Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam nadzieję, że czubiński już nie porządzi Kraśnikiem. Nawet kandydat PIS lepszy od czubińskiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybór w mieście mamy trudny. miron nie za bardzo nadaje się na burmistrza natomiast czupurek zrobił sobie z instytucji miejskich prywatny folwark i należy proceder ten przerwać. Od lat za PCz ciągną sie też różne sprawy sądowe, które z pomocą lizi***ów wygrywa ale smrodek pozostaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy z pisu to zawsze pierwsze co robią to do sądu lecą..... ;o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zagłosuje na krasnala, smerfa, gumisia tylko nie na czubińskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani jeden ani drugi.Myślę,że w Kraśniku znajdą się porządni ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej pisiory do chlewu z tym tchórzem waszym marnym pseudo kandydaciurem...AVE CZUBINSKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alan napisał:
hej pisiory do chlewu z tym tchórzem waszym marnym pseudo kandydaciurem...AVE CZUBINSKI
poczytaj o swim idolu, zaznaczam, tyle afer w przeciagu tylko 5 lat, a mamy prawie 2011, oczywiscie pomijamy afery seksualne Mój odnośnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzcie mi tylko, dlaczego pan Mirosław nie chciał brać udziału w tej debacie? skoro chce być dobrym burmistrzem mojego miasta, chciałbym wiedzieć co sobą reprezentuje. Widzę tylko denerwujące dziewczyny jeżdżące saniami po Kraśniku i wykrzykujące jakieś puste słowa nie znaczące nic. Ja nic nie wiem o tym człowieku. Dlaczego miałbym na niego zagłosować? Tylko dlatego, żeby obecny burmistrz stracił stanowisko? No proszę was. Miałem okazję jedynie usłyszeć od pana Mirosława "Zmieniamy burmistrza w Kraśniku" gdzieś przy namiocie PiSu przed pierwszą turą. Gdybym miał chwilę czasu pewnie bym z nim porozmawiał, no ale przepraszam bardzo, to ja muszę iść i go szukać i wypytywać się jakie ma plany i w ogóle kim jest?? Debata byłaby znakomitym pomysłem, pewnie gdyby chciał zaprosiłby sobie kogo tam uważa do KTV czy podyktowałby jakieś warunki swojego udziału które wykluczyłby jakieś szachrajstwo i brak obiektywizmu. no nic, pewnie nie zagłosuję na Mirosława, wole burmistrza po którym wiem czego się spodziewać, siedzi w tym dosyć długo i wydaję mi się że teraz po zagrożeniu utraty stanowiska, gdy damy mu szansę pozmienia te rzeczy w swoim otoczeniu, które ludzie uważają za kontrowersyjne. Tyle ode mnie. Zrobicie jak chcecie, ja nikogo namawiał nie będę. Demokracja. pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opamiętanie napisał:
Powiedzcie mi tylko, dlaczego pan Mirosław nie chciał brać udziału w tej debacie? skoro chce być dobrym burmistrzem mojego miasta, chciałbym wiedzieć co sobą reprezentuje. Widzę tylko denerwujące dziewczyny jeżdżące saniami po Kraśniku i wykrzykujące jakieś puste słowa nie znaczące nic. Ja nic nie wiem o tym człowieku. Dlaczego miałbym na niego zagłosować? Tylko dlatego, żeby obecny burmistrz stracił stanowisko? No proszę was. Miałem okazję jedynie usłyszeć od pana Mirosława "Zmieniamy burmistrza w Kraśniku" gdzieś przy namiocie PiSu przed pierwszą turą. Gdybym miał chwilę czasu pewnie bym z nim porozmawiał, no ale przepraszam bardzo, to ja muszę iść i go szukać i wypytywać się jakie ma plany i w ogóle kim jest?? Debata byłaby znakomitym pomysłem, pewnie gdyby chciał zaprosiłby sobie kogo tam uważa do KTV czy podyktowałby jakieś warunki swojego udziału które wykluczyłby jakieś szachrajstwo i brak obiektywizmu. no nic, pewnie nie zagłosuję na Mirosława, wole burmistrza po którym wiem czego się spodziewać, siedzi w tym dosyć długo i wydaję mi się że teraz po zagrożeniu utraty stanowiska, gdy damy mu szansę pozmienia te rzeczy w swoim otoczeniu, które ludzie uważają za kontrowersyjne. Tyle ode mnie. Zrobicie jak chcecie, ja nikogo namawiał nie będę. Demokracja. pozdrawiam.
wszystko dostanie mój głos, tylko nie czubiński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu napisał:
wszyscy z pisu to zawsze pierwsze co robią to do sądu lecą..... ;o
nie wiem czy wszyscy z PiSu i czy akurat to jest wyznacznikiem tego zachowania, ale nie podoba mi się fakt, że jeszcze nie rządzi a już do sądu z jakąś błahostką leci, ja go nie chce na burmistrza w takim razie, bo się go zwyczaje boję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wszystko dostanie mój głos, tylko nie czubiński
no to powodzenia, żałuję tylko, że takim wyznacznikiem większość ludzi będzie kierowała się swoim wyborem. macie do tego prawo niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opamiętanie napisał:
no to powodzenia, żałuję tylko, że takim wyznacznikiem większość ludzi będzie kierowała się swoim wyborem. macie do tego prawo niestety.
a czy ty wiesz co to jest prawo?? Czy wiesz jak postępuje Twój idol z UM z prawem?? Wiesz doskonale i tego nie potępiasz. Skoro nie potepiasz, niestety zgadzasz sie z jego postępowaniem, czyli postepowaniem niezgodnym z prawem. POWODZENIA. Niech wygra lepszy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajrzyjcie na stronę tej telewizji rodem ze stanu wojennego, bo już nawet nie z PRL. Rzygać się chce jak włażą w d..... Czubińskiemu. Polecam relacje z "otwarcia fontanny" i "spontaniczne" wypowiedzi ludu miast i wsi. PRL - to mało! Urządzać spektakl na początku XXI wieku z telewizją jak ze stanu wojennego na usługach Czubińskiego - trzeba mieć tupet!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak to jest z psl-em, janczarek poparł czu czy nie poparł, bo z materiału tej tv ewidentnie można wywnioskować poparcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozgonic ta telewizję zabrac licencje Opoce bo to facet bez kultury jak można sie tak zachowac? Zero kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://img69.imageshack.us/img69/7268/list1d.jpg http://img411.imageshack.us/img411/548/list2z.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nasze słoneczko Czubiński przeprowadził debatę sam z sobą , a w dodatku w tak zwanej debacie udzielał odpowiedzi na postawione przez siebie pytania . Ciekawa i nowatorska formuła dyrektorze Opoka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a czy ty wiesz co to jest prawo?? Czy wiesz jak postępuje Twój idol z UM z prawem?? Wiesz doskonale i tego nie potępiasz. Skoro nie potepiasz, niestety zgadzasz sie z jego postępowaniem, czyli postepowaniem niezgodnym z prawem. POWODZENIA. Niech wygra lepszy!!!
Niech wygra lepszy, ja tylko zwróciłem uwagę na fakt, że nie wiem nic o drugim kandydacie, i nie wiem, w którym miejscu wywnioskowałeś, że Piotr Cz. to mój idol? Ja wcale tego nie napisałem i nawet tak nie uważam. Proszę nie wmawiaj mi rzeczy, które nie mają potwierdzenia w rzeczywistości. Najłatwiej jest oskarżać, wyśmiewać, niekiedy i oczerniać innych, by uzyskać jak najlepszy efekt. Prawdę mówiąc PiS nie należy do ugrupowań, które w pełni popieram ale jeśli chodzi o wybór burmistrza zagłosowałbym na każdego, kto zaproponowałby coś konkretnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Janczarek wydał stosowne oświadczenie, które dotarło do większości mieszkań http://naszkrasnik.files.wordpress.com/2010/12/image0.jpg . Mówienie, że on poparł Czubińskiego jest niedopuszczalne. Czubiński chciałby te głosy przejąć, ale Kraśniczanie nie są naiwni, żeby uwierzyć w te jego ciągłe manipulacje. Nie po to ktoś oddał głos na Janczarka, żeby teraz go marnować na Czubińskiego. Tylko Anna Pielaszkiewicz zrobiła tak jak jej kazano czyli poparła Czubińskiego, a tylko dlatego że to kolejna marionetka lewicy. Większość naszej Rady Miasta to marionetki, które nie potrafią same podejmować decyzji bez Czubińskiego, bo przecież podpisali słynny już Pakt dla Kraśnika. Wybrano ich żeby służyli dla dobra miasta, a oni na dzień dobry pokazali swoim wyborcom, że bez odpowiedniego sterowania z góry nie potrafią sami nic zrobić. Żenada na całego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry sprawdzony gospodarz nie musi sie plakatowac. Dobry gospodarz powinien byc oszczedny dbac o rodzine i dom. Byc rzetelnym,uczciwym wobec rodziny i spoleczenstwa.Nie kupowac sobie głosow i nie chodzic przed wyborami po domach upokarzac sie. To jest zenujace. Znajomy opowiadał jak to pan burmistrz wpadl do jego domu z panią i usilnie namawial abysmy zaglosowali na niego, Czy to jest w porzadku a do tej chwili nigdy nas nie zauwazal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...