Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Beknąć powinien komendant straży. To on wysyła nielegalny fotoradar do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko potwierdza, że w szeregach straży miejskiej są imbecyle ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A było kiedykolwiek inaczej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle- kretyni spod znaku straży miejskiej wzorem innych "nadludzi" jest ponad prawem i mądrzejsza nawet od ustaw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwiązać formacje tego typu. To ochronka dla debili mających układy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jesteś debilem debilu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe.. mnie jednak interesuje czy osoby które zapłaciły mandat, będą się mogły ubiegać o zwrot wpłaconych pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZekam kiedy UKE dowali Straży karę w wysokości mandatów już wypracowanych. Ale będzie SUPER Kaska przepadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jesteś debilem debilu
Zabolała prawda :) niestety taka prawda, jak nazwać strażnika który świadomie łamie przepisy ?  :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skasować tę formację głąbów i cwaniaków czyli stare ZOMO, ROMO itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to panie burmistrzu,trzeba bedzie odfac pieniazki i rozwiazac ta cala straz,nikomu nie potrzebna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie rzecznik nie kompromituj Pan siebie i powiedz Burmistrzowi niech przestrzega prawa. Jak wsiądę do Tria nie mając uprawnień i będę kierował składem kiedy zatrzyma mnie policja to oświadczę że nikt mi nie zakazał kierowania Tirem. Częstotliwości 34,0 GHz oraz 34,3 GHz przydzielone są Ministrowi Obrony Narodowej i pracowanie na nie jest nielegalne i stanowi złamanie prawa - chyba że macie zgodę MON i UKE. Nielegalny pomiar nie stanowi dowodu w sądzie stwierdzającego winę kierującego. Pochodzicie do sądu piraci eterowi. Dodam z nieoficjalnych informacji wynika, że w kraśnickiej straży funkcjonuje syndrom ojca PIO → panika i os..nie pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Komendancie Straży Miejskiej w świetle prawa jest Pan funkcjonariuszem publicznym i chyba Pan załapie prokuratorskie zarzuty z niedopełnienie obowiązków służbowych za dopuszczenie do naruszenia eteru radiowego bez zezwolenia oraz przekroczenie uprawnień za dopuszczenie do użytkowania fotoradaru na niedozwolonych częstotliwościach wiedząc że stanowi to bezprawne działanie. Wszyscy są równi wobec prawa - przypominam. Może ktoś życzliwy napisze anonim do Prokuratury w Kraśniku - a nie reprezentuje Pan kochanej przez ludzi formacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiedziałem, ze to się tak skończy. Trzeba było wtedy nie igrać z komendantem i wykasować to wszystko.   http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/n,140629785,komendant-policji-ustrzelony-przez-fotoradar-strazy-miejskiej-w-krasniku.html   Myślicie, że on nie wie, iż kolesiom strażnicy kasują takie rzeczy ? Wie, i się wekurwił odczekał i się zrewanżował. A podejrzewam, że to dopiero początek kłopotów strażników z Kraśnika.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie zemsta Komendanta w całym kraju straże miejskie łamią prawo - https://www.uke.gov.pl/informacja-dotyczaca-legalnosci-korzystania-i-funkcjonowania-urzadzen-pomiarowych-predkosci-pojazdow-w-ruchu-drogowym-16486
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy Straż Miejska wraz z Policją nauczą ludzi przetrzegania znaków drogowych? Chodzi mi szczególnie o parkowanie przy tzw Czerwoniaku. Zmieniono tam organizację ruchu, ale dalej funkcjonuje parking naprzeciwko drzwi do poczty, co utrudnia ruch samochodów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy Straż Miejska wraz z Policją nauczą ludzi przetrzegania znaków drogowych? Chodzi mi szczególnie o parkowanie przy tzw Czerwoniaku. Zmieniono tam organizację ruchu, ale dalej funkcjonuje parking naprzeciwko drzwi do poczty, co utrudnia ruch samochodów. 
Panie Janie. Stanowczo za dużo pan wymaga, zwłaszcza od Policji. Wg tych panów w zupełności wystarczy sama ich obecność, że z rzadka snują się radiowozami po ulicach i czasami utną sobie miłą pogawędkę ze znajomymi. Chciałby pan, żeby jeszcze w ten upał wysiadali z samochodów i pracowali?. Stanowczo za wiele pan oczekuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kosik do SM na rower!wnioskujemy my mieszkacy bo policja go przerasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mulawa kłamca i tyle, mieszka w Lublinie, pracuje w Krasniku, a w deklaracjach wyborczych twierdzi że mieszka w Tarnogrodzie, aby startować z bilgorajskiego powiatu z listy PiS. W Biłgoraju i Tarnogrodzie gra obrońcę ludzi a tu taka czerwona kur,,,,a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro wplywy z mandatow pokrywa tylko 60 % kosztu funkcjonowania Strazy Miejskiej to oznacza ze formacja jest nierentowna. Jaki sens ma jej utrzymywanie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...