Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Firma szuka pracowników. Chce zatrudnić 70 osób

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lipca 2017 o 11:33 Powrót do artykułu
Z przykrością stwierdzam, że nie moge obecnie podjąć tak atrakcyjnej pracy ponieważ jestem zajęty obroną niezaleźności sądów, a to bardzo odpowiedzialne i ważne zadanie, znacznie wazniejsze niż wywóz jakichś tam smieci ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Taka gratka i brak chętnych? Miska ryżu każdemu się przyda...
0
Dlaczego nie piszą o zarobkach szukającą ludzi czy jeleni.
0
Właśnie za ile tam się pracuje?
0
1450 zl
0
zamiast narzekać to warto pójść spróbować, chyba że ktoś woli do Kraśnika dojeżdżać ....
0
Taka gratka i brak chętnych? Miska ryżu każdemu się przyda..." O TO, TO, TO.................
0
W ogłoszeniu o pracę, powinno się bezwzględnie podawać wysokość płacy.
0
Ciekawe czy płaci szkodliwe?i czy soboty są wolne?
0
Praca i płaca przygotowana dla przybyszów z Uk..
0
Dlaczego dla kobiet jest tylko praca przy sortowaniu odpadów?
0
Praca i płaca przygotowana dla przybyszów z Uk.. już nie mogą pracować dalej 1450 zł za pracę przy czymś takim?? nie dziękuje wolę aldik za tą samą pensję
0
undefined napisał:
Z przykrością stwierdzam, że nie moge obecnie podjąć tak atrakcyjnej pracy ponieważ jestem zajęty obroną niezaleźności sądów, a to bardzo odpowiedzialne i ważne zadanie, znacznie wazniejsze niż wywóz jakichś tam smieci ...
a ja z przykrością zawiadamiam, że obecnie nie mogę podjąć tak aktrakcyjnej pracy ponieważ zajęty jestem robieniem dzieci dla 500+, gdzie czym więcej ich zrobię to więcej dostanę za darmo i do tego jeszcze dadzą mi mieszkanie za darmo, bo nie mam gdzie z tą drużyną mieszkać. Także jakbym podjął tą pracę to za dużo stracę, nie kalkuluje mi się to.
0
Legalna praca za takie pieniądze jest tylko dla głupich.Na dwoje dzieci wszystkich świadczeń jako samotna matka  dostaję 4000 z groszami  co miesiąc. Nigdzie tyle nie zarobię. Także wolę sobie na czarno dorobić niż pracując legalnie  za grosze stracic znaczną częśc zasiłków.
0
Zastanawiam się nad urodzeniem trzeciego dziecka. Przez rok byłoby to dodatkowo  ponad 2000 darmowej kasy, a póżniej tylko o 1000 mniej.
0
wszedzie szukaja do pracy, ale zarobki na poziomie ukrainy tak do niczego ten kraj nie dojdzie
0
To gdzie tak szukają? Interesują mnie namiary nawet za taką niską płacę. Dodam, że w Krasniku.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: