Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ewelina D. chce drugiej szansy

Utworzony przez józia, 16 października 2008 r. o 19:07 Powrót do artykułu
żdnego złagodzenia! do roboty wysłac w kamieniołomy niech na chleb zarabia!chwasty nam niepotrzebne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinna dostać drugą szansę, - i trzecią też. Przecież to katoliczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dać drugą szansę na co?.Na kolejne kurestwo?.Jak mogła zabić niewinną bezbronną istotę.Swoje własne dziecko.W imie czego to zrobiła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok, poszła w tango,ale co dziecko temu winne???????Chłopa się bała i co z tego? rozwody też dla ludzi, ale przecież w naszym ciemnogrodzie rozwód to grzech. Lepiej usunąć dowód zdrady i wszystko będzie po "bożemu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie 15 lat ?!, jaka druga szansa !? jak taka osoba może jeszcze o coś prosić. Tej Pani już podziękujmy. Tak robi tylko bydlak, zwyrodnialec. Zwierze nie zabija swojego dziecka tylko je broni. Szubienica w trybie natychmiastowym!!!!!!!!!, bo za niedługi czas ze strachu wszyscy zaczną zabijać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów dla czynu tej kobiety, bo przecież nie można nazwać jej matką. Dziecka się "nie ma", dziecko się kocha!! Moja córeczka też ma na imię Oliwia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
Powinna dostać drugą szansę, - i trzecią też. Przecież to katoliczka.
A ty deb*** jesteś i nie ma już dla ciebie szansy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jest wypuścić ją na wolność i dać jeszcze stado chlopa do "rąbania" jej. Co za baby, puszczają się jak tylko mogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można dać drugiej szansy komuś kto zabił swoje dziecko. Nie ma takiej kary, która pozwoliłaby jej to odpokutować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie: gdzie był jej mąż przez 9 miesięcy ciąży i trzy tygodnie po porodzie ?????? Nie zdziwiło go to , że było dziecko i nagle go nie ma???? Takie suki ( przepraszam zwierzęta), powinno się poddawać sterylizacji i póżniej niech się tłuką , ile chcą , ale nie będzie już na tym cierpiała niewinna istota. Każda samica (zwierzę) chroni swoje potomstwo , przed intruzami, a tu kobieta, ,,matka" , istota ,,niby " rozumna zabija swoje własne dziecko i to w jaki sposób???????????????? Jeszcze ma czelność prosić o drugą szansę..... Co za franca??????? Dla takich k....w, nie powinno być żadnej litości ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież to dziecko nie męża, a może jeszcze mąż winien jej przydupasów przyprowadzać. Jak się tłukła to chyba nie potrzebowała męża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DRUGIEJ SZANSY NA CO? NA TO, ZE JAK WYJDZIE NA WOLNOŚĆ TO ZNOWU ZAFUNDUJE SOBIE DZIECKO, KTÓRE PÓŹNIEJ ZAMORDUJE!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlała dziecku rtęć? Nie wierzę czytałam to kilka razy, drugą szansę? Jeśli o mnie chodzi to maksymalny wymiar kary albo leczenie psychiatryczne. Skandal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mysza napisał:
Mam pytanie: gdzie był jej mąż przez 9 miesięcy ciąży i trzy tygodnie po porodzie ?????? Nie zdziwiło go to , że było dziecko i nagle go nie ma???? Takie suki ( przepraszam zwierzęta), powinno się poddawać sterylizacji i póżniej niech się tłuką , ile chcą , ale nie będzie już na tym cierpiała niewinna istota. Każda samica (zwierzę) chroni swoje potomstwo , przed intruzami, a tu kobieta, ,,matka" , istota ,,niby " rozumna zabija swoje własne dziecko i to w jaki sposób???????????????? Jeszcze ma czelność prosić o drugą szansę..... Co za franca??????? Dla takich k....w, nie powinno być żadnej litości ...
dokładnie też tak uważam i zgadzam się z tobą w 100%. Tylko ja bym jeszcze dodała, że taką su..szkoda żywić w więzieniu za nasze pieniądze!!! na krzesło ją!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nORMALNIE jak to przeczytalam to az mi sie slabo zrobili...To ma byc matka? Przeciez taka S*** to byl golymi rekami rozszarpala! I jeszcze ma czelnosc prosic o druga szanse! Szkoda wiezienia na nia, za nasze pieniadze bedzie takie COS utrzymywane. W/g mnie powinno sie przywrocic dawne prawo "OKO ZA OKO'Co zrobila swojemu dziecku, teraz spotka i ja. Zastosowac taka kare dla kilku osob, odpowiednio naglosnic, i przestepczosc od razy by troche spadla. I niech mi sie tu nie odzywaja nawiedzen i katole, ze kara smierci jest zabroniona. Skoro jestesmy takim chrzescijanskim krajem, gdzie odsetek wierzacych wynosi ponad 90 %, to jakim cudem ciagle sie slyszy o roznych potwornych zbrodniach???Koniec z falszywa mornalnoscia! Przywrocic kare smierci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
Powinna dostać drugą szansę, - i trzecią też. Przecież to katoliczka.
Do czego pijesz???????? To , że nie jesteś wierząca (cy) , nie upoważnia Cię do czepiania się katolików. Troszkę kultury , nie zaszkodzi ... Ja się swojej wiary nie wstydzę , bo niczego złego mnie nie uczy. Zanim coś napiszesz zastanów się kilka razy.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy katolik , nie skrzywdzi żadnej innej żywej istoty. Najgorsi są tacy ludzie ,którzy uważają się za katolików ,ale nie mają z nimi nic wspólnego. Nie wystarczy chodzić raz na jakiś czas do kościoła ,żeby uważać się za katolika ( a tak niestety jest). To właśnie przez takich ludzi, cierpią prawdziwi katolicy. Nie można wszystkich wpychać do jednego worka. To ,że jeden , czy kilku księży postępuje żle , nie oznacza , że wszyscy są żli. Czas się troszkę ocknąć i myśleć , co się pisze. Jestem katoliczką i jestem za sterylizacją niektórych kobiet np tej ,,niby matki". Nie powinna dostać żadnej szansy , za to , co zrobiła. Popełniła najcięższy grzech --zabiła swoje dziecko z premedytacją. Tak nie postąpiłaby żadna MATKA.Tak ,jak ktoś słusznie zauważył-- jak to możliwe, ze jej mąż nie zauważył ciąży i przez 3 tygodnie po porodzie nie widział dziecka (tym bardziej ,że rzekomo nie było jego?). Coś tu jest nie tak ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyga napisał:
jak to możliwe, ze jej mąż nie zauważył ciąży i przez 3 tygodnie po porodzie nie widział dziecka. Coś tu jest nie tak ....
Co wy piszecie? Ten chłopak, bardzo kochał to maleństwo, ale zadziwiła go inna grupa krwi dziecka. Zapewne, gdyby ona przyznała się do tego że dziecko nie jest jego to nadal byliby rodziną. Jej mąż bardzo przeżył śmierć tej dzieciny. Do tej pory chodzi na grób Oliwki, czemu bardzo się sprzeciwia rodzina skazanej. Ta dziewczyna jest do szpiku zepsuta i nie zasługuje na jakąkolwiek drugą szansę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerażająca jest głupota tej kobiety. Powinna dodatkowo otrzymać wyrok za deb***izm, bo zdradzając męża z innym mogła się zabezpieczyć przed ciażą jak również powiedzieć mu prawdę kiedy okazało się, ze zaszła i dziecko nie jest jego lub zostawić w szpitalu ale nie mordować! Poza tym jeżeli tak bardzo zależało jej na mężu to dlaczego go zdradzała? Sąd powinien utrzymać w mocy poprzedni wyrok, w końcu z premedytacją zamordowała bezbronne dziecko, którego winą jest to, ze się w ogóle urodziło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie ty wyczytałaś, że mąż nie wiedział o ciąży i że nie widział przez 3 tyg. dziecka. Za puszczalstwo zony chcesz obarczyć winą męża. Niechby się pioruństwo nie łajdaczyło jak miało męża, a jak się chciało łajdaczyć to niechby odeszła od meża i na plecach przeczepiła sobie kartkę "daję wszystkim chłopom". Przestańmy ją usprawiedliwiać za puszczalstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...