Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzieci doradzą, jak zbudować park rozrywki w Kraśniku

Utworzony przez bogu, 20 czerwca 2013 r. o 09:43 Powrót do artykułu
W ogóle większość spraw w tym kraju wygląda jakby decydowały dzieci !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO NARESZCIE, SUPER POMYSŁ, BRAWA DLA BURMISTRZA ŻE O TYM POMYŚLAŁ, BO DO TEJ PORY WŁADZA POPRZEDNIA MIAŁA TĘ CZĘŚĆ KRAŚNIKA W NOSIE:)))) JUŻ CZEKAM Z NIECIERPLIWOŚCIĄ NA KOMENTARZE POLAKÓW NIEZADOWOLONYCH;;)) SUPER POMYSŁ:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co raz bardziej mnie siem ten burmistrz podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny pomysł! Fajnie to wygląda, tylko szkoda, że powstanie dopiero za kilka, a może nawet kilkanaście lat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajny pomysł, już dawno ktoś powinien zrobić coś z tym parkiem:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko pięknie czy aby nie skończy się to na obietnicach. O parku mówiono już wiele razy ale tylko mówiono.Generalnie pomysł super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł z tymi dziecięcymi konsultacjami. Wreszcie jakaś mądra decyzja w tym mieście zostanie podjęta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym  wolala  zeby tam wybudowali  taki  wiekszy  kosciol oraz  pomnik  naszego  ojca swietego ,  a  w kolo  niego  alejki  ze  swiatkami  zeby  mozna  bylo   chodzic  drozkami  i  robic  droge  krzyzowa  z  przystankami  . Ludzie  by  przyjezdzali  autokarami  na  wycieczki  ogladac  swiatynie  oraz  pomnik  ,  zostawiali by  pieniadze  w  sklepach  na  miescie  i  wtedy  miasto by  sie  rozwinelo  . To bylby  wiekszy  pozytek  niz  zamontowanie  kilku  hustawek  dla  dzieci .  Jest  przeciez  amfiteatr  i  wlasnie  tam  mozna  organizowac  imprezy  dla  dzieci ,  w parku  powinna  powstac  swiatynia  .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znów będzie drugi bubel po zalewie i zmarnowane pieniądze.Wybudować to nie problem tylko zadbać o to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym  wolala  zeby tam wybudowali  taki  wiekszy  kosciol oraz  pomnik  naszego  ojca swietego ,  a  w kolo  niego  alejki  ze  swiatkami  zeby  mozna  bylo   chodzic  drozkami  i  robic  droge  krzyzowa  z  przystankami  . Ludzie  by  przyjezdzali  autokarami  na  wycieczki  ogladac  swiatynie  oraz  pomnik  ,  zostawiali by  pieniadze  w  sklepach  na  miescie  i  wtedy  miasto by  sie  rozwinelo  . To bylby  wiekszy  pozytek  niz  zamontowanie  kilku  hustawek  dla  dzieci .  Jest  przeciez  amfiteatr  i  wlasnie  tam  mozna  organizowac  imprezy  dla  dzieci ,  w parku  powinna  powstac  swiatynia  .
Ot, i tradyjnie nieudana prowokacja tow. Marysieńki ! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pracy w Kraśniku jak nie było, tak i nie ma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro dzieci maja być głownymi proiektantami parku ,to moja propozycja zwolnić urzedników ,z władzą na czele ..Bedzie park jak zakłady lotnicze z Kanady ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tory okazały sie niepotrzebne dla miasta, a park dla dzieci potrzebny dla miasta? sie tylko pytam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec od kiedy to tory należały do miasta powiedz mi ??? bo jak dla mnie to należały do FŁT a ono należy do skarby państwa chyba że się mylę a po drugie to dzieci na torach nie mogą się bawić a na placu zabaw tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze by wreszcie zrobili droge miedzy kraśnikami?????    Radni wydaja kase tam gdzie nie powinni, coraz mniej dzieci sie rodzi, brak perspektyw na zycie, wszytko obcinaja a oni park buduja.... paranoja, ie ma jak scieme walic ze sie cos robi...  a zamiast zrobic droge to znaków nawstawiaja, tajniaki stoja lub jezdza samochodami I poluja na kierowców,  I maja w du.pi.e  ludzi.  co to za rzady? co to za miasto?  PO-lska sie dalej pograza w glupich przepisach I zlym zarzadzaniu regionalnym.  A wy glosujecie na deb***i dalej I PO-zwalacie soba rzdzic jak marionetki............. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co raz bardziej mnie siem ten burmistrz podoba.
ja ci sie podoba to sie ożen /wyjdz za niego......   bedziesz mial/a ubaw na całęgo.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec od kiedy to tory należały do miasta powiedz mi ??? bo jak dla mnie to należały do FŁT a ono należy do skarby państwa chyba że się mylę a po drugie to dzieci na torach nie mogą się bawić a na placu zabaw tak
  Miasto mogło odkupić od FLT, a tym samym pomoc w trudnej sytuacji finansowej, ale odpowiedz na propozyje byla krótka - miastu tory są niepotrzebne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
według mnie potrzebne jest takie miejsce w Kraśniku .dodam że nie ma gdzie pójść pospacerować i odpocząć.Niech budują bo ten Nasz park zamiast przyciągać to straszy!Popatrzcie na Janów Lubelski jak się rozwija-rozbudowali zalew mają park linowy miejsce gdzie ludzie odpoczywają.Komu nie powiem że mieszkam w Kraśniku to słyszę ze to ponure miasto takie komunistyczne.zróbmy coś z tym!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pracy w Kraśniku jak nie było, tak i nie ma!
  Jak pracy nie ma, to z czego te dzieci będą żyły ?  Pomoc socjalna wystarczy dla wszystkich bezrobotnych? Gdy w kwiecie korzenie nie wyrosną, roślinka nie rozkwitnie, tak wygląda nasza  przyszłość. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...