Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ewidentnie płaczek Grzegorz

Utworzony przez Mao Obiektywny, 3 czerwca 2011 r. o 22:38
Buuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! Jestem w tej szkole burakiem z najdłuższym stażem. Tak fajnie było nic nie robić, a tu buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu mnie zwolnili. Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mao Obiektywny napisał:
Buuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! Jestem w tej szkole burakiem z najdłuższym stażem. Tak fajnie było nic nie robić, a tu buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu mnie zwolnili. Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
Mam nadzieje ,że chodzi o łapówkarza Grzegorza P. Tak????.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mam nadzieje ,że chodzi o łapówkarza Grzegorza P. Tak????.
Czy on łapówkarz to ja tam nie wiem. Chodzi mi o tego płaczka co w opokowej (pożal się Boże) telewizji nadużywa słowa "ewidentnie" i beczy, że go zwolnili, a on taki najlepszy, najładniejszy, najdłuższy i w ogóle naj. A to po prostu leniwy burak jest i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
] Musisz być bardzo złym człowiekiem skoro raduje cię ludzka krzywda. Nie znzm tego pana osobiście ale wiem, że porządny z niego chłop i dzieci go lubią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idealny przykład chrześcijanskiej, pisowskiej życzliwości, która kaze sie cieszyć z czyjegos nieszczęścia. Szkoda tylko , że nie umie sie pod nią imiennie podpisac. A dzieci -gimnazjalisci mimo wszystko woleli/ woleliby mieć lekcje z informatyki z panem Posyniakiem niż z innym nauczycielem tego przedmiotu, chociazby tak jak w klasie mojego syna, gdzie jedna grupa miała zajęcia z tym panem, a druga z kim innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Idealny przykład chrześcijanskiej, pisowskiej życzliwości, która kaze sie cieszyć z czyjegos nieszczęścia. Szkoda tylko , że nie umie sie pod nią imiennie podpisac. A dzieci -gimnazjalisci mimo wszystko woleli/ woleliby mieć lekcje z informatyki z panem Posyniakiem niż z innym nauczycielem tego przedmiotu, chociazby tak jak w klasie mojego syna, gdzie jedna grupa miała zajęcia z tym panem, a druga z kim innym.
To już nie chodzi o to co dzieci wolą. Koniec roku się zbliża, trzeba wystawiać oceny końcowe - kto to zrobi ?! Jak można 3 tygodnie przed zakończeniem roku zwolnić nauczyciela i nie ważne czy jest to nauczyciel matematyki czy od fikołków. Jeśli są podstawy do zwolnienia - w co w tym przypadku wątpię to robi się to w inny sposób i nie w takich okolicznościach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aneta napisał:
To już nie chodzi o to co dzieci wolą. Koniec roku się zbliża, trzeba wystawiać oceny końcowe - kto to zrobi ?! Jak można 3 tygodnie przed zakończeniem roku zwolnić nauczyciela i nie ważne czy jest to nauczyciel matematyki czy od fikołków. Jeśli są podstawy do zwolnienia - w co w tym przypadku wątpię to robi się to w inny sposób i nie w takich okolicznościach.
Alez oczywiscie, że tak. Nawet zmniejszenie liczby etatów ze względu na niż demograficzny, dziwne , ze objęło tylko jednego informatyka to w trakcie roku szkolnego. Dlatego prawdziwych powodów nie trudno sie domyslec. A dzieci w domach swoją drogą zozsławiły burmistrzowskie zwolnie nauczyciela. Bo jednak kto i dlaczgo przynosiły z szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Idealny przykład chrześcijanskiej, pisowskiej życzliwości, która kaze sie cieszyć z czyjegos nieszczęścia. Szkoda tylko , że nie umie sie pod nią imiennie podpisac.
Twój wpis to idealny przykład peowskiego deb***izmu.Oceniasz rzeczywistość na podstawie manipulacji KTV nie znajac prawdy. Pan Czubiński wiedział ,że w Krasniku większość ludzi to bezmyślna masa ,dlatego zainwestował publiczne pieniądze w rodzinę Pana Opoki aby móc manipulować i wciskać kit takim przygłupom jak ty. Pani czy Panie pisząca(y) pod pseudonimem marysieńka,zadam ci pytanie.Gdyby twój podwładny obrażał cie, wyśmiewał ,działał na twoją szkodę ,kopał pod toba dołki,a dodatkowo był leniem to co byś zrobił(a). Nic nie dzieje sie bez przyczyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Twój wpis to idealny przykład peowskiego deb***izmu.Oceniasz rzeczywistość na podstawie manipulacji KTV nie znajac prawdy. Pan Czubiński wiedział ,że w Krasniku większość ludzi to bezmyślna masa ,dlatego zainwestował publiczne pieniądze w rodzinę Pana Opoki aby móc manipulować i wciskać kit takim przygłupom jak ty. Pani czy Panie pisząca(y) pod pseudonimem marysieńka,zadam ci pytanie.Gdyby twój podwładny obrażał cie, wyśmiewał ,działał na twoją szkodę ,kopał pod toba dołki,a dodatkowo był leniem to co byś zrobił(a).Nic nie dzieje sie bez przyczyny.
Tylko dlaczego młodzież na tym cierpi? Czy nie można było z tym jeszcze chwilę poczekać? A tak w ogóle to dyrektor zatrudnia i zwalnia nauczycieli, nie burmistrz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Szkoda tylko , że nie umie sie pod nią imiennie podpisac.
Przygadał kocioł garnkowi.Andrzej jestem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aneta napisał:
Tylko dlaczego młodzież na tym cierpi? Czy nie można było z tym jeszcze chwilę poczekać? [/quote] Spytaj jakiegokolwiek byłego ucznia tego Pana czy cierpi.Nie wiem czy wiesz na czym polegaja lekcje informatyki.W skrócie Ci powiem ,że maja takie same znaczenie jak lekcje plastyki.I tego i tego może nie być . [quote name='aneta' timestamp='1307347177' post='486137'] A tak w ogóle to dyrektor zatrudnia i zwalnia nauczycieli, nie burmistrz.
A kto powołuje i odwołuje dyrektora?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Grzegorzu a pamieta Pan jak poprzedni Burmistrz Krasnika wy....il jednego z pracownikow panskiej szkoly z lokalu przy Jagiellonskiej? Niech Pan spyta zony czy bylo to uczciwe!! Zreszta jestem pewien ze Pan wie ze nie bylo!! Wcale mi Pana nie szkoda , ze tak sie stalo!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mietek napisał:
Panie Grzegorzu a pamieta Pan jak poprzedni Burmistrz Krasnika wy....il jednego z pracownikow panskiej szkoly z lokalu przy Jagiellonskiej? Niech Pan spyta zony czy bylo to uczciwe!! Zreszta jestem pewien ze Pan wie ze nie bylo!! Wcale mi Pana nie szkoda , ze tak sie stalo!!
Panie Wojtku dobrze to wszyscy w Kraśniku pamiętają ale tej i Pańskiej sprawy nie można porównywać Pan tak naprawdę zamiast uczyć czytał gazetę i zarabiał na kursach do Angli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J. deb*** napisał:
Panie Wojtku dobrze to wszyscy w Kraśniku pamiętają ale tej i Pańskiej sprawy nie można porównywać Pan tak naprawdę zamiast uczyć czytał gazetę i zarabiał na kursach do Angli.
Wojtku może wywalenie Ciebie z Parkowej było niedobrym posunięciem tylko był jeden z Tobą problem - zapomniałeś już że za lokal trzeba było płacić. Zmiana dzierżawcy też źle dla miasta nie wyszła. Przynajmniej ktoś to odremontował no i czynsz płaci. Więc nie żal się, bo nikt ze szkoły Cie nie wywalił i to w taki chamski sposób. Myślę, że dyrektor wypełnił wolę miłościwie panującego a że to było niezgodne z prawem, to teraz Włodarczyk jego posunie. Znalazł wreszcie haka na dyrektora - niezgodne z prawem rozwiązanie stosunku pracy z nauczycielem - a to że to z jego polecenia pewnie się stało nie będzie miało znaczenia. Tak się uzdrawia to miasto - cudzymi rękami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Twój wpis to idealny przykład peowskiego deb***izmu.Oceniasz rzeczywistość na podstawie manipulacji KTV nie znajac prawdy. Pan Czubiński wiedział ,że w Krasniku większość ludzi to bezmyślna masa ,dlatego zainwestował publiczne pieniądze w rodzinę Pana Opoki aby móc manipulować i wciskać kit takim przygłupom jak ty. Pani czy Panie pisząca(y) pod pseudonimem marysieńka,zadam ci pytanie.Gdyby twój podwładny obrażał cie, wyśmiewał ,działał na twoją szkodę ,kopał pod toba dołki,a dodatkowo był leniem to co byś zrobił(a). Nic nie dzieje sie bez przyczyny. [/quote] Szybciej to Ty oceniasz na podstawie swojego pisowskiego kretynizmu i ślepej słuzalczosci wobec niego. ja opieram się na faktach, które dostarcza mi zarówno jedna i druga strona. I takim faktem jest tez unikanie wypowiedzi w mediach. A on mówi sam za siebie. Nie od dzis wiadomo w jakich przypadkach i kto unika za wszelką cenę publicznych wypowiedzi w danej sprawie. I w tym przypadku telewizja nie musiał niczym manipulować. A ze jest duzo bezmyślnej masy i Czubinski za swoich czasów to wykorzystywał, to fakt. Ale dzisiejsza władza, która nie postępuje lepiej od niego, tez próbuje ten fakt istnienia bezmyslnej masy wykorzystac, tylko tyle, że nie ma do pomocy telewizji i korzysta z innych możliwosci manipulowania ludzmi i szukania dla siebie poparcia. I mimo wszystko pojawienie sie telewizji, chęć przeprowadzenia rozmowy z przełozonymi, osobami kompetentnymi do podjecia decyzji o zwolnieniu była okazją do przedstawienia konkretnych powodów do takich, a nie innych posunięć. My tak naprawde nie wiemy czy powody wymienione tutaj przez Ciebie naprawdę istniały czy tez nie, i zostały naciagniete lub wymyslone na potrzeby zwolnienia. A niestety okolicznosci do jakich doszło do zwolnienia, cała ta sytuacja z telewizją ewidentnie swiadczą na niekorzysc zwierzchników.
Andrzej napisał:
Przygadał kocioł garnkowi.Andrzej jestem.
Nawet jak, to ja pod płaszczykiem anonimowosci, nie naśmiewam sie z ludzkim nieszczesliwych przypadków, tym bardziej takich, które wyglądają na naciągane, jako efekt rozgrywek politycznych. A to bywa ohydne i swiadczy tylko o takiej osobie. [quote name='Marysieńka' timestamp='1307348057' post='486143'] Spytaj jakiegokolwiek byłego ucznia tego Pana czy cierpi.Nie wiem czy wiesz na czym polegaja lekcje informatyki.W skrócie Ci powiem ,że maja takie same znaczenie jak lekcje plastyki.I tego i tego może nie być .
Nie mysle, zeby chodziło o samo cierpienie, ale na pewno mniejsze zadowolenie, żal , ze moze im sie dostac nauczyciel mniej lubiany, którego sposób prowadzenia lekcji moze im mniej odpowiadac. I dałam na przykładzie klasy syna, że grupa , która ma zajęcia z panem Posyniakiem nie ma zadnych zastrzeżeń do niego i metod jego nauczania, tak, ze druga grupa im zazdrosci, ze sami nie mają z nim informatyki, tylko z innym nauczycielem. A jak moze nie byc informatyki tak jak plastyki, to mozna zwolnić wszystkich informatyków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiana dzierżawcy też źle dla miasta nie wyszła. Przynajmniej ktoś to odremontował no i czynsz płaci. a tego to nie byłbym taki pewien!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wojtku może wywalenie Ciebie z Parkowej było niedobrym posunięciem tylko był jeden z Tobą problem - zapomniałeś już że za lokal trzeba było płacić. Zmiana dzierżawcy też źle dla miasta nie wyszła. Przynajmniej ktoś to odremontował no i czynsz płaci. Więc nie żal się, bo nikt ze szkoły Cie nie wywalił i to w taki chamski sposób. Myślę, że dyrektor wypełnił wolę miłościwie panującego a że to było niezgodne z prawem, to teraz Włodarczyk jego posunie. Znalazł wreszcie haka na dyrektora - niezgodne z prawem rozwiązanie stosunku pracy z nauczycielem - a to że to z jego polecenia pewnie się stało nie będzie miało znaczenia. Tak się uzdrawia to miasto - cudzymi rękami.
A czy obecny dzierżawca płaci? Nie byłbym taki pewny Sprawdź a się przekonasz. Umowe najmu rowniez. A ha na imie mi nie Wojtek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no zajefajna mentalność - "obecny dzierżawca nie płaci, czyli poprzedni był w porządku, mimo że też nie płacił", czytaj przeciętny Polak to nie złodziej i cwaniak, tylko zaradny życiowo i operatywny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie, czy żona nauczyciela, który otrzymał wypowiedzenie z pracy, radna i przew. ZZ równie żarliwie broniła w przeszłości innych zwalnianych nauczycieli? Często byli to nauczyciele z dłuższym stażem niż mąż, z równym statusem w wcale nie mniej zasłużeni dla oświaty. Wiadaomo, że ta pani jest spikerką w tvk, a więc prywatą tu jedzie na odległość. A dyr. z SP4 to nigdy nikogo nie zwolnił tylko dlatego, że nauczyciel zadarł z PCz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ciekawi mnie, czy żona nauczyciela, który otrzymał wypowiedzenie z pracy, radna i przew. ZZ równie żarliwie broniła w przeszłości innych zwalnianych nauczycieli? Często byli to nauczyciele z dłuższym stażem niż mąż, z równym statusem w wcale nie mniej zasłużeni dla oświaty. Wiadaomo, że ta pani jest spikerką w tvk, a więc prywatą tu jedzie na odległość. A dyr. z SP4 to nigdy nikogo nie zwolnił tylko dlatego, że nauczyciel zadarł z PCz?
Oświadczam Panu lub Pani (kimkolwiek jesteś bo odwagi na podpisanie się imieniem i nazwiskiem nie zauważyłem) , że nikogo nie zwolniłem a nawet więcej doprowadziłem że dla wszystkich moich nauczycieli są pełne etaty (oprócz mnie bo zależę od Burmistrza).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...