Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Droższy przejazd z MPK Kraśnik

Utworzony przez lekarz, 12 listopada 2012 o 17:37 Powrót do artykułu
szmery bajery, burmistrz potzrebuje kasy na dalsze uzdrawianie maista. alesmy wybrali znachora. Najlepiej leczyć za naszą krwawice. My go uzdrowimy przy wyborach. Społeczeństwo będzioe najlepszym psychiatra!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
bedą wozić powiatowym citroenem miedzy przystankami
0
Podwyżka biletów spotęguje większą antypatię do obecnego burmistrza i jego dworu. ...same problemy z p.Lisem ...nie radzi sobie p.władza
0
Ceny za bilety i tak jak na Kraśnik są bardzo drogie. Może poszukać oszczędności dla miasta obniżając pensje burmistrzowi i jego świcie......
0
zdecydowanie za wysokie ceny za przejazd
0
Przeciez na ostatniej sesji dokonywano jakiś podwyżek za przejazdy MPK. To tamte były na poczet wprowadzenia przejazdów na karty rodzinne, a teraz trzeba wprowadzic kolejne z powodu wprowadzenia opłat za korzystanie z przystanków? I chyba cos sie panu Liskowi pomyliło, bo na tym wykazie http://bip.krasnik.eu/uploads/uchwalyradymiasta/5612e48edafde89e03451c179bc5ae2d.pdf Jest znacznie więcej przystanków, których właścicielem lub zarządca jest Urzad Miasta. Czyli można traktowac, że pozostałe sa w gestii powiatu. Tylko jak MPK jeżdzi po wszelkich okolicznych pipidówach, to nie dziwota, że liczba powiatowych przystanków, za które przyjdzie nam płacić w droższych biletach jest taka duza.
0
szkoda miasta, szkoda mieszkańców - niech Pan prezes zacznie ciąć koszty, a nie szaleć z nimi
0
Zmniejszyć gażę jachowi, uciąć z 10 tys.zł połowę i sprawa załatwiona, przecież i tak większość spraw pracowniczych już przegrał, a część przegrał na razie w pierwszej instancji, ale to tak jakby było już pozamiatane, taniej było by wypłacić roszczenia ludziom, burmistrz wyszedłby z twarzą , a tak dwa lata to 240 tys. zł plus roszczenia. Panie burmistrzu Włodarczyk ma Pan jeszcze szansę naprawić ten błąd. jach to człowiek, o którym niezbyt chlubnie pisało "NIE" Urbana, wypadek z alkoholem w tle, jak był wtedy sędzią. My emrytowani mieszkańcy dzielnicy fabrycznej i nasze dzieci pamiętamy te wyczyny pana jacha.
0
Przystanków na terenie miasta, które sa we władaniu powiatu, a które to nalezało by wziąc pod uwagę przy ustalaniu podwyzki, zostanie jednak mniej niż 45 i wtedy wyjdzie i mniejsza kwota. A miasto za swoje przeciez nie musi pobierac opłaty. W koncu MPK jest jego spółką, nie nastawioną na zarabianie, ale na ułatwienie zycia mieszkancom. Do tego MPK funkcjonuje dzięki dotacji, którą dostaje z tego miasta i to ze środków pochodzących od tych mieszkanców. A pobieranie pieniędzy przez miasto za korzystanie, z jego przystanków jest okazją do podwójnego wydzierania pieniędzy od ludzi na swoje potrzeby. Raz w innych płatnosciach, częscią których wspomaga MPK, a drugi raz w droższych biletach, z których MPK będzie miało zapłacić miastu. A te żeby z kolei miało na byle gówniana imprezkę przy której sie będzie mozna promowac. Tego się nie da nazwac działaniem na rzecz mieszkaców. Ludziom bardziej potrzebne tansze bilety za przejazd niż przyjemności grupki osób.
0
Marysieńka napisał:
Ludziom bardziej potrzebne tansze bilety za przejazd niż przyjemności grupki osób.
Ludziom może i tak, ale takiej kreaturze jak ty ? Poza tym - niedawno krytykowałaś krasnickie MPK (że np. źle jeżdżą, że kierowcy przyjmowani są tam "po znajomości") - kto ci każe korzystac z jego usług ? Można jeździć busem, który kursuje z kilkakrotnie większą częstotliwością, niż autobusy MPK. A nie - to z buta, zryty łbie, któremu wszystko przeszkadza !
0
antymarysieńka napisał:
Ludziom może i tak, ale takiej kreaturze jak ty ? Poza tym - niedawno krytykowałaś krasnickie MPK (że np. źle jeżdżą, że kierowcy przyjmowani są tam "po znajomości") - kto ci każe korzystac z jego usług ? Można jeździć busem, który kursuje z kilkakrotnie większą częstotliwością, niż autobusy MPK. A nie - to z buta, zryty łbie, któremu wszystko przeszkadza !
Takie moje prawo krytykować oferowaną bylejakość, która finansowana jest i z moich podatków, a tym bardziej, gdy korzystając płacę za przejazd. Busy nie wszedzie docierają, to i pozostaje mi to MPK. Inna sprawa, że podwyzka cen biletów w MPK jest sygnałem do podwyzki cen za przejazd busem. I to juz twój problem, ze jestes miłosnikiem oferowania wszelkiej bylejakości, która jest wyrazem lekcewazącego stosunku władz miasta i spółki miejskiej do mieszanców, ale widocznie masz w tym interes. Chyba musisz sie na tym nieźle pasć.
0
Jak nikt nie napisze komentarza, to ona będzie komentować swoje komentarze?
0
Anty Mary II napisał:
Jak nikt nie napisze komentarza, to ona będzie komentować swoje komentarze?
Oczywiście! I w dodatku nie zgadzać się z nimi:)
0
antymarysienka pod różnymi nickami, czy tez to pracownikom MPK w taki sposób pozostało bronic swojego lekkiego zarabiania na bylejakosci?
0
Marysieńka napisał:
antymarysienka pod różnymi nickami, czy tez to pracownikom MPK w taki sposób pozostało bronic swojego lekkiego zarabiania na bylejakosci?
I zorganizowaliśmy spisek, zanim uroił się w twojej głowie. 1:0 dla nas. A rozgladasz się, czy nikt cię nie śledzi? Czytający wypowiedzi Mary pozostaje w absolutnym stuporze, ponieważ brak logiki oraz pokrętny styl wypowiedzi powoduje,ze analizowanie jej tekstu jest absolutną stratą czasu i energii. Należy jednak wyrazić szacunek dla natury, która jest niepojęta , skoro stworzyła zjawisko zwane Mary. Zagadka : kto przeżyje( hipotetyczny) koniec swiata, by napisac komentarz:" partia rzadząca nie wywiązała się z obietnic przedwyborczych "? Solidarny z Anty-Marysieńką.
0
Anty-Mary II napisał:
I zorganizowaliśmy spisek, zanim uroił się w twojej głowie. 1:0 dla nas. A rozgladasz się, czy nikt cię nie śledzi? Czytający wypowiedzi Mary pozostaje w absolutnym stuporze, ponieważ brak logiki oraz pokrętny styl wypowiedzi powoduje,ze analizowanie jej tekstu jest absolutną stratą czasu i energii. Należy jednak wyrazić szacunek dla natury, która jest niepojęta , skoro stworzyła zjawisko zwane Mary. Zagadka : kto przeżyje( hipotetyczny) koniec swiata, by napisac komentarz:" partia rzadząca nie wywiązała się z obietnic przedwyborczych "? Solidarny z Anty-Marysieńką.
Tobie to sie wydaje, ze przedstawiając tutaj urojenia swojej głowy jesteś jakis mądrzejszy, inteligentniejszy czy dowcipniejszy niż w rzeczywistości? I ktoś z takimi urojeniami nie jest zdolny do analizy żadnego tekstu, także w twoim przypadku podjęcie jakichkolwiek prób jest daremną stratą czasu i energii. Natura przystosowała cię jedynie do rozmydlania poruszanych kwestii poprzez robienie z siebie idioty, a ze mnie tematu zastępczego. Taki internetowy szczekacz z ciebie.
0
Marysieńka napisał:
Tobie to sie wydaje, ze przedstawiając tutaj urojenia swojej głowy jesteś jakis mądrzejszy, inteligentniejszy czy dowcipniejszy niż w rzeczywistości? I ktoś z takimi urojeniami nie jest zdolny do analizy żadnego tekstu, także w twoim przypadku podjęcie jakichkolwiek prób jest daremną stratą czasu i energii. Natura przystosowała cię jedynie do rozmydlania poruszanych kwestii poprzez robienie z siebie idioty, a ze mnie tematu zastępczego. Taki internetowy szczekacz z ciebie.
Pierwsze zdanie - Mary, styl ci się jeszcze pogorszył przez ostatnią godzinę. Ten szczekacz - kto waruje non-stop przy klawiaturze!
0
Marysieńka napisał:
antymarysienka pod różnymi nickami, czy tez to pracownikom MPK w taki sposób pozostało bronic swojego lekkiego zarabiania na bylejakosci? [/quote] A nie - pudło Admin może sprawdzić IP - ja piszę tylko pod swoim nickiem. Trochę więcej niż jedna osoba na forum jest przeciwna stylowi, w jaki sposób piszesz i oczerniasz bezpodstawnie ludzi. I na wstępie zła wiadomość: rozmawiałem dzisiaj z kierowcą MPK, i okazuje się, że twa facjata dzięki naszej klasie jest już w Kraśniku powszechnie znana
Marysieńka napisał:
Takie moje prawo krytykować oferowaną bylejakość, która finansowana jest i z moich podatków[/quote] Udowodnij niepracujący pasożycie społeczny, żyjący z pracy innych, że chociaż złotówka z rzekomo twoich podatków idzie na kraśnickie MPK. [quote]Busy nie wszedzie docierają, to i pozostaje mi to MPK.
Nikt cię zmusza do jazdy z tą firmą - było to już pisane wielokrotnie. Kiedy wreszcie zrozumiecie towarzyszko, że czasy, kiedy kogoś do czegokolwiek zmuszano, skończyły się jakieś 23 lata temu ? Nawet pobyt na forum na LKR niczego cię nie nauczył ? [quote]I to juz twój problem, ze jestes miłosnikiem oferowania wszelkiej bylejakości, która jest wyrazem lekcewazącego stosunku władz miasta i spółki miejskiej do mieszanców, ale widocznie masz w tym interes. Chyba musisz sie na tym nieźle pasć.
Nuda - cały czas ta sama śpiewka - kto nie popiera urojeń i mitomanii tow. Marysieńki, jest na usługach władzy, która ciągle na nią dybie .... Zmień popaprańcu płytę, i przejdź z powrotem na różowe pigułki, które zaordynował ci dr Mucha
0
Ze względu na takiego popapranca jak ty, który jest na forum tylko po to, żeby se po mnie pojeździc i pooczerniac mnie nie muszę nic udawadniać ani sprawdzac. Założ swoje własne forum, to wtedy będziesz mógł, łącznie z inny albo sam z sobą przebierac w stylu - pisania w samych superlatywach o działaniu władzy i jej spółek. I mnie znajomość mojej facjaty nie przeszkadza, tak jak tobie twojej własnej, a to dowodzi , że zbyt dużo jest w tobie hipokryzji, która musisz skrywac przed wszystkimi.
0
Marysieńka napisał:
Ze względu na takiego popapranca jak ty, który jest na forum tylko po to, żeby se po mnie pojeździc i pooczerniac mnie nie muszę nic udawadniać ani sprawdzac. Założ swoje własne forum, to wtedy będziesz mógł, łącznie z inny albo sam z sobą przebierac w stylu - pisania w samych superlatywach o działaniu władzy i jej spółek. I mnie znajomość mojej facjaty nie przeszkadza, tak jak tobie twojej własnej, a to dowodzi , że zbyt dużo jest w tobie hipokryzji, która musisz skrywac przed wszystkimi.
Wypowiedź godna asystentki burmistrza! Ciekawe, czy Fiona była dzisiaj na ślubowaniu 1 klas w SP3?
0
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: