Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile zarabia Marysieńka?;D

Utworzony przez MDM89, 16 czerwca 2011 r. o 16:26
Marysieńka wielka przeciwniczka wszystkiego co pozytywne.. Ile zarabia?? Kim jest?? Gdzie pracuje?? Czym jeszcze nas zaskoczy?? Należy jej się medal!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Order uśmiechu z plasteliny dostajesz ode mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biorąc pod uwagę jej - często - szczegółową wiedzę (daty, kwoty wynagrodzeń, umowy, nazwiska itd.) na pewno pracuje w UM. Przeciętny mieszkaniec albo mieszkanka Kraśnika nie ma zielonego pojęcia o rozgrywkach i szczegółach, które Marysienka podaje. Krótko mówiąc - najwięcej na forum pisze sama zainteresowana. Co prawda udaje ,,bezstronną mieszkankę'' zainteresowaną losami miasta. Ciekawa jestem, jeśli Marysieńka jest urzędniczką, czy nie ma nic do roboty, że tak ciągle siedzi na forum?? Poza tym jej wpisy nie wnoszą nic konstruktywnego. Ot, zwykłe bicie piany. A może to dlatego, że straciła albo ktoś z jej rodziny pracę albo premię??? Ja mam własną działalność gospodarczą i nie obchodzą mnie te rozgrywki:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki Marysieńce to forum funkcjonuje... Więc należy docenić wkład tego kogoś Ja chciałbym spotkać się tym czymś osobiście. Czekam droga Marysiu:D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńko, kundelki chcą zasłużyć się nowym panom. I jednocześnie odwrócić uwagę od ich mizerii intelektualnej i faktycznej. Brak rezultatów buraków trzeba czymś przykryć :Dlatego próba odwrócenia uwagi od tych nieudaczników. Argumenty są bowiem niezbite i fruwają niezaleznie od personaliów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam Marię .Nie jest pracownikiem UM. Tam pracują ludzie po studiach. To chora plotkara, która węszy we wszystkim spisek. Jej urojenia skrzywdziły nie jedna osobę. Na forum potrafi dyskutować sama ze sobą. Jest najmądrzejsza i zawsze ma rację. Marysieńka myśli ,że jej wpisy czyta cały Kraśnik i uważa się za gwiazdę internetową. Prawda jest taka, że jest to ograniczony i niedowartościowany przygłup bez szkoły, który nie zdaje sobie sprawy ilu ludzi skrzywdził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Znam Marię .Nie jest pracownikiem UM. Tam pracują ludzie po studiach. To chora plotkara, która węszy we wszystkim spisek. Jej urojenia skrzywdziły nie jedna osobę. Na forum potrafi dyskutować sama ze sobą. Jest najmądrzejsza i zawsze ma rację. Marysieńka myśli ,że jej wpisy czyta cały Kraśnik i uważa się za gwiazdę internetową. Prawda jest taka, że jest to ograniczony i niedowartościowany przygłup bez szkoły, który nie zdaje sobie sprawy ilu ludzi skrzywdził.
Wszystkie zwolnienia za Czu jak i za obecnej władzy to jej sprawka.Jeszcze wszystkie skazujace wyroki można by do tego dorzucic, a jak mało, to wszelkie nieszczęsśliwe wypadki. Właśnie po wypisywaniu przez Ciebie głupot widać jak ją znasz i ile wiesz o niej. Nie dziwota , ze ze swoją mądrością i dowartościowaniem musisz wyrabiac na burmistrzowego kundelka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka Fiu..k albo Micha..k
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Nie dziwota , ze ze swoją mądrością i dowartościowaniem musisz wyrabiac na burmistrzowego kundelka.
Każdy twój post to obrażanie, kłamstwa i pomówienia.Nie dziw sie ,że innym puiszcają nerwy i odpłacaja Ci tym samym. Anonimowość dodaje Ci odwagi i puszczasz w ruch swoją chorą z nienawiści wyobraźnie. Pamiętaj ,że ktoś kiedys nie wytrzyma i upomni sie u Ciebie o satysfakcję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Każdy twój post to obrażanie, kłamstwa i pomówienia.Nie dziw sie ,że innym puiszcają nerwy i odpłacaja Ci tym samym. Anonimowość dodaje Ci odwagi i puszczasz w ruch swoją chorą z nienawiści wyobraźnie. Pamiętaj ,że ktoś kiedys nie wytrzyma i upomni sie u Ciebie o satysfakcję.
Sami siebie obrazacie swoim zakłamaniem, na które sa dowody. Takze z mojej strony to nie sa zadne kłamstwa i pomówienia, tylko wskazuje wasze i dlatego te nerwy wam tak puszczają. I na co innego może byc stac wielkich polityków od pieciu bolesci jak nie do szukania zemsty, żeby podreperowac swoje obłudne ego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To czego moge sie spodziewac, ze władza uruchomi swoje wpływy i mój mąż straci prace, czy bedziecie czyhac na życie moje i moich dzieci? W sumie to wszystkiego sie mozna spodziewac. Przeciez niektórzy dla władzy i pieniędzy gotowi sa dopuscic sie nawet najgorszych świnstw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mix napisał:
Marysieńka Fiu..k albo Micha..k
Ja myślę, że to jednak Micha...k.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po forum to szargajcie swoje nazwiska a nie cudze. Tylko tchórzostwo i wstyd bycia ślepymi , zakłamanymi pachołkami PiS nie pozwala sie wam do nich przyznawać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Po forum to szargajcie swoje nazwiska a nie cudze. Tylko tchórzostwo i wstyd bycia ślepymi , zakłamanymi pachołkami PiS nie pozwala sie wam do nich przyznawać.
Ty wredna babo, czy do Ciebie nie dociera ,że ktoś może mieć inne zdanie od twojego i normalnie interpretuje rzeczywistość. Nie jestem z PIS ,nie pracuje w UM i nie mam z tym nic wspólnego. Jako człowiek prowadzący własny biznes dostrzegałem złodziejstwo i marnotrawstwo za rządów Czubińskiego. Ty patrzysz tylko przez pryzmat własnych interesów i swojej chorej wyobraźni. Ja patrzę pod kątem dobra miasta i innych ludzi i pod tym względem oceniam rzeczywistość. Nie wyzywaj ludzi i nie oceniaj PIS-u bo jesteś za bardzo ograniczona aby zrozumieć coś więcej oprócz własnego interesu. Jesteś chora na ciekawość i interpretujesz fakty pod wpływem papki jaką TV i inne media wesrały Ci do głowy. Dla mnie PIS w porównaniu z PZPR,UW czy PO to aniołki. Jestem przeciw dalszemu rozbiorowi Polski . Mam swój honor i czuję się Polakiem, dlatego zawsze będę głosował na partię która jest w stanie sprzeciwić się naszym byłym oprawcom i będzie działać w interesie swoich obywateli . Marysieńka to wyborca PO. Możecie się z nią utożsamiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PISzołomstwo to choroba. Tacy ludzie jak Kaczyński , Błaszczak , Hofman czy inne ścierwa powinni już dawno trafić do zakładu zamkniętego. Jak Kraśnikiem rządzi pis , każdy widzi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
art napisał:
PISzołomstwo to choroba. Tacy ludzie jak Kaczyński , Błaszczak , Hofman czy inne ścierwa powinni już dawno trafić do zakładu zamkniętego. [/quote] A tacy ludzie jak Tusk ,Komorowski,Niesiołowski itp. przed trybunał stanu. Nie nazwę ich ścierwami bo nie jestem kryminalistą z PO i szanuje każdego człowieka, nawet tak upośledzonego jak ty. [quote name='art' timestamp='1308477373' post='491266'] Jak Kraśnikiem rządzi pis , każdy widzi..
Kraśnikiem nie rządzi PIS. Rządzi burmistrz Włodarczyk który jest bezpartyjny i w porównaniu z byłym z PO jest zdecydowanie lepszy. Czubiński za pozbywanie się naszego wspólnego majątku powinien siedzieć. To był perfidny i wyrafinowany szkodnik. Całe szczęście ,że ten etap dołowania miasta mamy już za sobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Ty wredna babo, czy do Ciebie nie dociera ,że ktoś może mieć inne zdanie od twojego i normalnie interpretuje rzeczywistość. Nie jestem z PIS ,nie pracuje w UM i nie mam z tym nic wspólnego. Jako człowiek prowadzący własny biznes dostrzegałem złodziejstwo i marnotrawstwo za rządów Czubińskiego. Ty patrzysz tylko przez pryzmat własnych interesów i swojej chorej wyobraźni. Ja patrzę pod kątem dobra miasta i innych ludzi i pod tym względem oceniam rzeczywistość. Nie wyzywaj ludzi i nie oceniaj PIS-u bo jesteś za bardzo ograniczona aby zrozumieć coś więcej oprócz własnego interesu. Jesteś chora na ciekawość i interpretujesz fakty pod wpływem papki jaką TV i inne media wesrały Ci do głowy. Dla mnie PIS w porównaniu z PZPR,UW czy PO to aniołki. Jestem przeciw dalszemu rozbiorowi Polski . Mam swój honor i czuję się Polakiem, dlatego zawsze będę głosował na partię która jest w stanie sprzeciwić się naszym byłym oprawcom i będzie działać w interesie swoich obywateli . Marysieńka to wyborca PO. Możecie się z nią utożsamiać.
Twoje tłumaczenia tutaj kim jestes, a kim nie jestes, sa pustymi słowami bez pokrycia i tyle znaczą , co byś sie przedstawił jako wysłannik samego Boga. Uwazanie siebie za normalnie interpretującego rzeczywistosc czyni z Ciebie przemądrzałego bufona, do którego to własnie nie dociera, że ktos inny może miec inne zdanie od Twojego, a że nie portrafisz przedstawić zdnego sensownego argumentu na tą swoją normalną interpretacje rzeczywistosci, to pozostaje Ci naskakiwanie na przeciwnika, obrażanie i oczernianie go. I to sprawia, że w twojej wredocie trudno Ci dorównac. Wielki bizmesmen próbujący uchodzic za autorytet anonimowo pod przykrywką nicku, gdyz nie tylko sam siebie sie wstydzisz ale i sprawy jaką popierasz. Gdyby tak Ci chodziło o dobro miasta i jego mieszkanców, to obok złodziejstwa i marnotrastwa za Czubinskiego dostrzegał bys wszelkie zło, jakie dzieje sie tez za tej władzy, a której jedynym celem jest zagarniecie tego miasta na tyle ile sie da i wydojenie go dla swoich spraw tyle ile sie tylko da. Ale tego w swoim ideologicznym zaslepieiu, które jest przepustką do pilnowania własnych interesów nie dopuszczasz do siebie. A tWój honor jest tyle samo warty, co i innych polityków, dla których liczy się byle tylko byc jak najblizej koryta, a tylko maszynki do głosoania są wam potrzebne , zeby pomóc sie do niego dopchac, a później to już przestaja byc potrzebne. Polityka samorządowa to nie polityka centralna A Ty wszystko mieszasz i wpychasz do jednego wora, ale tylko dlatego ze przyswieca Ci tylko jeden cel- bardziej pojemne koryto. I wszyscy przy nim jestescie do siebie podobni, tylko Ci trochę dalej od niego,żeby ich podpchać do niego na blizszą odległosć. próbuja sie przypodobac i stwarzaja jeszcze jakieś pozory.
Ostatnio edytowany 19 czerwca 2011 r. o 17:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Twoje tłumaczenia tutaj kim jestes, a kim nie jestes, sa pustymi słowami bez pokrycia
I wice versa detektywie. Czubiński już nie wróci, możesz przestać zmyślać .Ktoś zorientowany czytając twoje urojenia i złote myśli uważa Cię za chorego przygłupa, któremu coś szwankuje pod kopułą. Na lkr pisałaś przeciw Czubińskiemu i wydawało Ci się ,że nowa władza przygarnie Cię jako mądrą i pracowitą bojowniczkę o lepszy Kraśnik. Teraz piszesz przeciwko Włodarczykowi bo nie docenił twojego wkładu w obalenie Piotra. Niestety ale jesteś tylko lokalnym, internetowym, anonimowym błaznem. Popatrz na listy odwiedzin i ilość piszących. To forum czyta kilkadziesiąt osób a kilkanaście na nim pisze. Jak chcesz być sławna to lepiej lansuj się na słupie koło gamonia. Na pewno dotrzesz do większej ilości ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
I wice versa detektywie. Czubiński już nie wróci, możesz przestać zmyślać .Ktoś zorientowany czytając twoje urojenia i złote myśli uważa Cię za chorego przygłupa, któremu coś szwankuje pod kopułą. Na lkr pisałaś przeciw Czubińskiemu i wydawało Ci się ,że nowa władza przygarnie Cię jako mądrą i pracowitą bojowniczkę o lepszy Kraśnik. Teraz piszesz przeciwko Włodarczykowi bo nie docenił twojego wkładu w obalenie Piotra. Niestety ale jesteś tylko lokalnym, internetowym, anonimowym błaznem. Popatrz na listy odwiedzin i ilość piszących. To forum czyta kilkadziesiąt osób a kilkanaście na nim pisze. Jak chcesz być sławna to lepiej lansuj się na słupie koło gamonia. Na pewno dotrzesz do większej ilości ludzi.
Ze swoim problemem co do ilości odwiedzajacych forum, czytajacych go i piszacych na nim, sam powinienes pilnowac słupa koło gamonia, a nie zaglądać tutaj i bruździć. Przy okazji zawarł byś znajomość ze stałymi bywalcami gamonia, a za jedną kolejkę, to i poparcie dla PiS udało by cI sie pewnie kupic. Takze nie wiem czego jeszcze marnujesz czas tutaj, na mnie, moje błazenstwo. I nie przyszło Ci do głowy, że to nie o powrót Czubińskiego chodzi, bo on już nie wróci, ale o to, zebyscie łajna w tym miescie nie robili, a żeby wszyscy ludzie mogli godnie życ i wychowywać swoje dzieci, tak jak żescie obiecali. I tak jak pisałam przeciwko Czubinskiemu, tak i potrafiłam go wziąć w obronę, a przygarnięcia ani od niego nie oczekiwałam ani tez od nowej władzy.Takze nie zmyślaj, żeby mnie oczernić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
chodzi...o to, zebyscie łajna w tym miescie nie robili, a żeby wszyscy ludzie mogli godnie życ i wychowywać swoje dzieci, tak jak żescie obiecali.
Kolejne twoje pomówienie i kłamstwo. Zwracasz się do mnie, "zebyscie łajna nie robili" .Na jakiej podstawie przeciwnikom swoich urojeń przypisujesz bycie decydentem. Mój wkład w Kraśnik i Polskę to głos w wyborach i ciężka praca. Nie żeruje na miejskim budżecie i nie zamierzam. Różnica między Czubińskiem a Włodarczykiem jest kolosalna mimo iż nowy również popełnia błędy. Ja nie oczekuje gwiazdki z nieba po 6 miesiącach od wyborów. Na koniec kadencji ocenię całokształt ,wszystkie plusy i minusy i z tą wiedza pójdę na kolejne wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...