Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
sprawa dla Emila pogromcy fotoradarów,sam w swoich nagraniach zachęca do podsyłania mu tego typu przekroczeń updawnień wiec pewnie rozważy wizyte w Kraśniku poparcie ma TVN'u takze zapewne pewna skutecznośc. Moze ma mtos chwile na podeslanie mu tego tematu z kilkoma mądrymi zdaniami na zachętę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko że to zastrzeżenie częstotliwości dla wojska jest od niedawna, a fotoradary na tym paśmie wprowadzone były na rynek bodajże w 2006 r., konkretnie Multanova 6F. I mają wszystkie certyfikaty CE, świadectwo zgodności, legalizację itd. więc niech UKE sobie przypomni, że prawo nie działa wstecz. Można nie lubić straży ale ja jeszcze bardziej nie lubię, jak się mnie traktuje jak bezmózgego kretyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko że to zastrzeżenie częstotliwości dla wojska jest od niedawna, a fotoradary na tym paśmie wprowadzone były na rynek bodajże w 2006 r., konkretnie Multanova 6F. I mają wszystkie certyfikaty CE, świadectwo zgodności, legalizację itd. więc niech UKE sobie przypomni, że prawo nie działa wstecz. Można nie lubić straży ale ja jeszcze bardziej nie lubię, jak się mnie traktuje jak bezmózgego kretyna.
Możesz mieć Kolego rację. Ale co by nie było pierwsze (zastrzeżenie częstotliwości, czy zakup "wadliwych" radarów), to wkurza mnie i jednocześnie martwi to, że zapewne jak zwykle nikt nie okaże się winny tej zaistaniałej kuriozalnej sytuacji. Oczywiście każdy działał zgodnie z obowiązującymi przepisami i niczego nie zaniedbał i o niczym nie zapomniał. Mam nadzieję, że się ze ną zgodzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fotoradary nie dla niedouków z straży miejskiej do tego trzeba być przeszkolonym a nie z podstawówkom ustawa 2006 r. zabraniający kontroli kierowców nierobów do wojska a nie za 4 tys.z utrzymywać z poatników pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super że już nie stawiają go
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...