Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drugie expose Burmistrza Miasta Kraśnik

Utworzony przez Papcio Chmiel, 26 listopada 2012 r. o 19:42
Wczoraj na spotkaniu z mieszkańcami w CKIP przyszło pare osób w tym kilku pracowników podległych jednostek np. Kalinowski. Już nawet mieszkańcy nie chcą się znim spotykać i słuchać bajek o uzdrowieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wczoraj na spotkaniu z mieszkańcami w CKIP przyszło pare osób w tym kilku pracowników podległych jednostek np. Kalinowski. Już nawet mieszkańcy nie chcą się znim spotykać i słuchać bajek o uzdrowieniu.
Też to słyszałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy dotarło do niego po tej pustej sali że jest nieporadny i ludzie mają dość uzdrawiania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie burmistrz jest nieporadny, tylko ludzie, którym płaci, by dla niego pracowali, a oni go sabotują. Powinien wymienić wszystkich pozostałych po Czubińskim pracowników - ja sam znam kilkoro młodych, którzy wiedzą jak spowodować, by w obiektywny sposób trafić do mieszkańców. Ale cóż? Albo nie ma dobrej ręki do pracowników, albo...? Pycha? Wyrachowanie? Czy głupota? Pytam o to, bo przecież są przy burmistrzu obyci z polityką. A więc: czy burmistrz będzie kolejnym kozłem ofiarnym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
But ofillss napisał:
To nie burmistrz jest nieporadny, tylko ludzie, którym płaci, by dla niego pracowali, a oni go sabotują. Powinien wymienić wszystkich pozostałych po Czubińskim pracowników - ja sam znam kilkoro młodych, którzy wiedzą jak spowodować, by w obiektywny sposób trafić do mieszkańców. Ale cóż? Albo nie ma dobrej ręki do pracowników, albo...? Pycha? Wyrachowanie? Czy głupota? Pytam o to, bo przecież są przy burmistrzu obyci z polityką. A więc: czy burmistrz będzie kolejnym kozłem ofiarnym?
Tylko ze na obecny sukces burmistrza pracują ludzie, których sam sobie zatrudnił i to w niemałej ilości. Ale jak widac sa tacy sami poradni jak on sam. Wszystko tylko nastawione na władze i kasę która z niej płynie. A to właśnie sprawia ich pych, głupota i wyrachowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESZCZE BEDZIE TRZECIE I CZWARTE - OSTATNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://krasnik.nasze...4fb76f700,1,3,6
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak naprawdę nic nie znacząca sonda. Mozna ją jedynie wykorzystac do manipulowania miaszkanców nie mających swojego zdania. A dla władzy może byc sygnałem do kupienia sobie dodatkowych pewnych głosów poparcia dla siebie. Chociaz, tam gdzie sie dało pewnie już sobie kupiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że zgubiło tego burmistrza to, że nienawidzi i nie znosi ludzi, którzy wczesniej w urzedzie pracowali za poprzedniego burmistrza. Ludzi, którzy czesto maja ogromne doświadczenie. Zatrudnił ludzi, ktorzy nie nadaja sie do pracy w samorzadzie, nie maja zadnego doświadczenia, zatrudnił ich za kampanię bo naciskano go! I to jest jego błąd, za który teraz płaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szacun dla wojtaka i czerwa za decyzję o zwolnieniu włodarczykowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to teraz pewnie będzie zemsta ze strony włodarza....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
szacun dla wojtaka i czerwa za decyzję o zwolnieniu włodarczykowej
Taaa .... tylko sami ją wcześniej zatrudnili w ŚDS na Grunwaldzkiej, stwarzając sztucznie stanowisko wicedyrektora (zastępca Ireny Drozd), w firmie gdzie pracuje .... 5 pracowników (sic!) Zaiste - szacun jak cholera !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
szacun dla wojtaka i czerwa za decyzję o zwolnieniu włodarczykowej
Nareszcie zrozumieli że z takimi ludzmi jak włodarczyk nie da sie współpracować. Trzeba pokazać tego typu ludziom że ich czas się kończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
szacun dla wojtaka i czerwa za decyzję o zwolnieniu włodarczykowej
raczej dla podgórskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Telewizja KTv obnażyła włodarcyka http://www.ktv.com.p...59#skip_content
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie głosowali na niego bo myśleli że będzie inaczej niż za Czu ale czy jest inaczej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za głowe zony naszego Włodarza pewnie poleci kilka głow! z czego to sie cieszyć! przeciez to ludzie msciwi!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kto napisze pozew do sadu pracy dla Wlodarczykowej, jesli jach to powodzenia prawie wszyscy , ktorych zwalnial Wlodarczyk z urzedu przy pomocy jacha tego, ktory po pijanemu jezdzil autem powygryali, to pewnie i Wlodarczykowa wygra .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoko nie ma juz kogo zwolnic , chyba , ze swoich, a tych nie ma co zalowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale zwalniać ? i tak przed Świętami ? nieładnie.A jakie były powody tego zwolnienia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...