Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Droższy przejazd z MPK Kraśnik

Utworzony przez lekarz, 12 listopada 2012 r. o 17:37 Powrót do artykułu
antymarysieńka napisał:
A jej były właściciel co otworzył w tym samym lokalu zryty łbie ? To już masz do tego stopnia demencję, że nie wiesz, gdzie robisz zakupy ? Wiem, że masz duże problemy z topografią Kraśnika, jednak Piaski są twoim "rejonem" ... O ! Zlikwidowałaś konto na nk ? Strach przed kierowcami MPK, których pomówiłaś, że są zatrudniani "po znajomości" zrobił swoje ? Jednak twoja wiedza o zdjęciach w necie (np. fotosiku) jest wprost proporcjonalna do ilorazu twojego IQ (będącego, jak powszechnie wiadomo odpowiednikiem temperatury pokojowej)
Nie wnikam czy to co jest obecnie właściciel a właściwie właściciele Gamy otworzyli czy tez wynajęli. A gdzie robię zakupy wiem i nie była ani nie jest to Gama ani to co po niej powstało, pomimo , ze znajduje sie w moim rejonie, a tym bardziej, że na codzienne zakupy bliżej mi do sklepu Ignaca a nie ciec na bloki. A w okolicach budynku gamy już ze dwa lata nie byłam, ale ty w swojej zatwałdziałości i bezczelności przypinania łatki wiesz lepiej to co mnie dotyczy niz ja sama. A konto usunęłam, żebys nie szargał mojego wizerunku po internecie, ale nie przewidziałam, ześ do tego stopnia jest internetową gnidą i skopiujesz sobie moje zdjęcie. Ale ja w przeciwienstwie do ciebie nie muszę się ukrywac ze swoją twarzą, bo twoje zarzuty w stosunku do mnie, to istnieją tylko w twojej chorej wyobraźni, która jak podejrzewam musisz leczyc.Nie bez przyczyny doktor Mucha, którego tutaj tak często wspominasz jest ci znany, a tym bardziej kolory tabletek, które z pewnością zażywasz. I najwyraźniej to leczenie psychiatryczne pozwala ci czuć sie bezkarnym w pluciu i szkalowaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Testuję swoją "zatwałdziałość" - nie włączę się...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Nie wnikam czy to co jest obecnie właściciel a właściwie właściciele Gamy otworzyli czy tez wynajęli. A gdzie robię zakupy wiem i nie była ani nie jest to Gama ani to co po niej powstało, pomimo , ze znajduje sie w moim rejonie, a tym bardziej, że na codzienne zakupy bliżej mi do sklepu Ignaca a nie ciec na bloki. A w okolicach budynku gamy już ze dwa lata nie byłam, ale ty w swojej zatwałdziałości i bezczelności przypinania łatki wiesz lepiej to co mnie dotyczy niz ja sama.[/quote] Nie kłam - ja cię widziałem, i wiedzieli cię inni. W sumie mnie to goowno obchodzi, gdzie takie coś jak ty robi zakupy, ale nie lubię kłamstwa !
A konto usunęłam, żebys nie szargał mojego wizerunku po internecie,[/quote] Ty i twój wizerunek ...dobre .... buhahahaha ...Jak takie podłe i mściwe kreatury jak ty mogą stąpać po ziemi ? Ciekawi mnie: jak mogą spojrzeć na siebie codziennie w lustro ?
ale nie przewidziałam, ześ do tego stopnia jest internetową gnidą i skopiujesz sobie moje zdjęcie.
Towarzyszko - twoje zdjęcia były w internecie, i są dalej, ale jak tu wymagać czegoś od kogoś kształcącego się na wieczorowych kursach, organizowanych przez PZPR ? [quote] Ale ja w przeciwienstwie do ciebie nie muszę się ukrywac ze swoją twarzą, bo twoje zarzuty w stosunku do mnie, to istnieją tylko w twojej chorej wyobraźni, która jak podejrzewam musisz leczyc.
Twojej "tfurcości" socjopatycznej jest na forum pełno - nie trzeba nawet zbytnio się wysilać przy szukaniu : D Dowody mendo są udokumentowane, a twoja wściekła nienawiść do grup społecznych i zawodów w Kraśniku aż nadto jasna. Twoja twarz jest coraz bardziej znana ogółowi ludzi przez ciebie pomawianych, i bardzo dobrze - niech wiedzą, z czym mają do czynienia ... [quote] Nie bez przyczyny doktor Mucha, którego tutaj tak często wspominasz jest ci znany, a tym bardziej kolory tabletek, które z pewnością zażywasz. I najwyraźniej to leczenie psychiatryczne pozwala ci czuć sie bezkarnym w pluciu i szkalowaniu.
Wzięłaś już socjopatko różowe tabletki, tak jak ci zalecił wzmiankowany doktor ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba już zaczęły działać te tabletki, pewnie wersja FORTE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczekaj se dalej, bo takie ścierwo internetowe jak ty, nie stac na żadne konkrety, na jakąkolwiek merytoryczną dyskusję, bo wtedy straciłbyś rację bytu.Obfitujesz jedynie w pomawianie , szkalowanie, wymyslanie farmazonów i głupich dygresji, byle tylko osmieszyc , zdekredytowac, wychodząc przy tym z załozenia, że czym wiecej wody będziesz lał, tym większą wodę z mozgu innym zrobisz. Ale juz tak przesadzasz, że wątpie czy dla kogokolwiek oprócz swoich nicków, nawet w najmniejszym stopniu jestes w stanie przekonac do swojej wiarygodnosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, po północy wychodzi z ciebie bestia!!!!!!! A budzisz lepiej niż mocna kawa! Wrrrrrrr............ Na konkrety mnie stać w tematach, które budzą moje zainteresowanie, zresztą wielokrotnie pisałam pod automat. wskakującym nickiem Gość, choć prawda wcale nie musi być"najmojsza "(skąd ty to bierzesz- stylistycznie to zasługujesz na nagrodę 'Jęzor Roku') .Wczoraj meritum byłaś ty, stąd żarty z off'u. A'propos wody - to nie udało mi się urwać łba " Hydrze"-Mary -zawsze odrasta! Podejrzewam jakiś deficyt u ciebie, jeszcze z dzieciństwa, może uczuciowy - stąd infantylne nicki: Fiona i Marysieńka; również zachowań społecznych (KTOS juz cię nazwał socjopatką) - może ominęłaś przedszkole, gdzie kształtują się postawy społeczne; a potem trauma w czasach Czu - odrzucenie czy zwolnienie z pracy(niestety) i oto mamy miotającą sie Hydrę. I te twoje "jedynie słuszne", wyswiechtane jak zamsz racje, rozdęte 'ego'...Kurrr... , Mary, dopuść czasem inne bodzce do głowy. I nie wij się, nie ograniczy cię to, a wpłynie na poszerzenie horyzontów i rozwój. Nie mówię tutaj, zebyś stała otworem (bo Antymarysieńka znowu to wykorzysta i ci przy......), ale nie zamykaj się. Przebywać w czyjejś sferze intelektualnej, to wielka przyjemność, to zaproszenie w inne rejony niż własne. Zacytować czyje słowa - to uznać je za własne, lecz po mistrzowsku dobrane, np. "Zżyma się często (też mi męstwo) jeden z drugim Na tę epokę,powiedzcie jak jej dosyć można mieć, gdzie spojrzeć krew i klęski żywiołowe(ciekawe, co dziś, klecho, powiesz) I wszędzie smierć zagląda w oczy, no żeby tak psioczyć,tak wybrzydzać, przecież to wszystko palce lizać, zwlaszcza wieczorem przed telewizorem" (aut. M.CZ. -"Tańcz! - Parlando") Oddać komuś wielkość,pochylić czoła, zachwycić się to nie dyshonor. "NIE ODPISUJ!!!!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cóż tu odpisywac, jak ty piszesz całe poematy i rwiesz je na kawałki, o niczym. Byle pisać byle sie popisac, byle tylko dać ujście filozoficznym zapędom rozsadzającym ci głowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie o niczym,o tobie,szanuj się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "...piszesz całe poematy i rwiesz je na kawałki" - styl ci się poprawia, zabrzmialo jak przenośnia. Nie było filozofii, nie aspiruję nawet, ale skoro tak sądzisz..... Moja nierozsadzona głowa ci mówi:"NIE ODPISUJ!!!!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Dotlenionej: mianowanie Marysieńki Fioną nasunęło mi się po bacznym przyjrzeniu się jej wizerunkowi. Wydawało mi się, że widzę podobieństwo. Z radością, że oto mamy pierwowzór w Kraśniku, rozesłałem zdjęcia znajomym po całym świecie, ale ci stwierdzili, że: prawdziwa Fiona nie miała takich makabrycznych sińców pod oczami; prawdziwej Fionie o wiele bardziej do twarzy w zielonym niż Marysieńce; prawdziwa Fiona ma twarz, czego o tow.Marysieńce powiedzieć się nie da. Ale ja upieram się przy swoim i widzę podobieństwo. Oto Fiona!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z przerostem formy nad treścią nastawionej tylko na popisowe lanie wody nie da sie dyskutowac. Takze wracając do sedna spawy, ciekawe, czy kiedy dojdzie do ustalania podwyżek cen biletów nasi radni bezradni będą umieli policzyc przystanki wpływające na podwyzki czy tez w swojej ignorancji zajmą stanowisko dogadzania władzy i jej pupilkom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Z przerostem formy nad treścią nastawionej tylko na popisowe lanie wody nie da sie dyskutowac. Takze wracając do sedna spawy, ciekawe, czy kiedy dojdzie do ustalania podwyżek cen biletów nasi radni bezradni będą umieli policzyc przystanki wpływające na podwyzki czy tez w swojej ignorancji zajmą stanowisko dogadzania władzy i jej pupilkom?
, Powrót do meritum , a raczej "MARYtum" "spawy" by Marysieńka! Wyrzuć tę matrycę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I who is who Fiona, najstraszliwsza ze wszystkich kobita?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dotl. nad rzeką napisał:
Chyba już zaczęły działać te tabletki, pewnie wersja FORTE! [/quote] Żeby to tabletki .... to były CZOPKI I co gorsza: zryty łeb nie doczytał ulotki z dawkowaniem leku, i bierze je ... doustnie (sic!) Wystarczy, że tow. Marysieńka, nie zażyje tego przez dzień - dwa, i budzi się w niej agrysywny socjopata, przy którym Anderes Bravik to przedszkolak: Szczekaj se dalej, bo takie ścierwo internetowe jak ty, nie stac na żadne konkrety, na jakąkolwiek merytoryczną dyskusję, bo wtedy straciłbyś rację bytu.Obfitujesz jedynie w pomawianie , szkalowanie, wymyslanie farmazonów i głupich dygresji, byle tylko osmieszyc , zdekredytowac, wychodząc przy tym z załozenia, że czym wiecej wody będziesz lał, tym większą wodę z mozgu innym zrobisz. Ale juz tak przesadzasz, że wątpie czy dla kogokolwiek oprócz swoich nicków, nawet w najmniejszym stopniu jestes w stanie przekonac do swojej wiarygodnosci. Tu widzimy bezsilną złość; zryty łeb tradycyjnie nie dostrzega problemu, jakie stwarza jej bezmyślne i głupkowate pisanie (np. ostatnio nie odróżniała światła przyciemnionego od zgaszonego na ulicy)*, tylko winy ciągle szuka u innych, przerzucając swoje paranoiczne fobie na innych. Rację ma tu userka Dotleniona, pisząc: Podejrzewam jakiś deficyt u ciebie, jeszcze z dzieciństwa, może uczuciowy - stąd infantylne nicki: Fiona i Marysieńka; również zachowań społecznych (KTOS juz cię nazwał socjopatką) - może ominęłaś przedszkole, gdzie kształtują się postawy społeczne; a potem trauma w czasach Czu - odrzucenie czy zwolnienie z pracy(niestety) i oto mamy miotającą sie Hydrę. I te twoje "jedynie słuszne", wyswiechtane jak zamsz racje, rozdęte 'ego'...Kurrr... Jednak już powoli do niej dociera (ach - ta grubość skóry na mózgu ), że jednak to nie jedna osoba (pod różnymi nickami) ją krytykuje ... Może jeszcze kiedyś będą z niej ludzie ? Ale póki co dokonuje elementu tzw. "wycofania" (spowodowanego brakiem argumentów), próbując być "merytoryczną": [quote]Takze wracając do sedna spawy, ciekawe, czy kiedy dojdzie do ustalania podwyżek cen biletów nasi radni bezradni będą umieli policzyc przystanki wpływające na podwyzki czy tez w swojej ignorancji zajmą stanowisko dogadzania władzy i jej pupilkom?
Czy ty masz qurwa szklana kulę, by zabierać głos na tematy z przyszłości ? I fajnie, że już oceniłaś radnych w głosowaniu, którego jeszcze nie było ... Zaiste - przebrnąć przez pokręcony świat zrytego łba to tak, jak zawrócić kijem Wisłę Było ci już pisane wielokrotnie - nie pasuje ci jakakolwiek władza - załóż swoją partię, bądź lepsza od konkurencji, a kto wie - może wyborcy powierzą ci mandat zaufania ? ** ___________________________________________ * Tego typu historii jest wiele (np. niedawno dawała sobie rękę odciąć, że ul. Batalionów Chłopskich jest wyasfaltowana, i że niepotrzebnie będą asfaltować ją ponownie). Dociekliwych zainteresowanych odsyłam na forum. ** W co bardzo wątpię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
Czy ty masz qurwa szklana kulę, by zabierać głos na tematy z przyszłości ? I fajnie, że już oceniłaś radnych w głosowaniu, którego jeszcze nie było ... Zaiste - przebrnąć przez pokręcony świat zrytego łba to tak, jak zawrócić kijem Wisłę Było ci już pisane wielokrotnie - nie pasuje ci jakakolwiek władza - załóż swoją partię, bądź lepsza od konkurencji, a kto wie - może wyborcy powierzą ci mandat zaufania ? **
Do tego nie trzeba szklanej kuli, wystarczy zwykła ciekawość i wiedza jaki poziom, w jakim kierunku reprezentują nasi radni.
Ostatnio edytowany 25 listopada 2012 r. o 09:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maryśka, i tak układy i 'sciana', mówienie drukowanymi literami nic nie zmieni (chociaż kiedyś naiwnie tak myślałam - czas i ludzie to zweryfikowali boleśnie - stąd też ' odarcie ze skóry'). A za "ścierwo internetowe" sama się kopnij w "doopę", masz najbliżej ( !!!!!!!!!!!!) bo mimo moich długich nóg (ha!), nawet jak się zwrocę na północ i wyciągnę nogę - to nie dostanę. Zresztą sprawiedliwe: "zryty łeb"trochę łagodzi moje emocje, kotku. Ale q pro q - mistrzostwo świata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Do Dotlenionej: mianowanie Marysieńki Fioną nasunęło mi się po bacznym przyjrzeniu się jej wizerunkowi. Wydawało mi się, że widzę podobieństwo. Z radością, że oto mamy pierwowzór w Kraśniku, rozesłałem zdjęcia znajomym po całym świecie, ale ci stwierdzili, że: prawdziwa Fiona nie miała takich makabrycznych sińców pod oczami; prawdziwej Fionie o wiele bardziej do twarzy w zielonym niż Marysieńce; prawdziwa Fiona ma twarz, czego o tow.Marysieńce powiedzieć się nie da. Ale ja upieram się przy swoim i widzę podobieństwo. Oto Fiona!
Nie wiem jak Fiona, bo nie znałam, ale zastanawiało mnie , jak można - będąc Maryśką - tak długo dać się obrażac, wyzywać i nie podać do sądu "usera" Antymarysieńki, jak mozna znosić fakt, że rozpowszechnia w internecie jej wizerunek bez jej zgody - walnę głową o pień następnym razem - odpowiedz miałam na dloni. Ale gdy będę sfrustrowana - to wiem, że mogę dokopać Marysieńce bezkarnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie wiem jak Fiona, bo nie znałam, ale zastanawiało mnie , jak można - będąc Maryśką - tak długo dać się obrażac, wyzywać i nie podać do sądu "usera" Antymarysieńki, jak mozna znosić fakt, że rozpowszechnia w internecie jej wizerunek bez jej zgody - walnę głową o pień następnym razem - odpowiedz miałam na dloni. Ale gdy będę sfrustrowana - to wiem, że mogę dokopać Marysieńce bezkarnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jesli wyładowanie na mnie swoich frustracji sprawi, ze poczujesz sie lepiej, rozwiąże Twoje problemy, to czego nie, mozesz sobie poużywać na mnie. Nie jestem osobą, która ze wszystkim co jej sie nie podoba, tym bardziej w internecie leci do sądu. Decydując sie pisac na forum, i to na takim,do którego każdy ze swoimi przekazami ma nieograniczony dostęp, musimy się liczyc z atakami takiego typu osobników, na których sa odpowiednie określania z dokładnym wytłumaczeniem powodów ich zachowań. Potrafię zachowac do siebie dystans i po mnie spływa to co on robi.Tym bardziej, że nie jestem osobą, która musi budowac swój wizerunek w internecie i na siłę o niego dbać, gdyz od tego jak o nim będą pisac zalezy jego byc albo nie byc. A tacy, którzy nie potrafią odróznić rzeczowego przekazu, od natarczywego szkalowania i plucia na kogoś za ten przekaz i dają jemu wiarę, szybciej mają ze sobą problemy., jako osoby, którym byle brednie dają sobie wmawiac. Inna sprawa,ze tego typu zachowania maja miejsce, gdyż mają też na to przyzwolenie innych, których to bawi. Dla zasady moglabym pójsc do sądu, na policję. Z jednej strony jestem ze swoimi obowiązkami uwiązana w domu i nie dysponuję czasem żeby latac po sadach i to mnie głównie powstrzymuje, a z drugiej to to, ze ja zgłoszę sprawę wcale nie będzie znaczyło , że doczeka sie ona swojego rozwiązania. Czytałam o róznych przypadkach dochodzenia swoich praw w panstwie prawa, które często chroni takich osobników. I ten ktos czuje sie bardzo pewnie i bezkarnie, czyli tym samym mozna by wnioskowac, że ma szerokie znajomości i moze korzystać ze służbowego komputera, jednego z wielu. Takze dalej niech robi swoje, to on wyrabia sobie opinię na jaką zasługuje, co prawda jako anonim, ale po tym jaki cel mu przyświeca w tym co robi można sie domyslać kim jest. A ostatnio milczał, bo zajęty był przygotowaniami do II expose burmistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tak, cel jaki Ci przyświeca jest zrozumiały i chwalebny, reszta to konwencja. Poruszaj umysły i piętnuj nieprawidłowości, patrz władzy na ręce , taka misja. A z tym czasem nie przesadzaj, kiepska wymówka, znalazłabyś trochę - tylko byś się chyba zaplątała we własne nogi. Zdania złożone jakoś lepiej Ci teraz wychodzą... Ja wracam do Gelo Emigrant i przebogatej retrospekcji. Albo nie, obowiązki czekają. Tylko wielokrotnie, słownie (!) byłaś wredna 'bitch" - mogłaś mnie trochę oszczędzić , w końcu jakby o to samo chodzi, Ty,ty, ty,.ty................zaangażowana.Pa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
To teraz wypisz te wszystkie 42 przystanki na terenie miasta.
Proszę bardzo, oto 42 przystanki, z których korzysta MPK Kraśnik, a są zlokalizowane przy drogach powiatowych TYLKO NA TERENIE MIASTA (podaję z ulicami, aby nie było wątpliwości, które drogi są powiatowe): 1. Kolejowa - Dworzec PKP 02 2. Kolejowa – Kościół św. Antoniego 01 3. Kolejowa – Jednostka Wojskowa 01 4. Kolejowa – Jednostka Wojskowa 02 5. Kolejowa – Centrala Nasienna 01 6. Kolejowa – Centrala Nasienna 02 7. Kolejowa – Zarząd Dróg 01 8. Kolejowa – Zarząd Dróg 02 9. Obwodowa – Skrzyżowanie 01 10. Obwodowa – Skrzyżowanie 02 11. Obwodowa – Hurtownia Tradis 01 12. Obwodowa – Hurtownia Tradis 02 13. Obwodowa – Gminna Spółdzielnia 01 14. Obwodowa – Gminna Spółdzielnia 02 15. Obwodowa – MPK 01 16. Obwodowa – MPK 02 17. Strażacka – Strażacka 01 18. Strażacka – Strażacka 02 19. Piłsudskiego – Piłsudskiego 01 20. Piłsudskiego – Piłsudskiego 02 21. Podleska – Podlesie I 01 22. Podleska – Podlesie I 02 23. Oboźna – Lubelska 01 24. Oboźna – Lubelska 02 25. Oboźna – Park Jordanowski 01 26. Oboźna – Park Jordanowski 02 27. Oboźna – Dom Pomocy Społecznej 01 28. Oboźna – Dom Pomocy Społecznej 02 29. Suchyńska – Filaretów 01 30. Suchyńska – Filaretów 02 31. al. Niepodległości – os. Młodych 01 32. al. Niepodległości – os. Młodych 02 33. al. Niepodległości – Szpital Miejski 02 34. al. Niepodległości – CKIP 02 35. Mickiewicza – Szpital Miejski 01 36. Krasińskiego – Kościół św. Józefa 01 37. Krasińskiego – os. Słoneczne 01 38. Krasińskiego – Wioska Dziecięca 02 39. Krasińskiego – Północna 01 40. Krasińskiego – Północna 02 41. Krasińskiego – Cmentarz Komunalny 01 42. Krasińskiego – Cmentarz Komunalny 02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To z tych 42 przystanków nie pasuje 2 na Os.Młodych, 1 Kraśinskiego -PÓłnocna i przy wiosce dzieciecej, chyba że chodzi o ten Krasińskiego- Kwiatkowskiego. Na zadnej trasie nie ma ich wyszczególnionych. Wątpliwosci mogą tez budzic przystanki na Obwodowej. Kierując sie rozkładem nie spotyka sie żadnego śladu, żeby MPK tamtędy jeździło. I to sie w głowie nie mieści, żeby tam ktoś nadziubdział 4 przystanki, gdy na równoległym odcinku, na Kolejowej prawie na takiej samej dłudości sa tylko 2.I to nie sa jedyne miejsca. Takie samo zagęszczenie przystanków mamy na linii nr.9, gdzie autobus ledwo ruszy z Narutowicza a juz sie zatrzymuje po skręceniu na Oboźną. I mamy, ze trzem przystankom na Oboźnej odpowiadają 2 na Urzędowskiej. Z drugiej strony to samo, ledwo odjedzie z głównego, a juz sie zatrzymuje na Mickiewicza. Jeszcze CKiP nie zniknie z oczu az już jest przystanek na Racławickiej, a następny trochę wyzej przy kwiatkowskiego. Jak ktos sie troszczy, żeby niektórzy sie nie nachodzili, chyba ci, którym za poparcie w wyborach utworzono nową linię prowadzącą przez okoliczne wsie, to niech płaci. Jak to jest, ze jedni od i do przystanków, gdzie te odległości sa większe mogą chodzić z wywalonym jęzorem , a innych odwozi się i zabiera spod domów? Takze na terenie miasta mamy jakies 40 przystanków powiatowych, bo tych po wsiach nie będziemy liczyć,gdyz one miastowym korzystającym i łożącym na komunikację miejską w miescie nie sa potrzebne.Ale zwazywszy na ilość kursów, a co za tym idzie częstość korzystania z przystanków w podwyzkach biletów więcej nas będzie kosztowało płacenie miastu za korzystanie z przystanków jak powiatowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...