Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor szkoły dorabiał do pensji w czasie pracy

Utworzony przez ja, 19 lutego 2011 r. o 14:27 Powrót do artykułu
Cały czas uważam, że nauczyciele powinni być zatrudniani na 10 mcy w roku bez prawa do otrzymywania wynagrodzenia za lipiec i sierpień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za-popieram poprzednika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do takich sytuacji nie dochodziło by gdyby nauczyciele i dyrektorzy (w końcu są oni nauczycielami) zarabiali godne pieniądze za swoją pracę, a na marginesie czy przypadkiem Pan zastępcą burmistrza nie był dyrektorem szkoły prywatnej i dodatkowo pracował w innej szkole (Technikum). Co tyczy się Burmistrza to pełniąc swoją funkcje podobno dodatkowo pełni dyżury w Kraśnickim szpitalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli płaci podatki to chyba nic złego, Wydaje mi się że dyrektorzy mają nienormowany czas pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie pomyślał "że skoro burmistrz pracuje na dwóch posadach, zastępca jest jednocześnie dyrektorem szkoły zaocznej to czemu nie brać z nich przykładu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się że tak robi większość nauczycieli. U nas w szkole prowadząc zajęcia unijne podobno nieźle dorabiają do pensji, ale jeśli są dobrzy to nic w tym złego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wiadomości pana zastępcy burmistrza bo chyba nie był nauczycielem, zarządzanie nie polega na siedzeniu za biurkiem, a praca dyrektora ma nienormowany czas. Owszem powinien powiadomić organ prowadzący ale wydaje się że tu prawo nie zostało złamane. Oczywiście tak mi się tylko wydaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dyrektor plecami burmistrza dorabiał, a burmistrz nawet tego nie czuł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak solidnie uczył, to w czym problem?. Gadać to wszyscy lubią , a robić nie ma komu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie wiedział tylko to tolerował a jak się pokłócili to chce go załatwić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SP Nr4 zbyt dobrze prosperuje, więc stołek komu innemu by się przydał? I co nie ma innych haków na dobrego dyrektora, to się choć do tego przyczepią? Czyżby następna dyscyplinarka się szykowała? A ja się pytam obecnej władzy: CZY WY DO CHOLERY NIE MACIE W TYM MIEŚCIE SIĘ CZYM ZAJĄĆ TYLKO DONOSZENIEM O KAŻDEJ pier***E DO MEDIÓW???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to jest, że systematycznie na łamach DzW gości temat kraśnicki tego pokroju, nic pozytywnego, optymistycznego, tylko nieustanne afery, denuncjacje itp. to stało się wizytówką tego miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niestety, smutna się staje coraz bardziej ta nasza lokalna rzeczywistość... Miało być tak pięknie, a jest jak zwykle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę że powyborcze piekiełko dalej się rozkręca, a miało być tak pięknie, nowy burmistrz miał zerwać ze stylem poprzednika, kto wie czy teraz nie jest jeszcze gorzej... oj oj ciekawe jakie teraz byłby wyniki głosowania, bo już niejeden obywatel przekonał się z jakim to uzdrowicielem ma do czynienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor szkoły napisał:
Do wiadomości pana zastępcy burmistrza bo chyba nie był nauczycielem, zarządzanie nie polega na siedzeniu za biurkiem, a praca dyrektora ma nienormowany czas. Owszem powinien powiadomić organ prowadzący ale wydaje się że tu prawo nie zostało złamane. Oczywiście tak mi się tylko wydaje.
Malo macie? Za 4 godziny dzienie dostajecie ponad 3 tys na reke. Pracujecie na 2-3 etatach co daje 8- 10 tys miesiecznie. 2 miesiace platnych wakacji podczas ktorych mozecie rowniez dorabiac. W zimie wolny platny miesiac ( swieta + ferie ). Trzynastki, dodatki specjalne, roczne urlopy na poratowanie zdrowia. Niedlugo to dupy juz nie nawet nie ruszycie. Podwyzki co roku. Nieroby jak sie nie podoba to do biedronki za 1100 zl tak jak inni ludzie po studiach i uzerac sie z klientami za kasą przez caly rok po 10-12 godzin dziennie rowniez w soboty i niedziele.!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak byś się uczył też byś miał taki raj na ziemi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A bo to pierwszy dyrektor, który dorabia w godzinach swojej pracy?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zamiast pracować w szkole, uczył osoby niepracujące. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Kraśniku, bez zgody swoich przełożonych prowadził szkolenia komputerowe za unijne pieniądze. Dyrektor stwierdził, że pracował w szkole w wakacje, a teraz odbiera sobie te godziny. Nie dotarła do Urzędu Miasta żadna informacja, żeby pan dyrektor występował o jakikolwiek urlop - informuje Jacek Dubiel, zastępca burmistrza Kraśnika" Czy ten dyrektor jest aż tak głupi czy aż tak bezczelny ? W czasie swojej roboty robi fuchę na lewo (w godzinach pracy) i kasuje szmal z obydwu źródeł. I jeszcze udaje Greka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie mu dyscyplinarkę to będziecie mieli następny proces w sądzie pracy (już chyba 9), a potem przywrócenie do pracy, odszkodowania i cała subwencja wam pójdzie na sprawy sądowe. Przypominam że proces za "nart z burmistrzem w alpach" powinien mieć właśnie tu przytoczony świetny menedżer Pan Dubiel albo lepiej skumulować ten proces ze słynną subwencją oświatową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patataj napisał:
SP Nr4 zbyt dobrze prosperuje, więc stołek komu innemu by się przydał? I co nie ma innych haków na dobrego dyrektora, to się choć do tego przyczepią ? Czyżby następna dyscyplinarka się szykowała ? A ja się pytam obecnej władzy : CZY WY DO CHOLERY NIE MACIE W TYM MIEŚCIE SIĘ CZYM ZAJĄĆ TYLKO DONOSZENIEM O KAŻDEJ pier***E DO MEDIÓW ???
Ho ho ho. Chyba się odezwał powiatowy kraśnicki beton budżetowy, który kibicuje nepotyzmowi, aferom ratuszowym i ogólnym dojeniu kasy budżetowej przez burków miejscowych. Na prywatnej robocie każdy z was wyleciałby na zbity pysk za przekręty w ciągu kwadransa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...