Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a co z łosiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo pomyślałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drugie zdjęcie moglibyscie usunąć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iw napisał:
drugie zdjęcie moglibyscie usunąć...
ojj ostatnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co z łosiem?? nie widzisz przecież miewa sie dobrze jest uśmiechnięty i zadowolony. ależ wy pytania zadajecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ch*** z tym łosiem po co właził na jezdnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nadlesnictwo powinno teraz placic rente dzieciom osoby ktora zginela w wysokosci takiej jak z katastrofy w smolensku. ale znajac zycie stal wczesniej znak uwaga zwierzeta lesne, wiec nic z tego nie bedzie (znakow i tak mamy najwiecej na km ww unii)...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zginąć powinien kierowca te barany jeżdżą tak (wolno)bez wyobrażni gnają na łeb i szyję i doką d im się tak spieszno chyba tylko do grobu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ~wiesiek~ te osoby byly moja rodzina i wiem ze szybko nie jechal wiec takie komentarze nie sa na miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesiek napisał:
Zginąć powinien kierowca te barany jeżdżą tak (wolno)bez wyobrażni gnają na łeb i szyję i doką d im się tak spieszno chyba tylko do grobu.
WIESIEK WES SIE ZASTANOW CO PISZESZ, A JAK BY TWOI RODZICE TAM JECHALI.. PEWNIE TO WINA KIEROWCY ZE LOS WSZEDL NA JEZDNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi was ludzie bo chyba nie mieliście nigdy do czynienia ze zwierzyną leśną i nie życzę nikomu ,żeby miał do czynienia. Jadąc ze średnią prędkością 60 km/h nie mówię więcej zniszczenia samochodu są ogromne .Wiem bo ost miałam do czynienia z jeleniem i nie było mi do śmiechu więc o czym mowa.a zwłaszcza jeśli pojawi się na jezdni w ostatniej chwili ,gdzie nie ma czasu na wyhamowanie bo niby jak ?Przefrunąć przez niego albo się może teleportować? Wypowiadacie się a w 99% taka sytuacja w Waszej karierze kierowcy nie miała miejsca.Więc nie piszcie takich głupot że to człowiek zawinił .Zwierze jak wyskoczy to nie patrzy gdzie biegnie i nie zwraca uwagi ,że coś jedzie drogą leci przed siebie jak ogłupiałe.A na dodatek ma dużą masę ciała , a co za tym idzie zniszczenia są masakryczne.I radze Wam nie wypowiadajcie się na ten temat skoro nie wiecie i snujecie jakieś swoje domyślne teorie. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pozwolę sobie dodać iż w większości przypadków takie miejsca są nie oznaczone lub jest odwołanie do znaku uwaga na zwierzęta leśne!!!Więc o czym mowa chyba o waszym niedoinformowaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sory że się wtrące do dyskusji nie znam okolicy ale na zdjeciach widac że to nie las a szczere pole nie łaska było ostrzegawczo zatrąbić i wystraszyć łosia? a nie próbować kto silniejszy?wynik spotkania? 1:1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli łoś wyskoczy Ci w ostatniej chwili to niby jak masz zahamować to są ułamki sekund po 1 naweet Twoja szybka reakcja Ci nie pomoże ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzikie bydlęta (jak sama nazwa wskazuje nie myślą) nie wiedzą, kto ma pierwszeństwo przemieszczania się wzdłuż lub w poprzek drogi. Dlatego Ministerstwo Środowiska powinno zorganizować łosiom specjalne przeszkolenia ze środków UE jak POwinny POruszać się PO drogach publicznych (w poprzek). Biurokracja UE wszystkich wyszkoli, nawet łosie - kwestia czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny przykład, że myśliwi nie są potrzebni. Samochody pozabijają nadwyżki zwierza. A że zginie przy okazji trochę ludzi to g... to kogo obchodzi... I teraz niech jakiś zielony deb*** powie, że łowiectwo nie jest potrzebne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kris73 jakbys byl dobrym kierowca to bys wiedzial ze akurat na losie sie nie trabi bo wtedy bedzie na ciebi szarzowal. Dlatego byla kiedys akcja "losiu nie trab"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę usuńcie to ostatnie zdjęcie, rodzina już wystarczająco cierpi!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pier***nijecie Sie w leb co ma dobr kierowca do tego ? Ciekawe czy jakbys Ty jechal czy bys zdarzyl zatrabic? zatrob sobie w leb!!!! znalem Tych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie wina kierowcy, Zastanowcie sie co piszecie. Nie było czasu na zadna reakcje. Skoro nie znacie okolicy to sie nie wypowiadajcie! Niech kur** nadleśnictwo zajmnie sie zwierzyną bo to jest nie do pomyślenia co sie dzieje na Polskich drogach! Niech siatkują drogi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...