Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile zarabia Marysieńka?;D

Utworzony przez MDM89, 16 czerwca 2011 r. o 16:26
Marysieńka napisał:
Po forum to szargajcie swoje nazwiska a nie cudze. Tylko tchórzostwo i wstyd bycia ślepymi , zakłamanymi pachołkami PiS nie pozwala sie wam do nich przyznawać.
Oooo Marysieńka się spina;D Chyba uraziliśmy kogoś??;D A może kogoś rozszyfrowaliśmy??;D Maryśka rozluźnij poślady fanatyku;D ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Kolejne twoje pomówienie i kłamstwo. Zwracasz się do mnie, "zebyscie łajna nie robili" .Na jakiej podstawie przeciwnikom swoich urojeń przypisujesz bycie decydentem. Mój wkład w Kraśnik i Polskę to głos w wyborach i ciężka praca. Nie żeruje na miejskim budżecie i nie zamierzam. Różnica między Czubińskiem a Włodarczykiem jest kolosalna mimo iż nowy również popełnia błędy. Ja nie oczekuje gwiazdki z nieba po 6 miesiącach od wyborów. Na koniec kadencji ocenię całokształt ,wszystkie plusy i minusy i z tą wiedza pójdę na kolejne wybory. [/quote] Zwracam sie do ciebie jak osoby retprezentujacej tytaj władzę, a przede wszystkim zaciekle jej broniącej. I ja tez nie oczekuję od tej w ladzy niczego nadzwyczajnego, ale do tej pory nic konkretnego nie pokazała, a jesli juz, to tylko to, ze jest niesłowna, nie zasługująca na jakiekolwiek zaufanie.I mnie nie przeszkadza stopniowe jej ocenianie w miarę jej dokonan, tak jak ucznia w szkole, a nie to że po latac kładzenia lachy na wszystko i wszystkich, którzy nie sa z nia zwiazani, w ostatnim roku zacznie pracowac na swój wizerunek z nawiązką, żeby zapracowac na poparcie, oczekując, zeby to co złe poszło w niepamięć. Złodziej , który nakradnie ile tylko sie da, a później obłowiony siedzi grzecznie, bo mu wiecej nie potrzeba krasć nie jest niewiniątkiem, któremu trzeba darowac winy. [quote name='lipa' timestamp='1308557946' post='491527'] Oooo Marysieńka się spina;D Chyba uraziliśmy kogoś??;D A może kogoś rozszyfrowaliśmy??;D Maryśka rozluźnij poślady fanatyku;D ;D
Ja nigdzie nie ukrywałam swojej tożsamości, ale nie ja jedna tez nosze takie nazwisko, żebyscie je ciągali po forum. Tym bardziej, że jakos swoich nie ujawniacie, tylko jak tchórze musicie je chronić, zeby ludzie nie rozpoznawali waszej dwulicowości, sprzedajności i fałszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...