Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Działacz PO groził, teraz ma kłopoty

Utworzony przez kraśniczanin, 13 listopada 2008 r. o 07:03 Powrót do artykułu
I co z tego ,że znajomy Stawiarskiego.Pewnie tylko dzięki temu odważył się na zawiadomienie policji.Czubiński zwalnia ludzi i zatrudnia kiedy chce, nie obowiązują go żadne umowy, żadne prawo.On sam w tym mieście ustanawia prawo.Tak nie było chyba nawet za czasów Gomułki.PITERA miała się wziąć za niego i co?Jest taka sama jak całe sądownictwo w tym kraju.Macki Czubińskiego sięgają nie wiadomo gdzie.Wszyscy w mieście się boją tego Pinoczeta, jak mu ktoś podskoczy , zwalnia wszystkich członków rodziny, do ostatniego pokolenia.Nikt z zewnątrz miasta nie ma zielonego pojęcia co on sobie zrobił w Kraśniku, to jest jego prywatne miasto.Szkoda nawet gadac , bo to nic nie zmienia.Jedynie na gnoju wywieźć go, bo na sprawiedliwość chyba już nikt nie liczy.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumie Kraśniczankę doskonale- bo p. A.R jest taki sam! Sieje terror w szkole i też zwalnia ludzi (tych którzy za dużo wiedzą na jego temat). Więc jak widać wszyscy u władzy są tacy sami.. Kawał drani! Tylko biedna ta młodzież no bo z kogo ma brać przykład?? Skoro dyrektor- nauczyciel nie potrafi dać dobrego przykładu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SEAT napisał:
Widze że jakiś lizodu...a pisze o Andzrzejku!!! Dusza człowiek!!! Chyba sie spawiuje !!!!!
Nie wiesz o co chodzi to się nie wypowiadaj... Trzeba ustawić hierarchie zła. Na samy szczycie zła jest ZŁO - CZUBIŃSKI, a niżej cała reszta. Nie wykluczone że pan A.R. też, ale takich dyrektorów w kraśnickim bagnie jest cała masa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość1 napisał:
Nie wiesz o co chodzi to się nie wypowiadaj... Trzeba ustawić hierarchie zła. Na samy szczycie zła jest ZŁO - CZUBIŃSKI, a niżej cała reszta. Nie wykluczone że pan A.R. też, ale takich dyrektorów w kraśnickim bagnie jest cała masa...
Sam sie nie wypowiadaj bolszewiku!!! Kto dał ci prawo do decydowania o tym kto może się wypowiadac!!! Chyba to ty nie masz pojęcia o tej sprawie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczycielka napisał:
Co to za gość na fotce, z łapami w kieszeniach portek? Z kulturą i wychowaniem to nie ma nic wspólnego.
Z tym, że ten gość nie ma kultury i szacunku dla ludzi to chyba zgadzamy się wszyscy. Ale niektórym to nie przeszkadza. Np. paniom, a raczej małolatom z UM Kraśnik, Ośrodka Polsko-Ukrainskiego i innych placówek, którymi steruje P.Cz. Jak jakaś panienka się spodoba, to szybka akcja - delegacja, jakiś inny wyjazd (jak nie z nim to z jakimś innym "ważnym" z UM) i etacik jest No i cóż się dziwić, ze interweniował w sprawie zwolnionej pracownicy... (może nienajmłodsza, ale "zdolna" ? ) A może przydałoby się głośno opowiedzieć o jednym z ostatnich romansików P.Cz. z 22-letnią Elizą R.... - pracownicą Ośrodka Polsko Ukraińskiego... ciekawe czy jest taka kompetentna na zajmowane przez siebie stanowisko, czy może "zdolna" w innych kwestiach??? Czubiński nie patrzy na kwalifikacje, bo w Kraśniku magistrów jak mrówków, a on zatrudnia małolaty ledwie po ogólniaku, które raptem studia zaczynają... Taaak, troszkę kultury temu panu z pewnością brakuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie!!! Ten facet jest chory!!! Nawet nie miałam (na szczęście) okazji żeby z nim kiedykolwiek rozmawiać czy coś, a ten do mnie na "naszej klasie" pisał, ze ładne zdjęcia mam, żeby mu coś o sobie opowiedzieć!!! Nawet go w znajomych nie mam! Zboczeniec jakiś! Wolę w Biedronce posadzki zmywać niż u niego pracować! Palant!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KASIeńka18 napisał:
Zgadzam sie!!! Ten facet jest chory!!! Nawet nie miałam (na szczęście) okazji żeby z nim kiedykolwiek rozmawiać czy coś, a ten do mnie na "naszej klasie" pisał, ze ładne zdjęcia mam, żeby mu coś o sobie opowiedzieć!!! Nawet go w znajomych nie mam! Zboczeniec jakiś! Wolę w Biedronce posadzki zmywać niż u niego pracować! Palant!
i dobrze kasieńko,że są jeszcze dziewczyny które mają troche godności i rozumu w głowie, a tak nawiasem mówiąc ten człowiek siedzi po całych dniach na N>K i robi chyba przegląd ewentualnych nowych zdobyczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...