dla mnie większym problemem w Kraśniku jest nowo otwarty sklep z tzw. dopalaczami. To jest realne zagrożenie nie tylko dla naszych dzieci, ale także dla dorosłych. Znów wszystko zależy od nas rodziców, od wychowawców w szkole, bo nasze prawo pozwala na otwieranie takich sklepów. Nauczymy się wychowywać dzieci od pierwszych ich dni życia, żeby poźniej nie trzeba było stawiać zakazów, nakazów, bo tą drogą do niczego nie dojdziemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wwww napisał:
no to poraszka I WSTYD powiedział co wiedział ( a chociaż oddałeś ten szpik ) hihi hihi hihi
Nie oddałem, chociaż bardzo żałuję, ale dlatego, że jestem po zabiegu chirurgicznym i na razie nie mogę. Ale za to do tej pory regularnie oddaje krew a Ty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
TERAZ WIDZIMY ZA CO RADNI BIORĄ WYNAGRODZENIA!!!! NAJPIERW MIERNOTY MYŚLCIE A PÓŹNIEJ ZAPRASZAJCIE I PŁAĆCIE ZA WYSTĘPY Z PUBLICZNYCH PIENIĄDZY!!!!
Po co te wyzwiska- (miernoty)itp.Przecież gdybyś znał kompetencje Rady i postawę radnych popierających Mao-Czu to wiedziałbyś ,że w Kraśniku o zaproszeniu tego czy innego artysty decyduje burmistrz.Podobnie jest ze wszystkimi sprawami-decyduje większość co nie znaczy jak wiadomo ,że ma rację.pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-ja- napisał:
Dokładnie. Najpierw sami zaprosili, a teraz udają zgorszonych. Śmiem przypuszczać, ze niektorzy z tych "świecie oburzonych" panów, w skrytości ducha z przyjemnością patrzyli na ta niby-królową, bo niezła z niej d**pencja ;D
Radni nie zapraszali Dody .To decyzja Mao-Czu i to jest najśmieszniejsze, że burmistrz zajmuje się takimi bzdetami zamiast np podstrefą ekonomiczną i rozwojem gospodarczym.Ale Mao -Czu wie ,że lud kraśnicki potrzebuje igrzysk , zabawy a wtedy nie liczy się kosztów .Lud chce Dodę ma Dodę .lud chce goliznę ma goliznę, bo tak wynika z sondażu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Media z uporem usiłują wmówić ludziom , że to artystyczna gwiazda , a dla mnie to po prostu czarna dziura ,która pochłania wszystko co dobre , a emituje odrażające , czarne brudy . Zawsze znajdzie się grupa ludzi gustujących w prymitywnych i wulgarnych formach "kultury" i tego nikt nie zmieni . Gorzej gdy władze miasta wydają na coś takiego grube pieniądze /podobno 80 tys.zł./, jakby kasa miejska była przepełniona .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie czu miał nadzieję ,że przy okazji koncertu dmuchnie dodę, przecież to zbok, Doda byłaby dla niego wielkim osiągnięciem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
C-mikro stringi ? najbardziej kontrowersyjny typ stringów, który zakładany jest wyłącznie przez najodważniejsze i najbardziej wytrzymałe przedstawicielki płci żeńskiej. Jest to także jedyny rodzaj mikrostringów, którego nie możemy sobie wyobrazić bez przeczytania opisu lub zobaczenia takich stringów na własne oczy. Jak bowiem wyobrazicie sobie stringi w kształcie litery C? http://obieliznie.pl/img/article/stringi/c-stringi/c-stringi-1.jpg C-stringi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Traczu się nie dziwię ale mirona miałem za mądrzejszego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oburzony napisał:
Pewnie czu miał nadzieję ,że przy okazji koncertu dmuchnie dodę, przecież to zbok, Doda byłaby dla niego wielkim osiągnięciem.
Czynnośc zwana dmuchnięciem z udziałem Dody w żadnym razie nie byłaby zboczeniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha polewka. Doda jest the best.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...