Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor szkoły dorabiał do pensji w czasie pracy

Utworzony przez ja, 19 lutego 2011 r. o 14:27 Powrót do artykułu
Obejrzci film z posiedzenia VII sesji rady miasta, dobra komedia jak sie kompromituje nowa władza, szok, pani Cholewińska nowa Kierowniczka MOPSU jak sie wypowiada, hahahha zenada, Burmistzr jak siedzi,zuje gumę, brak wiedzy jakiej kolwiek, zapraszam do obejrzenia: http://www.ktv.com.pl/glowna/?f=575#skip_content
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Cholewińska chce zarządzać MOPS w oparciu o akty normatywne, ISO i kontrolę zarządczą?! Co do cholery wg niej znaczy? Wizja zarządzania jednostką samorządową polegająca na kontroli od 2009 r. i co dalej? Zero koncepcji, jaja jakieś czy na haju kobita była? Czy jedynie nie przygotowana do wypowiedzi? Błazenada... Pan Dżugaj też jakiś nie doinformowany co w UM się dzieje, szkoda bo już 2 miesiące pracuje więc powinien się ogarnąć, a nie w laptopie sprawdzać schemat organizacyjny. Swoją drogą Burmistrz mógłby sam odpowiedzieć na zapytania, ale może się na dyżur spieszył, albo woli odpowiadać na piśmie, składniej mu idzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśniczanka napisał:
Obejrzci film z posiedzenia VII sesji rady miasta, dobra komedia jak sie kompromituje nowa władza, szok, pani Cholewińska nowa Kierowniczka MOPSU jak sie wypowiada, hahahha zenada, Burmistzr jak siedzi,zuje gumę, brak wiedzy jakiej kolwiek, zapraszam do obejrzenia: http://www.ktv.com.pl/glowna/?f=575#skip_content
Droga kraśniczanko!Leć ze swoją kamerą do Czubińskiego i kręć na okrągło tak, jak czyniłaś to dotychczas. To jedyny, medialny model w Kraśniku. Jedyny, który zasługuje na twoje uznanie i pochwałę. Patrz, nagrywaj i zachwycaj się. Od razu zrobi ci się lepiej. A tych nowych zostaw w spokoju. Oni okrzepną za 13,5 roku. Daj im zansę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale zarówno Pan jak i Pani S. pracowników szanują, tego im nie można zarzucić, oni nikogo nigdy nie skrzywdzili, ani nie zwolnili. HAHAHA!! S. to chamska, prosta i rozkrzyczana baba, która zamiast zachowania adekwatnego do stanowiska śpiewa burmistrzowi ( byłemu już) "tyle słońca w całym mieście". Jest osobą o niskiej kulturze osobistej, brak jej obycia i klasy. Małżonek podobno spokojniejszy, ale cwany na swoje i niestety rozczaruję Cię- prawdopodobnie ma sporo na sumieniu (o tym rozstrzygnie sąd). Jeśli chodzi o zwalnianie pracowników- to mają niewiele do powiedzenia, więc wszyscy pracują na swoich stanowiskach-być może dlatego ludzie myślą, że są tacy w porządku-choć z wypowiedzi pod innym artykułem wynika, że nie wszystkich traktują z szacunkiem...Nawiązując do tematu-rozliczmy wszystkich czy w godzinach pracy rzeczywiście pracowali, czy też dorabiali się , a może...jeździli na nartach nie za swoje??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Manierka napisał:
Ale zarówno Pan jak i Pani S. pracowników szanują, tego im nie można zarzucić, oni nikogo nigdy nie skrzywdzili, ani nie zwolnili. HAHAHA!! S. to chamska, prosta i rozkrzyczana baba, która zamiast zachowania adekwatnego do stanowiska śpiewa burmistrzowi ( byłemu już) "tyle słońca w całym mieście". Jest osobą o niskiej kulturze osobistej, brak jej obycia i klasy. Małżonek podobno spokojniejszy, ale cwany na swoje i niestety rozczaruję Cię- prawdopodobnie ma sporo na sumieniu (o tym rozstrzygnie sąd). Jeśli chodzi o zwalnianie pracowników- to mają niewiele do powiedzenia, więc wszyscy pracują na swoich stanowiskach-być może dlatego ludzie myślą, że są tacy w porządku-choć z wypowiedzi pod innym artykułem wynika, że nie wszystkich traktują z szacunkiem...Nawiązując do tematu-rozliczmy wszystkich czy w godzinach pracy rzeczywiście pracowali, czy też dorabiali się , a może...jeździli na nartach nie za swoje??
Pierwsze zdanie jest cytatem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tą sprawą? Rozejdzie sie jak ból po kościach, bo facet ma jakieś haki ni będzie się wahał ich użyć w swojej obronie? Czy ktoś w końcu ukróci to "eldorado dla wybranych"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prędzej za przejście na wpółpracę ma darowane i teraz będzie pomocny w przyskrzynianiu tego jednego. A cała sprawa była hakiem na niego, zeby ta współpraca z nowymi władzami jak najowocniej sie układała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Prędzej za przejście na wpółpracę ma darowane i teraz będzie pomocny w przyskrzynianiu tego jednego. A cała sprawa była hakiem na niego, zeby ta współpraca z nowymi władzami jak najowocniej sie układała.
To on też taki sprzedajny farbowany lis? Wiesz coś o tym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli sprawa jak ból rozeszła sie po kosciach, to tego się mozna było spodziewac. Nie mało jest takich, którzy dla pozycji, stanowiska, pieniędzy i osiągania innych korzysci sa w stanie duzo zrobic. Tak i dyrektor N. za pozostanie na swoim stanowisku mógł sie zdecydowac swiadczyc przeciwko temu, którego nowej władzy najbardziej zalezy na obarczeniu winą za wszystko co tylko mozliwe. A jakiegoż on moze miec haka na nową władze, zeby sie przestraszyła i ugięła? Tym bardziej, że na tyle co się słyszy , co dzieje sie po roznych wsiach, miastach i miasteczkach, wychodzi , ze władze czują sie i pozostają w swoich działaniach bezkarne robiąc co chcą, jak chcą, nie licząc się z nikim i z niczym. A nasza od tych stereotypów nie odstaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak Pan dyrektor został odwołany po wcześniejszym złozeniu rezygnacji. http://www.bip.lublin.pl/miastokrasnik/upload/pliki/106.PDF
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś wiem napisał:
Wiadomość dla Pani redaktor. Myślę że znacznie bardziej sensacyjne mogły by być zamiłowania Pan zastępcy burmistrza Jacka Dubiela pasją narciarską za czasów jak był dyrektorem SP 3 w Kraśniku. Nie mam tu na myśli jedynie „wyjazdu w Alpy” bo to rozstrzygnie sąd ale i inne ciekawe wojaże. Jeśli Panią zainteresowałem proszę odpowiedzieć na ten post i umieścić w nim adres meblowy. Pozdrawiam
JA TEŻ COŚ WIEM. Chciałam tylko zaznaczyć, że to nie tylko pan D. była na nartach, ale i inni dyrektorzy. Więc dlaczego naginasz teraz tylko na pana D.?? O innych juz nie wspomniesz a robisz to specjalnie ,bo pełni teraz ważną funkcje. Gówno wiesz, musiał jechać w góry, bo dostali taki nakaz od wspaniałego burmistrza. TY BYŚ NIE POJECHAŁ JAKBYŚ WIEDZIAŁ, ŻE NIE JADĄ CSTRACISZ POSADĘ DYREKTORA?? no własnie , zastanów sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krasniczanka napisał:
DO MARYSIEŃKA wydaje mi się, ze zainteresowanie tematem spada a Ty nie wiedzieć czemu na siłę ciągniesz i wypisujesz swoje "przemyslenia". jezeli tak ci zle to zmien prace i moze bedziesz bardziej usatysfakcjonowana swoimi zarobkami. Zypełnie nie rozumiem czemu przeszkada ci, ze ludzie uczciwie pracuja i placa podatki. czyzby jakas zawisc lub zazdrosc przez ciebie przemawiala???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra, a co Wy na to? jest to w części kopiuj/wklej ale obrazuje sytuacje. Ireneusz J. przez parę tygodni jednocześnie: 1. prowadził prywatną kancelarię w Lublinie; 2. prowadził obsługę urzędu miasta w Kraśniku; 3. pełnił obowiązki prezesa miejskie spółki w Kraśniku; 4. był członkiem rady nadzorczej w tej samej spółce miejskiej; o ile punkt 1 i 2 daje się pogodzić,o ile punkt 3 i 4 daje się pogodzić o tyle wszystkie te punkty jednocześnie moim zdaniem tez mogą stanowić podstawę do postawienia zarzutu wyłudzenia a z pewnością moralnie są wątpliwe! Dlaczego pan Mirosław W. nie robi doniesienia do prokuratury? Może dlatego, że na stanowiska od 2-4 sam go powołał? Pan Ireneusz J. był tylko gościem w spółce co potwierdza jej pracownicy! za te gościnne występy jako p.o. prezesa dostawał 6000 zł/m-nie! W tym czasie kiedy powinien zarządzać w imieniu właściciela spółki czyli Miasta Kraśnik działalnością przedsiębiorstwa siedział w pokoju burmistrza w UM i rozdawał wypowiedzenia z pracy "zbędnym" urzędnikom. Mirosław W. nie miał odwagi patrzeć im w oczy, więc Irek Zawodowiec w tym czasie gdy winien być w spółce wyręczał psychicznie słabego Mirona. To cena jaką miasto musi zapłacić za nie zbyt udany wybór.... Cztery lata miną i może znów znajda się tacy, którzy uprzejmie doniosą różnym organom co przez te lata działo się w mieście... kto wie? Link dla niedowiarków: http://www.instalnet.pl/bip/index.php?option=com_content&task=view&id=26&Itemid=53
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się całkowicie. Śledzę forum i widzę, że MARYSIEŃKA ciągle wyciąga jakieś brudy na forum. Podejrzewam, że robi to specjalnie, żeby oczernić ówczesnych rządzących. Jest taka mądra, niby tyle wie. Jak jesteś taka mądra MARYSIEŃKO to powiedz to co wiesz publicznie a nie podszywasz się i piszesz na forum specjalnie. Jesteś ciągle przeci nowej włądzy a co o byłm burmistrzu się już nie wypowiesz??? Skoro wiele wiesz to OPOWIEDZ NAM o przekrętach Czubińskiego. Chętnie poznam Twoją wersję i inni z pewnością też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M. napisał:
Zgadzam się całkowicie. Śledzę forum i widzę, że MARYSIEŃKA ciągle wyciąga jakieś brudy na forum. Podejrzewam, że robi to specjalnie, żeby oczernić ówczesnych rządzących. Jest taka mądra, niby tyle wie. Jak jesteś taka mądra MARYSIEŃKO to powiedz to co wiesz publicznie a nie podszywasz się i piszesz na forum specjalnie. Jesteś ciągle przeci nowej włądzy a co o byłm burmistrzu się już nie wypowiesz??? Skoro wiele wiesz to OPOWIEDZ NAM o przekrętach Czubińskiego. Chętnie poznam Twoją wersję i inni z pewnością też.
O brudach i przekrętach zarówno obecnej jak i poprzedniej władzy wiem tyle, ile zdołam przeczytac i wyciągnąć odpowiednie wnioski. Ale cenie sobie uczciwosć. Poprzednikowi obecnego włodarza duzo mozna było zarzucic, ale wraz z nową władzą wszystkie praktyki stosowane przez niego miały ulec zmianie, ale niestety nowa władza pozostała przy nich, a zmienili sie tylko ludzie je stosujący. I to mi sie nie podoba jako mieszkancowi tego miasta. Jezdzi sie po jednym, gdy tym czasem drugi jak na razie nie pokazuje, ze jest lepszy. I gdyby tylko to co pisze konczyło sie na samym oczernianiu władzy, a nie znajdowało pokrycia w rzeczywistości, to juz dawno dostałabym wezwanie do sadu, a plejada sprzymierzenców Pana Burmistrza nie musiala by naskasakiwac na mnie, obraząć, tylko przy pomocy argumentów udowodniła w czym nie mam racji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 lat temu wyprowadziłem si z tej dz... którą i tak dzisiaj nazywam moje miasto Kraśnik , życzę każdemu normalnemu żeby zwiewał stąd jak najdalej , poplecznicy zwolennicy..Realia naszego miasta przedstawiają cały obraz naszego kraju................kiedyś ktos mnie zapytał skąd pochodzę odpaliłem net stronka youtube.pl wpisuje hasło Kraśnik .... Miłego rządzenia zarządzania ..Płakania ubolewania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśniczanka napisał:
DOKŁADNIE! PANI D.G.odwiedza Urzad przynajmniej raz na tydzien i donosi do swojego Burmistrza na Dyrektora jak i na innych jej wrogów (wszyscy sa dla niej wrogami, oszustami, bo wszyskich ocenia według siebie, nadmieniam ze w szkole nie ma ani jednej osoby która by ja tolerowała taka jest lubiana- to świadczy juz o niej, donosi, skarży, kłamie do Burmistrza po to zeby dostac stołeczek dyrektorski. Kwestia czasu i pewnie dostanie, a JA SPOKOJNIE POCZEKAM JAK ZAWALI SIE TA SUPER WŁADZA I JEJ STOŁECZKE RUNIE! PANI D.G. KTO POD KIM DOLKI KOPIE SAM W NIE WPADA!
Ta nauczycielka o której piszesz była nauczona donosić za kadencji Czubińskiego,władza się zmieniła a jej nawyki nie. Przyzwyczaiła się do takiego stanu rzeczy i robi tak dalej. Zresztą jemu każdy musiał meldować co się dzieje. Tak było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Cały czas uważam, że nauczyciele powinni być zatrudniani na 10 mcy w roku bez prawa do otrzymywania wynagrodzenia za lipiec i sierpień.
Co za bzdura!!!!!!!!!!!,a przez te 2 miesiące to niby za co mają żyć? Przecież, to jest wina nauczycieli, że dzieci nie ma w szkole, można owszem jakąś inne zajęcie im zapewnić w tym czasie. To tak jak by kierowcy autobusu kazać siedzieć przez 2 miesiące w domu bo nie ma pasażerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ada napisał:
jestem za-popieram poprzednika
zlikwidować szkoły. więcej tak ośieconych i zaradnych życiowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ada napisał:
jestem za-popieram poprzednika
to właśnie tacy powinni samodzielnie kształcic swoje dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...