Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gmina Szastarka awaria wodociągu

Utworzony przez Gospodarz, 2 stycznia 2015 r. o 18:22
jeb sie sku***synu , pieprzyc cie w d*** ,, je***a wycieraczko z spod komendy .. masz coś do moczydeł psie? . to zaraz załatwimy to króciutko:)
czemu tak agrtesywnie czyżby kogoś zabolalo ja tylko pytam o prawdę ludzie zezdżmy na poziom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo rządzić taką instytucją to nie to samo co odbierać tylko telefony na dyzurce i za nic nie odpowiadać, tu trzeba mieć wiedzę i zdolność podejmowania szybko mądrych decyzji, a tu płacze się ze tamten pozatrudniał ludzi i tylko tyle na razie można usłyszeć
Szanowny "wyborco" jeżeli nie masz pojęcia na temat pracy Służby Dyżurnej to polecam się zapoznać z Zarządzeniem KGP nr 1173 z dnia 10.11.2004, może coś Ci się rozjaśni,że to nie tylko odbieranie telefonów. Czasami warto sprawdzić zanim coś się napisze, gdyż wiedzy i zdolności trochę Ci zabrakło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny "wyborco" jeżeli nie masz pojęcia na temat pracy Służby Dyżurnej to polecam się zapoznać z Zarządzeniem KGP nr 1173 z dnia 10.11.2004, może coś Ci się rozjaśni,że to nie tylko odbieranie telefonów. Czasami warto sprawdzić zanim coś się napisze, gdyż wiedzy i zdolności trochę Ci zabrakło.
znam to i nikt mi nie wmówi że siedzieć w ciepełku i pierdzić w stołek to nie to samo co być gospodarzem gminy i podejmować mądre decyzje, bo mamy przykład  z telewizji jakie decyzje podejmuje policja gdy dostała materiał o wariacie z a4, taka jest odpowiedzialność policji i dyżurnego, a jeszcze jedno podkreśle miałem przypadek kradzieży i wskazałem sprawcę a policja umorzyła sprawę, dopiero gdy interweniowałem wyżej i podałem na tacy to wyjaśniło się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to mamyrozumieć że gdy zwrócimy się o jakąś sprawę do gminy np. zaśnieżone drogi czy światła uliczne czy w innej sprawie to kazać nam będą zapoznać się z instrukcją kgp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy czytelnicy nie trzeba eksperta aby wywnioskować że na forach udziela się jedna i ta sama osoba. Śmiem twierdzić że obecny Wójt jest na tym forum atakowany jest przez Jacuśia który ukrywa się po różnymi nikami.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem wójt Artur Jaskowski to człowiek otwarty na ludzi. Co ciekawsze zaczyna pracę o 7.30 co za poprzedniej kadencji było niebywałe. Ludzie na niego nie czekają w kolejkach najzwyczajniej w świecie mieszkańcy są przyjmowani na bieżąco. Takiego gospodarza Gmina Szastarka  potrzebuje.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaskowski sobie nie radzi w nowej roli. A wodociąg w moczydłach to dopiero początek jego nieudolności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaskowski sobie nie radzi w nowej roli. A wodociąg w moczydłach to dopiero początek jego nieudolności.
Droga Grażyno nie frasuj się, myślę że po jednym miesiącu nie da się ocenić rzetelnie pracy nowego włodarza. Dzięki czteroletniej błazenadzie Jacusia i Agatki nasza gmina stała się pośmiewiskiem dla całego województwa. Jestem dumna z mieszkańców naszej gminy że zdecydowali się w ostatnich wyborach odsunąć tych nieudaczników od władzy. Od takich fachowców wybaw nas Panie. Samorząd to nie kraina Oz, Jacuś i Agatka niech się zajmą lepieniem babek z piasku a nie rządzeniem. Powie ci to każdy, kto miał z nimi do czynienia.  Zdaje się że Jacuś i Agatka zezowate szczęście to najgorszy kataklizm jaki mógł spaść na nasza gminę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po czterech latach też go ocenimy, ale faktem jest że z awariami wodociągów jacuś sobie radził a posterunkowy artuś nie potrafi. takie są fakty w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno telewizja Lublin była w moczydłach bo ludzie już chyba nie wytrzymali tego jak nowy wójt ich olewa. nie dziwię się ile można czekać na wodę ? Dobrze ze to spokojni ludzie bo inni to by go na taczkach wywieżli za taką nie udolność. zachciało się posterunkowemu być wójtem no to go przerosło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Grażyno nie frasuj się, myślę że po jednym miesiącu nie da się ocenić rzetelnie pracy nowego włodarza. Dzięki czteroletniej błazenadzie Jacusia i Agatki nasza gmina stała się pośmiewiskiem dla całego województwa. Jestem dumna z mieszkańców naszej gminy że zdecydowali się w ostatnich wyborach odsunąć tych nieudaczników od władzy. Od takich fachowców wybaw nas Panie. Samorząd to nie kraina Oz, Jacuś i Agatka niech się zajmą lepieniem babek z piasku a nie rządzeniem. Powie ci to każdy, kto miał z nimi do czynienia.  Zdaje się że Jacuś i Agatka zezowate szczęście to najgorszy kataklizm jaki mógł spaść na nasza gminę.
  Zofio napisz coś więcej o tej błazenadzie chętnie posłuchamy  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1Nie no ,taka a nie inna byla wola wyborcow. 2Poprzednia sekretarz pilnowala porzadku wiec niektorzy jej nie lubia 3z mszami dziekczynnymi brzozowka niech poczeka ze 2-3 lata,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe dyskusje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam to i nikt mi nie wmówi że siedzieć w ciepełku i pierdzić w stołek to nie to samo co być gospodarzem gminy i podejmować mądre decyzje, bo mamy przykład  z telewizji jakie decyzje podejmuje policja gdy dostała materiał o wariacie z a4, taka jest odpowiedzialność policji i dyżurnego, a jeszcze jedno podkreśle miałem przypadek kradzieży i wskazałem sprawcę a policja umorzyła sprawę, dopiero gdy interweniowałem wyżej i podałem na tacy to wyjaśniło się
jak widzę "znasz to tylko z przekazów telewizji" dziennikarski "obiektywizm"? brawo za mądrą wypowiedź, powiedz to gdzie zasiada "gospodarz" gminy na chodniku że ma zimno? chyba wiesz jak wyglądają relacje policji z samorządem? napisałeś/aś że "interweniowałeś wyżej" czyżbyś wywierał/a wpływ na czynności urzędowe organu państwowego z racji zajmowanego stanowiska? często w "swoich" postach używasz słów "gospodarz gminy, mądre,szybkie, decyzje" będzie Ci chyba brakowało stanowiska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po czterech latach też go ocenimy, ale faktem jest że z awariami wodociągów jacuś sobie radził a posterunkowy artuś nie potrafi. takie są fakty w tym temacie.
Oj ten Jacuś Jacuś radził sobie he he dobre, pewnie chodziło Ci o kalendarzyk Agatki, lecz wieść gminna niesie że i z kalendarzykiem sobie nie poradzili, ludzie gadają że ma się pojawić mały Cypisek. Czy to prawda czy tylko plotka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze Brzozówka udowodniła że olewać jej nie wolno! 1Nie no ,taka a nie inna byla wola wyborcow. 2Poprzednia sekretarz pilnowala porzadku wiec niektorzy jej nie lubia 3z mszami dziekczynnymi brzozowka niech poczeka ze 2-3 lata, Po drugie Brzozówka pokazała byłemu Panu gdzie jego miejsce. Na koniec ponoć delegacja zagrał mu marsza na piszczałce. Po trzecie Co do porządku to robiła go tam gdzie patrzyła? Czy tam gdzie widziała? Bo wieść gminna niesie że pomiędzy jednym a drugim wystąpić mogła subtelna rozbieżność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj zniesmaczony chyba tylko ty rozumiesz co piszesz i niech tak pozostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Telewizja to była ponoć po Sołtysa, wieść gminna niesie że go Jacuś za zasługi przy ostatnich wyborach do Tańca z Gwiazdami wkręcił, ma wystąpić razem ze Szczupła Ewą z Moczydeł myją się biedactwa aby piana pierzga i przez to wody zabrakło Agatka z Jacusiem i mamusią już im choreografię ułożyli. Jacuś ma znajomości w TV to zadbał o swoich ludzki Pan.
ha ha ha bardzo śmieszne macie afere z tej wody  zreszto oni już nie żądzo to ich nie obwiniajcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Telewizja to była ponoć po Sołtysa, wieść gminna niesie że go Jacuś za zasługi przy ostatnich wyborach do Tańca z Gwiazdami wkręcił, ma wystąpić razem ze Szczupła Ewą z Moczydeł myją się biedactwa aby piana pierzga i przez to wody zabrakło Agatka z Jacusiem i mamusią już im choreografię ułożyli. Jacuś ma znajomości w TV to zadbał o swoich ludzki Pan.
ha ha ha bardzo śmieszne macie afere z tej wody  zreszto oni już nie żądzo to ich nie obwiniajcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co prawda jestem z Moczydeł i jestem wściekły z braku wody przez tak długi czas aczkolwiek nie można go tak szybko oceniać. Lecz każdy go już ocenił i ja nawet tak samo. Lepiej żeby wziął sie za prace, bo od poniedziałku była woda, a dzisiaj już jej nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 207

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...