Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drugie expose Burmistrza Miasta Kraśnik

Utworzony przez Papcio Chmiel, 26 listopada 2012 r. o 19:42
Mirosław Włodarczyk, burmistrz Kraśnika, podsumował dwa lata swoich rządów i przedstawił plany na przyszłość. W tzw. "drugim expose" zapowiedział, że rok 2013 będzie rokiem inwestycji, a w mieście powstanie m.in. targowisko oraz zostanie uzbrojona strefa ekonomiczna. W wystąpieniu włodarz odniósł się także do zarzutów pełnienia przez niego dyżurów w szpitalu. - Nigdy nie zaniedbałem obowiązków służbowych jako burmistrz - powiedział Włodarczyk. Czy ktoś z forowiczów uczestniczył w owej konferencji prasowej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest taki wiarygodny jak tusk!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idz spać, no pa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można przeczytać na www.krasnik24.pl ale jak się można było spodziewać głównie odnosił sie do przeszłości bo nieudolność trzeba jakoś przykryć. A plany inwestycyjne jak zwykle pisane na wodzie, jak można chwalić się np. termomodernizacją obiektów jak jeszcze konkurs nie rostrzygnięty ! A propos branie kredytów na inwestycje juz nie jest BE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś widział takie ekspoze. Jakie rzesze twarzy zadowolonych, ilu zaproszonych gości..!? Co za entuzjazm i zadowolenie z "sukcesów" a może kolejnych "obiecanek". Żadnych sukcesów!!! Nic nie słyszałem o sukcesach....!!!! Co mi utwiło że mogę być burmistrzem i lekarzem jednocześnie.... - myślę, że wielu lekarzom to się nie podoba a społeczeństwu tym bardziej!?? Kasa nie śmierdzi..... ale smród pozostaje długo...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że lemingi poprzedniego burmistrza dorwały się do netu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znaleziono w cieci To już było. On… * wskazywał narodowi winnych ich niedoli - to m.in. komuniści, socjaldemokraci i liberałowie * prowokował, aby potem deklarować, że wprowadzi odpowiedni porządek * uprawiał populistyczną propagandę i agresywną politykę zagraniczną * jego wyznawcy organizowali nocne marsze z pochodniami * miał kompleks Edypa – uwielbiał matkę i potępiał ojca * otaczał się bezrefleksyjnymi wykonawcami rozkazów * miał kompleks Mesjasza – chciał zbawić swój naród * był zakompleksionym kawalerem z manią wielkości * miał paranoiczne i narcystyczne usposobienie * wdał się w awanturę ze wszystkimi sąsiadami * naród ponad wszystko i „Bóg jest z nami” * dla zdobycia władzy podpalił swój kraj * mamił naród swoimi wizjami * jątrzył, skłócał i dzielił * (…)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Widać że lemingi poprzedniego burmistrza dorwały się do netu!!!
widać że wariaci obecnego bronią koryta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było do przewidzenia, że przez dwa lata będzie duzo głośnego krzyczenia i układania sie , a kolejne dwa nastawione na przypodobanie sie pozostałym wyborcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antymarysieńka ( jesli Cię nie zamordował internetowy zabójca tematów i i osó, a Marysieńki nie wpuszczono na expose, bo nie szczeka w swoim stylu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Antymarysieńka ( jesli Cię nie zamordował internetowy zabójca tematów i i osó , a Marysieńki nie wpuszczono na expose, bo nie szczeka w swoim stylu?
Jakby mnie wpuścili, to bym dopiero krzyczała. Ale kto by kazał iść i na żywo słuchać przynudzania, które jest niczym innym jak tą samą propagandą sukcesu, którą słyszę i czytam od dwóch lat, że zdążyłam juz poznać ją na pamięć. To i nie dziwota, ze miejsca trzeba było zapełnic swoimi dyrektorami, żeby tworzyli publikę i było komu wznosić owacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Jakby mnie wpuścili, to bym dopiero krzyczała. Ale kto by kazał iść i na żywo słuchać przynudzania, które jest niczym innym jak tą samą propagandą sukcesu, którą słyszę i czytam od dwóch lat, że zdążyłam juz poznać ją na pamięć. To i nie dziwota, ze miejsca trzeba było zapełnic swoimi dyrektorami, żeby tworzyli publikę i było komu wznosić owacje.
Jakby nie o pobyt w twoich rejonach intelektualnych mi chodziło, ale cóż może Antymarysieńka się zapracowuje i nie odzywa. Durna babo z Piask , moze to przez twoje kłapanie mamy taki, a nie inny ,występ burmistrza. Doradcy zaglądają na fora i stąd wiadomo czego ludzie w Kraśniku oczekują. 2-letnia przedwyborcza kiełbaska. Wolałabym więcej konkretów w kwestii strefy przemysłowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam widziałam farbowana lisicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jakby nie o pobyt w twoich rejonach intelektualnych mi chodziło, ale cóż może Antymarysieńka się zapracowuje i nie odzywa. Durna babo z Piask , moze to przez twoje kłapanie mamy taki, a nie inny ,występ burmistrza. Doradcy zaglądają na fora i stąd wiadomo czego ludzie w Kraśniku oczekują. 2-letnia przedwyborcza kiełbaska. Wolałabym więcej konkretów w kwestii strefy przemysłowej.
No, na pewno. Inaczej byc nie może. Toz to ja lepsza od wszystkich doradców, którzy jak widać beze mnie i bez mojego kłapania dziobem ani rusz. A jaki by nie był burmistrz, to i tak czekałaby nas 2 letnia kiełbaska przedwyborcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sara napisał:
Ja tam widziałam farbowana lisicę.
I nie kojarzyć najprościej z nazwiskiem, przepraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego mistrz hipokryzji nie wspomniał że przez ostatnie 2 lata: - podniósł podatki od nieruchomości - podniósł opłaty za przejazd MPK - podniósł opłaty za przedszkole - podniósł opłaty za wodę i ścieki - zatrudnił około 30 osób w UM itd....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodajmy do tego jeszcze i to, że lada dzień radni złączą się w solidarnym boju o podwyższenie diet - tj. nieoprocentowanego dodatkowego wynagrodzenia za bycie w niebycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już Premier czy jeszcze "burmistrzo-lekarz" ."EKSŁAJZE" a nie ekspoze! ŻADNYCH NIESPODZIANEK....lanie wody i dobra mina do nieróbstwa całej ekipy! Narzekanie i mędzenie a 2 lataka zleciało na niczym. Same podwyżki..... w Kraśniku! Gdzie troska o młodych, miejsca pracy, zatrudnienie a nie zwalnianie - wywalanie! "Partyjniackie" ustawki i pozoranctwo, cała praca i "uśmiech" . Tylko z czego tu się cieszyć?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że na necie jest wielu uczniów lizusów Wielkiego Czu, który dawał tym co piszą dostęp do Pańskiego stołu. Całe szczęście Wielki Czu odszedł. Pozostały długi i żal tych, którym urwało się korytko. Panie i Panowie , miłośnicy Czu - wstydu oszczędźcie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest pierwszy sukces burmistrza-lekarza po dwóch latach zauważył że to czas stracony i trzeba nadrobić zaległości http://www.krasnik.pl/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=2388&cntnt01origid=15&cntnt01returnid=167 Brawo !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...