Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gmina Szastarka awaria wodociągu

Utworzony przez Gospodarz, 2 stycznia 2015 r. o 18:22
Musiałeś tam być že wiesz , popowiadaj coś więcej co wiesz bom ciekaw?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W szkole w blinowie jest problem z powodu braku sali dla jednej z klas a rozwiązanie jest bardzo proste zrobić z pokoju nauczycielskiego salę dla dzieci a z gabinetu dyrektora zrobić pokój nauczycielski  gdyż dyrektor zajmuje dwa pomieszczenia ma gabinet i sekretariat czy jak tam sobie to nazywa a dyrektor zrobi sobie gabinet w tymże sekretariacie proste czyż nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecierz dzieciom nic się nie dzieje, wszystkie dzieci przechodą się z klasy do klasy i nikt niewidzi z tym problemu , tylko rozwydrzałym rodzicom niepasuje , zapytajcie dzieci z tych klas jaki maja problem wtedy znajdziecie odpowiedz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki tu spokój nana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puste naczynia najgłośniej dźwięczą czymś trzeba zaimponować, bo w tłumie najbardziej na siebie zwraca uwagę idiota i tu jest to samo, jedna z pań mam chce zwrócić uwagę na siebie jako pierwsza dama chcąc upodobnić się do pani prezydentowej czy melani trump
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech przeniesie dziecko do innej szkoły jeśli jej nie odpowiada! Puste babsko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostawcie szkole! Lepiej napiszcie co to za nowa milosc w gminie sie kroi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo mi się podoba post pierwszy w tym temacie musiał go napisać zwykły blinowiak bo takich baranow to nie znajdzie nigdzie takiego wpisu i takich propozycji jakie słyszałam na zebraniu m. in. od mirka pastuchy to tylko trzeba ubolewać nad marnością tych mieszkańcow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a o co chodzi wogóle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam sołeckie jak zwykle moczydła pokazały klasę. Zrobili co pani so)łtyska kazała krzesła do remizy i komu one potrzebne jak będę robic komunie dzieciom pewnie posiedzę za darmo co jak myślicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodzi oto że rocznik starszy nie wpuszcza młodsze dzieci po książki którbę      klasie na półkach  lekcie zaczynają się na świetlicy  a pani wysyła do klasy na gore po rzeczy cwiczenia itp.nakładą sobie na ręce kupe reczy i schodzą po schodach mogą sie wywrócić do świtlicy jak to do świetlicy drzwi w to iwe wto mało tego za dzwiami stoły do ping ponga a kto widział że swietlica to sala do prowadzenia lekcji  ale to oczywiście nieważne to rodzice są rozwydrzeni i wszystko ok. jaki ma sens mierzenie dzieci  dopasowywanie ławek do ich wysokości jak pózniej na switlicy jest wszystko jedno każecie pytać dzieci co jest nie tak  ja zapytam czy zamknąć szkołe myśle że byłyby za
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niebyłem na zebraniu ale z tego co wiem to nie ona dała propozycję był to komendant i pani radna oni składali s od sołtysa się odwal  Anka trzymaj się ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasiu to na co ty byś przeznaczył te pieniążki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO TO ZNOWU BYŁY WOJT OBLEGA KOSCIOŁY Z AKCJĄ O BEZPIECZEŃSTWIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto wie ilu kandydatów mamy na wójta w naszej pięknej gminie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoć dwóch a co startujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam na moczydłach się dzieje w straży, ponoć prezes prawa ręka komondanta złożył rezygnację prawda to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muwio ze startuje obecny wojt i zuń ale czy to bedzie prawda to sie zobaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze na pewno jeden nowy, niezależny, młody i dobrze wykształcony kandydat na wójta się mocno szykuje. oj będzie wielkie za***enie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...