Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dożynki w Zakrzówku. Gwiazdą wieczoru był Piasek

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 września 2016 o 17:46 Powrót do artykułu
DOBRA IMPREZA , DOBRZE PRZYGOTOWANA , BRAWO DLA ZAKRZÓWKA
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bylem zero organizacji klapa a nie brawo 
0
byłem przeszedłem 2 razy w koło z żoną i dziecmi i do domu nuda
0
Była również i powiem jedno było fajnie ale są tacy co by nie zrobić będą marudzić, narzekać, krytykować byle dopiec innym samemu często nic nie robiąc. Każdy znalazł coś dla siebie dzieciaki miały zabawy z grupą wolontariatu "Za Bramą", malowanie buzi tu jak i również przy stoisku LGD Kraśnik gdzie był dodatkowo konkurs z nagrodami przez cały czas trwania dożynek, na małej scenie fajne występy grup tanecznych i chyba karate. a o stoiskach nie wspomnę można było się najeść do syta. Więc nie rozumie tych wpisów, ale są tacy co przychodzą jedynie na trunki poganiając rodzinę do domu.
0
Podpisujcie się ludzie i piszmy obiektywnie. Jestem z Lublina byłem w Zakrzówku. Naprawdę ladna uroczystość. Wśród gości od lewą do prawa rozsądne osoby, mądre wypowiedzi. Był też ksiądz. Mi i mojej babci się podobało.
0
Byłem w niedzielę z dziewczyną lux impra, Piasek pełna kultura
0
Mi się podobało lubię takie uroczycha. Był facet od fotowoltaiczne panele.dla mnie. Bomba
0
Byłam i imprezę uważam za udaną. Mnóstwo stoisk gdzie można było porozmawiać i coś zjeść. Zabawy dla dzieci małych i starszych. Muzyka fajna. Piasek dał fajny koncert. Ochrona też spisała się więc dzięki temu że nie wpuszczali z butelkami i puszkami nie przewracalismy się o nie. Naprawdę miło spędzony dzień i wieczór z rodzina i znajomymi. Gratulacje
0
Tak uroczysta msza święta ładny korowód i fajny festyn Byłem u dziadków i fajnie się bawiłem. Motory były najlepsze
0
Jestem pod wrażeniem niedzielnej uroczystości. Urodziłem się w Zakrzówku w latach komuny, później wyjechałem za granicę. Ale nasza gmina naprawdę wypiękniała. Aż miło popatrzeć Dożynki na medal
0
Było w deche!!!!!!!
0
Zdjęć z wieczorku taneczno-bokserskiego nie ma? jaka szkoda
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: