Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gazeta internetowa

Utworzony przez MSz, 8 grudnia 2008 o 06:12
Z całą pewnością wiele osób to ucieszy, wiele też powie coś niemiłego, do czego zdążyłem jednak już przywyknąć. Stało się to faktem, założyłem gazetę internetową! Blog Prawda i Społeczeństwo-Kraśnik, stał się z dniem 6 grudnia 2008r., na mocy art.20, pkt 2, ust. 4 Ustawy Prawo prasowe z dnia 26 stycznia 1984 roku, gazetą internetową. Dlaczego tak... Gazeta działa w oparciu o Ustawę Prawo prasowe, nabywając praw i podlegając obowiązkom stąd wynikającym: http://dziamber.wordpress.com/2008/12/08/g...enstwo-krasnik/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
MSz napisał:
Z całą pewnością wiele osób to ucieszy, wiele też powie coś niemiłego, do czego zdążyłem jednak już przywyknąć. Stało się to faktem, założyłem gazetę internetową! Blog Prawda i Społeczeństwo-Kraśnik, stał się z dniem 6 grudnia 2008r., na mocy art.20, pkt 2, ust. 4 Ustawy Prawo prasowe z dnia 26 stycznia 1984 roku, gazetą internetową. Dlaczego tak... Gazeta działa w oparciu o Ustawę Prawo prasowe, nabywając praw i podlegając obowiązkom stąd wynikającym: http://dziamber.wordpress.com/2008/12/08/g...enstwo-krasnik/
A czy w tej gazecie beda krytyczne artykuly dotyczace PiS i posła Stawiarskiego?
0
Gość napisał:
A czy w tej gazecie beda krytyczne artykuly dotyczace PiS i posła Stawiarskiego?
Nie.Z tego co wiem większość publikacji jest i będzie na temat złodziejstwa,kolesiostwa,układów i braku kompetencji wśród tzw."Kraśnickiej Elity". PIS w Kraśniku to opozycja.Pan Stawiarski to poseł.Jak zastąpią obecnych nieudaczników i coś zepsują lub ukradną to będzie mozna ich oceniać i krytykować..A na temat nadwagi czy łysiny nikt nie będzie pisał czy poddawał tego krytyce bo to nie gazeta towarzyska. Zaletą nowej gazety jest mozliwośc pisania komentarzy pod artykułami,nawet wtedy jeśli ma sie inne zdanie niz Pan redaktor. Przejrzałem forum kraśnickie w DW i naliczyłem ponad 300 krytycznych wypowiedzi na temat obecnych włodarzy Kraśnika gdzie ponad 90% dotyczy Czubińskiego i tylko 4 czy 5 wpisów w obronie.Na temat kraśnickiego PIS-u tylko dwie niby krytyczne wypowiedzi.Na temat Stawiarskiego żadnej. Może kolego podałbys jakiś temat .Jak trzeba cos krytykować to się z krytykuje na forum DW ,moze ktoś to przczyta i podejmie temat. Pozdrawia czytelnik DW i PiS.
0
Gość napisał:
Ej, guwniarzu. Co się czepiasz naszego posła. On jeden jest prawdziwym posłem, bo chodzi na pielgrzymki, modli sie i stąd bierze siłę do pracy, należy do jedynej partii, która chce dobra Polaków czyli Prawa i Sprawiedliwości. Czepianie się go to podniesienie ręki na dobro Polski i ludzi, którzy chcą dla niej pracować całym sobą. Krytykowac to trzeba tych z platformy co nic nie robiom i kasę tylko biorom.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: