Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwa auta rozjechały 47-latka leżącego na jezdni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 grudnia 2016 r. o 10:33 Powrót do artykułu
podobno w kraśniku nie będzie solarów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już nowy rok swietowal i padl po drodze, teraz kierowcy będą mieli kłopot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to zorganizował SYLWESTRA i rodzinie swojej i tym co po nim przejechali....normalnie Bezmyślność!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo drogówka czaiła sie na zkręcie ze sreberkiem ok 17. zamiast patrolować drogi mijałem ich a potem 2 radiowozy na sygnałach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie człowiek zginął a wy wypisujecie takie bzdury. Zastanówcie się jak się czuje rodzina czytając te oskarżenia i bezpodstawne oceny....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obaj kierujący byli trzeźwi, ale co, bez świateł, a może za szybko jechali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanów się jak czują się kierowcy, jezdnia nie jest łóżkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemadrzaly gosciu DEBILU skoro tak sie wypowiedziales to powinienes wiedziec jak bylo naprawde. Tymi slowami uraziles cala rodzine zmarlego jak i wszystkich ktorzy Go znali. Zastanow sie nad slowami gdyz to moglo przytrafic sie kazdemu z nas. NIE WIESZ JAK BYLO NAPRAWDE wiec sie nie wyrazaj na ten temat! Taka tragedia jaka nas spotkala to nic przyjemnego wyczytywac takie brednie jak ty pajacu wypisujesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka tragedia jaka spotkala rodzine oraz wszystkich ktorzy Go znali. A ty pajacu wypisujesz takie brednie. Zastanow sie nad soba czlowieku bez serca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy wszyscy ktorzy to komentujecie bez wiedzy jak było naprawde zastanowcie sie co wy piszecie. Człowiek nie żyje a wy obrażacie Go w komentarzach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie taki czlowiek , ktory wypisuje takie brednie i obraza czlowieka ktory poniosl smierc jest totalnym smieciem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mozna w ogóle pisać takie brednie? Karma wraca ... i do wszystkich , ktorzy wypusuja tutaj takie przykre i zlosliwe slowa niebawem zapuka do drzwi! Jak mozna miec w sobie tyle jadu i zla??? Wyrazy wspolczucia dla rodziny ! Sercem i modlitwa jestem Wami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ***e co za zjeby ,zastanówcie sie..  a co jeśli by w waszej rodzinie coś takiego się przytrafiło ? pomyślcie kurwa zanim zaczniecie takie głupoty wypisywać bo to nie boli. wy którzy piszecie te wszystkie brednie jesteście zwykłymi ***ymi ścierwami a jak było wyżej napisane karma wraca !!!! jeśli coś się wam w rodzinie wydarzy  , nie życzę nikomu, to sobie przypomnijcie co napisaliście... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, każdemu może się coś złego przytrafić, bo niezbadane są wyroki...  Z tym, że nie każdy układa się do snu na jezdni.  A ci, którzy rzekomo wiedzą, jak było naprawdę, niech uchylą rąbka tajemnicy. Czyżby ktoś mu pomógł tam się ułożyć? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo jak jest teren zabudowany to sie jedzie zgodnie z przepisami i trzeba bacznie obserwowac co się dzieje na drodze!!!to jest obowiazek kierowcy!!!a skoro ten człowiek lezal na drodze oznacza to ze nie mogl w zaden sposób uchronić siebie I zadbac o swoje zdrowie ...droga prosta teren oswietlony odpowiednia predkosc=czas na reakcje i zatrzymanie samochodu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram jak można było nie zauważyć .? To był dobry człowiek i kolega.Każdy ma jakieś słabe strony i wady .Wspólczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Wczoraj przejeżdzałam tamtędy i zwróciłam uwagę czy istnieje mozliwość "niezauważenia". Może droga oświetlona ale akurat nie w tym miejscu. Na widoczność składają się różne czynniki a nie tylko "bo droga prosta", "bo wieś oświetlona".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten z Mitsubishi nie zauważył leżącego na jezdni ? - bo ten jadący za nim Vw już mógł nie zdążyć zareagować. A gdyby tam leżał pień drzewa zamiast tego człowieka ?. Tyle że taki rozjedzie i psa i kota i żabę i jeża i ......i...... dopiero kiedy walnie w łosia to się podnosi larum bo gamoń traci pusty łeb. Oczywiście leżący mógł być przysypany śniegiem a tym samym niewidoczny ale bywa i tak że takich skutków można uniknąć gdyby kierujący używał oprócz pedału gazu również mózgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy byli trzeżwi ,a może się naćpali i 100 na liczniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wy ludzie nie macie ciekawszych zajęć niż komentowanie nie znając sprawy każdy nie wie jak było a z tego co wiem kierowcą grożą poważne kary za zabicie człowieka.Z tego co słyszę to wygląda na to że młodzi kierowcy nie mają pojęcia do jazdy jak można nie zauważyć takiego mężczyzny co wy oczu nie macie? myślę że za takie coś też wam coś grozi namierzony zostanie wasz komp i zobaczymy czy wam też bd do śmiechu.Gówniarze powinni pójść siedzieć!!! Życzę aby w ich rodzinie stała się taka tragedia.Współczuje rodzinie stracili tak bliskiego człowieka który był dla nich wszystkim:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...