Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Firma szuka pracowników. Chce zatrudnić 70 osób

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lipca 2017 r. o 11:33 Powrót do artykułu
Z przykrością stwierdzam, że nie moge obecnie podjąć tak atrakcyjnej pracy ponieważ jestem zajęty obroną niezaleźności sądów, a to bardzo odpowiedzialne i ważne zadanie, znacznie wazniejsze niż wywóz jakichś tam smieci ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka gratka i brak chętnych? Miska ryżu każdemu się przyda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie piszą o zarobkach szukającą ludzi czy jeleni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie za ile tam się pracuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1450 zl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast narzekać to warto pójść spróbować, chyba że ktoś woli do Kraśnika dojeżdżać ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka gratka i brak chętnych? Miska ryżu każdemu się przyda..." O TO, TO, TO.................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ogłoszeniu o pracę, powinno się bezwzględnie podawać wysokość płacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy płaci szkodliwe?i czy soboty są wolne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca i płaca przygotowana dla przybyszów z Uk..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego dla kobiet jest tylko praca przy sortowaniu odpadów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca i płaca przygotowana dla przybyszów z Uk.. już nie mogą pracować dalej 1450 zł za pracę przy czymś takim?? nie dziękuje wolę aldik za tą samą pensję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Z przykrością stwierdzam, że nie moge obecnie podjąć tak atrakcyjnej pracy ponieważ jestem zajęty obroną niezaleźności sądów, a to bardzo odpowiedzialne i ważne zadanie, znacznie wazniejsze niż wywóz jakichś tam smieci ...
a ja z przykrością zawiadamiam, że obecnie nie mogę podjąć tak aktrakcyjnej pracy ponieważ zajęty jestem robieniem dzieci dla 500+, gdzie czym więcej ich zrobię to więcej dostanę za darmo i do tego jeszcze dadzą mi mieszkanie za darmo, bo nie mam gdzie z tą drużyną mieszkać. Także jakbym podjął tą pracę to za dużo stracę, nie kalkuluje mi się to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Legalna praca za takie pieniądze jest tylko dla głupich.Na dwoje dzieci wszystkich świadczeń jako samotna matka  dostaję 4000 z groszami  co miesiąc. Nigdzie tyle nie zarobię. Także wolę sobie na czarno dorobić niż pracując legalnie  za grosze stracic znaczną częśc zasiłków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się nad urodzeniem trzeciego dziecka. Przez rok byłoby to dodatkowo  ponad 2000 darmowej kasy, a póżniej tylko o 1000 mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszedzie szukaja do pracy, ale zarobki na poziomie ukrainy tak do niczego ten kraj nie dojdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To gdzie tak szukają? Interesują mnie namiary nawet za taką niską płacę. Dodam, że w Krasniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjmę się do pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siemka wszystkim nie płaci szkodliwego potrącają premie obiecują więcej a płacą mało itd itp Plus dostajesz wypłatę ne rękę nie na konto ponieważ to są szulery płacą poza podatkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Huj nie firma he he 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...