Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najpierw dziewczyna robiąca sobie zdjęcia w piecu na Majdanku, a teraz to...Skąd się biorą takie bachory?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby barany nie wiedziały ze dzieciaki, chłopaki w szczegolnosci lubia włazic na pomniki...sam to wielokrotnie za młodu robilem....robia z igły widły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co dyrektor nie wiedział. Wiem, że wiedzial bo moje dziecko o tym mówiłło juz w poniedziałek. Ale dyrektor jak zwykle udaje, że nic nie wie. Tak samo jak z kradzieżami w szatni. Przez kilka lat gineły pieniądze i inne rzeczy z szatni o czym dyrektor był informowany przez dzieci, rodziców i nauczycieli ale udawał ze nie ma problemu aż 6 maja dzieci mu udowodniły nagrywając zlodzieja za pomocą telefonu. Jak długo się migał az go postraszono to dopiero oddal sprawę policji. Może redakcja tym by sie zajęła. Po takich hecach to dyrektor powinien juz dawno nie być dyrektorem. Niech się zajmie polityką i popiera kandydatów na posłów a szkołę niech pozostawi innym, bo za dlugo już siediz bez konkursów tylko z nadania partyjnego i nie ma czasu zajmować się szkołą i dziecmi bo wiecznie gdzieś jeździ z żoną i nigdy go niema. Ciekawe co na to Pan Wójt. Pewnie jak zwykle nic się nie stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tym malolatom kilka pasów po du***, aby później postępowali rozsądnie. A nauczycielowi kilka razy pałą ZOMOwską prze łeb. A swoją drogą zarzut dyrektora do nauczyciela o umieszczeniu zdjęć w internecie a nie fakt wandalizmu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIŚ PO POMNIKACH , A ZA ROK CZY DWA Z NOŻEM BĘDZIE LATAŁ NAĆPANY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy, którzy się dziwią! To są koszty upadku autorytetów! Nikt nikogo nie szanuje. Długa droga przed Polakami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie.. weźcie się do roboty, albo innego zajęcia. Tak was boli że zrobili sobie zdjęcie na pomniku? Osoby które zgłosiły to do kuratorium wiedzcie że są osoby które mają was w tym momencie (określę to tak) za idiotów szukających przygód? hmm. może sportu, dla odmiany? rowerek? dobrze wam zrobi i odmieni wasze stęchłe umysły. . Przecież to jakaś paranoja czepiać się dzieciaków bo wlazły na pomnik, zepsuli coś ? nie, dajcie im spokój. Mają przynajmniej pamiątkę. "To antylekcja historii i patriotyzmu – wzburzają się mieszkańcy Dzwoli." - z pewnością, dla młodzieży jest ciekawsze siedzenie na lekcji historii i słuchanie pierdół - bo tak można nazwać, rzeczy które nas nie interesują. A może warto by było zamiast się ich czepiać, zaciekawić ich tym, siąść tam razem z nimi i opowiedzieć "po co to" "dlaczego tu stoi" a nie przy****dalać się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROBICIE KRZYWDĘ deb***OM napisał:
DZIŚ PO POMNIKACH , A ZA ROK CZY DWA Z NOŻEM BĘDZIE LATAŁ NAĆPANY
hahaha... Będzie bił, oczy podbijał, będzie gwałcił i zabijał. Ale za to będzie na spokojnie ludzi mijał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
Najpierw dziewczyna robiąca sobie zdjęcia w piecu na Majdanku, a teraz to...Skąd się biorą takie bachory?
Pytasz skąd się biorą takie bachory (uczniowie)? Dalej jest wypowiedź niejakiego innyrozum.On pisze że nic się nie stało. Innyrozumie.Poczytaj trochę, poucz się historii i może zmienisz zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wszyscy, którzy się dziwią! To są koszty upadku autorytetów! Nikt nikogo nie szanuje. Długa droga przed Polakami. " teraz autorytetem jest piosenkarz, aktor, czasy wojny się skończyły będąc w wieku tych chłopaków to że ktoś walczył w obronie ich kraju, tradycji itp nie ma dużego znaczenia, przyjdzie to z wiekiem, jak dorosną zrozumieją to co ty tu teraz piszesz, na razie to są dzieci, są młodzi i pełni życia muszą się wyszaleć, i nie można mieć im tego za złe, czepiać się za bóg wie co, stresować itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Wszyscy, którzy się dziwią! To są koszty upadku autorytetów! Nikt nikogo nie szanuje. Długa droga przed Polakami. " teraz autorytetem jest piosenkarz, aktor, czasy wojny się skończyły będąc w wieku tych chłopaków to że ktoś walczył w obronie ich kraju, tradycji itp nie ma dużego znaczenia, przyjdzie to z wiekiem, jak dorosną zrozumieją to co ty tu teraz piszesz, na razie to są dzieci, są młodzi i pełni życia muszą się wyszaleć, i nie można mieć im tego za złe, czepiać się za bóg wie co, stresować itp.
Przyznajemy ci rację.Nie jest to wina uczniów.Nauczyciele i my rodzice mamy je wychować.Tu nie dzieci ale nauczyciele i dyrektor nie zdali egzaminu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego ten artykuł jest w dziale poświęconym Kraśnikowi? Przecież to nie ma nic wspólnego z Kraśnikiem!!! Redakcjo, stwórz wreszcie osobne działy dla każdego powiatu naszego województwa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi
koleś wyluzuj bo ci wali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skakali po pomnikach upamietniajacych sowiEckich okupantów i ich pachołków z komunistycznej Gwardii Ludowej /Płatnych Pachołków Rosji. Brawo, świdaczy to o patriotycznej postawie Tych gimnazjalistów. Jak tak patraktowali pomników czerwonych bandytów, którzy nas przez blisko pół wieku okupowali- powinni dostać wzorowe z wychowania i szóstke z historii. Władze ten pomnik powinni wysadzic w powietrze. SMASH THE RED'S
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coż znaczy obecnie patriotyzm ? pojecie obce obecnym nauczycielom 17.09 i ni słowa premiera , bez info w prasie to tylko połowa terytorium i kilkaset tysiecy zagłodzonych na Syberi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narodowiec napisał:
skakali po pomnikach upamietniajacych sowiEckich okupantów i ich pachołków z komunistycznej Gwardii Ludowej /Płatnych Pachołków Rosji. Brawo, świdaczy to o patriotycznej postawie Tych gimnazjalistów. Jak tak patraktowali pomników czerwonych bandytów, którzy nas przez blisko pół wieku okupowali- powinni dostać wzorowe z wychowania i szóstke z historii. Władze ten pomnik powinni wysadzic w powietrze. SMASH THE RED'S
ty narodowiec gdyby nie partyzanci i armia radziecka to byś nie miał okazji do napisania tych idiotyzmów.Nie byłoby cie na świecie bo twoich rodziców i dziadków spalono by w krematoriach.To że zginęło w Polsce 6 milionów ludzi zamordowanych przez hitlerowców - zbrodniarzy to dla ciebie nic nie znaczy. A kto pogonił hitlerowców do Berlina ? Anglicy ? Amerykanie ? Francuzi ? Ich to g...o obchodziło. Robili interesy w Zachodniej Europie i Stanach. A tu ginęli nasi z Lasów Janowskich i pomagający im partyzanci radzieccy. Gdzie byli wtedy ci twoi sojusznicy z zachodu ? Takich jak ty powinno się omijać z daleka. A o wychowaniu młodzieży to wiesz tyle co twoja świnia o astronomii.Jest jeszcze inna opcja.Jesteś kolesiem dyrektora i tu na tym forum nieudolnie próbujesz odwrócić uwagę od rzeczywiście głupiej wpadki nauczycieli. Zdarza się. Ale trzeba przeprosić i poprawić się a nie pisać na forum idiotyzmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi
nie jestem ateistą, ani tym podobnym... nie czepiam się Jana Pawła 2, itp. wiem kim był i wiem co zrobił, nie potrzebuje od Ciebie lekcji historii. Czepiam się twojej osoby jako członka społeczeństwa, czepiasz się dzieci, a to dzieci. Twoja wypowiedź jest poprawna oczywiście, nie powinni tego robić, ale czy ktoś im tego zakazał? Najlepiej by było jak by się urodzili z kodeksem karnym w głowie, zobaczyłeś zdjęcia i ooo wielce oburzony, wlazły na pomnik i trzeba je teraz ukarać "rozwydrzona młodzież" właśnie przez takich jak ty rośnie taka młodzież, dorastanie i przypier***anie się osób twojego pokroju, stwarza atmosferę nienawiści, nie potrafisz zrozumieć tego co oni teraz rozumieją (myślą trochę inaczej, wywołałeś burze), zaraz ktoś wyskoczy z gadką "jasne niech wejdą nam na głowy i je poucinają" gdybyś potrafił dobrać słowa i porozmawiać z tymi chłopakami w taki sposób aby do nich trafić, zapewne na drugi raz by tego nie zrobili, teraz twoimi czynami możesz uzyskać taki wynik że następnego dnia gdy się obudzisz, pomnik będzie zdewastowany kompletnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja slyszalem, ze Jan Paweł 2 gwałcił małe dzieci. Nie wiem czy to prawda, ale na wykopie sie o tym mowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAN PAWEL DRUGI GWALCIL MALE DZIECI! WYKOP.PL PORTAL DLA PRAWDZIWYCH SMIESZKOW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...