Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Handel pod nowym dachem. Hala w Kraśniku już gotowa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lutego 2017 r. o 16:58 Powrót do artykułu
zadbali o handlujacych papierosami a kazdy pali glupa i uadje ze nic nie widzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest ? he he he ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy ludzie przekonają się do nowego targowiska, bo jeżeli nie to kaska rzucona została w błotko :p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pienkna hala tera chandel bedzie szed pelno paro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko rozumie ale zeby polakow usunac z targowiska a teraz boksy sprzedac ukraincom to paranoja Przeciez oni handluja ajkami i woda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ladny budynek a teraz panie redaktorze prosze pojechac i zrobic zdjecia jakie mamy miejsca do handlu poza boksami zwaly sniegu a pod nogami lodowisko tak wlasnie urzad rowno traktuje podmioty gospodarcze i niestey my sporo wiecej placimy oplat a mamy do dyspozycji tylko goly plac ktorego nikt nie odsnieza nawet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko pięknie! Burdel jak wszędzie.Ukraińskie papierosy i wódka bez akcyzy idą pełną parą!!! Gdzie jest policja pytam się!!!! Darmozjady pijanego na rowerze zatrzymać albo kierowce bez pasów to są dzielni albo złodzieja za bułke chleba!!! Tu gdzie prawdziwe przestępstwa się dzieja nic nie robią! a co do targowiska to zmiencie tych zarządzających tych dwoch braci bo to przepie... wszystko. tam jest taki bałagan ze głowa mała. Jeden niedowidzi drugi niedosłyszy. nie jestem handlarzem ale widze co się tam dzieję z czym się borykają osoby handlujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez mamy dzielna straz miejska i dzielnicowego Panowie czym wam oczy zarosly Nie widzicie przestepostw handlu wodka i papierosami P YTAM ILE WAM PLACA za udawanie Jeden plus to ze teraz fajki maja suche
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No rzeczywiście handlarzom fajek się poprawiło. Chyba każdy kto przechodził chodnikiem koło starego targowiska miał oferowane papieroski lub widział jak je oferują i jakoś ten "legalny" biznes kwitł tam przez lata. Stróże prawa widocznie tamtędy nie chadzają i od nikogo o tym nie słyszeli. Teraz zmieniło się jedynie miejsce. Tak samo jak w pobliskim mini - barze, niby nikt nie wie, a całe tabuny ludzi zaopatruje się tam w papieroski. Jeśli jest przyzwolenie to i jest zarobek. Proste. A nowe targowisko z czasem się rozkręci i będzie ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co te chody w bramie? to wy w kraśniku nadal macie kwadratowe koła??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Targowisko wreszcie ruszyło, ale dlaczego pozwolono, aby człowiek handlujący butami, torbami, mimo pustego placu zajmował chodnik i pas drogowy? Ustawia busa wraz z zabudowaną przyczepą w sposób ograniczający w 100 procentach widoczność na zakręcie drogi. Dzisiaj jadąc do Biedronki o mały włos nie zderzyłem się z jadącym od fabryki kurierem, a tylko dlatego, że ani ja nie widziałem kuriera, ani kurier mnie. Wszystko zasłaniał bus i przyczepa. Przecież jak jest pusty plac to ten handlarz może stawać gdzie indziej, nie musi na samym rogu. Co na to Straż Miejska i zarządca targu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to prawda ukraincy maja super pierwsze boksy dostali jeden udaje ze handluje cerata i jajkami a druga ma ciucholand Z tych jajek i ceraty kupil czarnego multiwana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...