Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dofinansowanie do solarów. Kraśnik złożył protest

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 marca 2017 o 08:10 Powrót do artykułu
Burmistrz Annopola zapewniał na 1000 % dofinansowanie,chętni zostali bez dotacji.Czekamy na efekty negocjacji z Lublinem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To samo w Kazimierzu Dolnym. Porazka
0
Gdyby jeszcze ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości co do urzędników i sposobów dysponowania środkami unijnymi, a więc NASZYMI (bo to nie są pieniądze znikąd, a z naszej składki): ten sam wniosek może być różnie oceniany w różnych województwach. Jego ocena jest zależna od widzi-mi-się osoby oceniającej i politycznych wytycznych. Dokładnie tak samo jak w sądach: ta sama sprawa, różne wyroki. Stąd wrzask na jakiekolwiek próby zrobienia porządku w Polsce.
0
Robią pomnik na solary już nie wystarczy
0
Nieważne kto i co pisze,ważne kto sprawdza
0
CBA do akcji. Jechac z komuchami zsl
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ty to głupi sam z siebie jesteś czy ktoś ci pomaga.
0
o co wy walczycie o te chinskie pseudosolary
0
Mam, korzystam
0
Mam od kilku lat i jestem zadowolony z solarów. Malkontentom nikt i nigdzie nie dogodzi.
0
Panie Kurek, dlaczego nie zapyta Pan Marszałka dlaczego uwalają wnioski samorządów nie spokrewnionych z koniczynka albo z PO? tu leży pies pogrzebany, co pomyliliśmy się jest nam przykro ale kasę rozdaliśmy a wy nie dostaniecie? to jest tłumaczenie? niech Pan pyta u źródła może Pana nie oleją, życzę powodzenia w drążeniu do prawdy.
0
A może pan Janczarek ma coś do powiedzenia w tej sprawie? Mieszkańcy chętnie przeczytają.
0
A janczarek jeszcze tam pracuje? Kiedyś obiło mi się o uszy, że po jakiejś aferze z jabłkami pożegnał sie z pracą. Ale to moze tylko plota była.
0
Ale chyba nie odszedł z grona wyznawców zielonej koniczynki?
0
człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka nigdy
0
Pewnie wraz z końcem pracy  polityczne kolesiostwo też sie skończyło.
0
Co prawda Rysiek czasem zalicza wpadki ale chłopaki z Kraśnika działające w Nowoczesnej są ok. Widać, że próbują być prawdziwą opozycją. Zresztą cała PO jest moim zdaniem skompromitowane przez Piotra Cz. a młodych działaczy u nich nie widać..
0
A czy są jakieś chłopaki z Nowośmiesznej, którzy nie zaliczają wpadek? Bo nie znam...
0
Może patronka dopomoże.
0
Oleju do pustego łba ma dolać?
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: