Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Instruktorka była po alkoholu. Kto zawiadomił policję?

Utworzony przez smc, 11 września 2013 r. o 12:22 Powrót do artykułu
Brawo brawo! Ten kto zadzwonił po policję jest prawdziwym bohaterem! 0.3 promila to ta instruktorka ledwo na nogach musiała stać! Taka nawalona! Odpowiednią karą będzie zniszczenie jej życia i odebranie pracy! Oby tej osobie co doniosła zdarzyło się podobne nieszczęście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraj kapuśiem i konfidentem stoi,zjadłam tylko 2-3 czekoladki z likierem,jak szef poczęstował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy takm wyniku badania alkomatem trzeba było domagać się badania krwi. Zanim by dojechali do szpitala to by całkiem wyparowało... Współczuję Pani z powodu tego zdarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nie wpółczuję w końcu była w pracy......... a pracę trzeba szanować !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dlaczego mnie nie dziwi fakt ze to sie dzieje akurat w kraśniku. To szefowa tak sie wstawia za pijakami. Moze sama sobie popija;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo brawo! Ten kto zadzwonił po policję jest prawdziwym bohaterem! 0.3 promila to ta instruktorka ledwo na nogach musiała stać! Taka nawalona! Odpowiednią karą będzie zniszczenie jej życia i odebranie pracy! Oby tej osobie co doniosła zdarzyło się podobne nieszczęście.
Zastanow sie prosze nad tym tekstem! Prawo musi byc respektowane. Byla w pracy i stwierdzono, ze jest pod wplywem alkoholu, a wiec....o czym tutaj dywagowac? Przeciez nie chodzi o ilosc promili, ale sam fakt....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz powinni wypieprzyć szanowną pania dyrektor....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze: od kiedy to zarzadzajacy tego typu osrodkiem karze tytułować się "dyrektorem"? Po drugie : normalny kierownik robi dochodzenie dlaczego pracownicy tak sie nudzą że aż chodzą nawaleni od rana ? Po trzecie: ta pani sama jest niespełna rozumu skoro szuka iformatora i trzeba ja objać leczeniem ale na nogi bo na główkę to juz za późno! Po czwarte: prace stracic powinna " pani dyrektor" bo jak mogła dopuscic w ogóle do takiej sytuacji?!!!!!! nie zapominajmy że mamy do czynienia z ludzmi chorymi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Apel do przełozonych tej pani: natychmiast zareagować i zwolnić tą pania!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz powinni wypieprzyć szanowną pania dyrektor....
oczywiście, że tak,  w końcu jaki pan taki kram. Tak w DPS  rządziła i w podły sposób traktowała staruszków i pracowników, że strajkowali i nie pozwolili jej wejść do budynku, to chyba o czymś świadczy. ten człowiek stosuje mobing w najczystszej postaci a do tego ma jeszcze do pomocy ,,rzołnierzy"w postaci pracowników jej pokroju.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEN OŚRODEK W TEJ FORMIE DAWNO POWINIEN PRZESTAĆ ISTNIEC! CI PSEUDOTERAPEUCI TO BANDA OBIBOKÓW, IGNORANTÓW I NIEUDACZNIKÓW LIZĄCYCH GRUBA D...PE PANI "DYREKTOR" W OBAWIE O WŁASNE TYŁKI...SZKODA TYLKO CHORYCH I KASY UNIJNEJ NA TEN CAŁY BADZIEW BO NIE TRAFIA TAM GDZIE POWINNA A DO KIESZENI PEWNYCH PRACUJĄCYCH TAM OSÓB...TYLE W TEMACIE...CIEKAWE KIEDY PAN STAROSTA I INNE OSOBY ZAINTERESOWANE ZAREAGUJĄ NA TO CO SIĘ TAM NAPRAWDE DZIEJE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo brawo! Ten kto zadzwonił po policję jest prawdziwym bohaterem! 0.3 promila to ta instruktorka ledwo na nogach musiała stać! Taka nawalona! Odpowiednią karą będzie zniszczenie jej życia i odebranie pracy! Oby tej osobie co doniosła zdarzyło się podobne nieszczęście.
Pilnuj lepiej swojej grubej d..py ;)i tak wylizałas co moglas, teraz pora na masaż bańką chińską, ale nie licz na awans!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy takm wyniku badania alkomatem trzeba było domagać się badania krwi. Zanim by dojechali do szpitala to by całkiem wyparowało... Współczuję Pani z powodu tego zdarzenia.
a ja wspólczuje miejscu pracy w którym ty pracujesz...oby nie była to taksowka wioząca np moją ciężarną żonę do porodu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo brawo! Ten kto zadzwonił po policję jest prawdziwym bohaterem! 0.3 promila to ta instruktorka ledwo na nogach musiała stać! Taka nawalona! Odpowiednią karą będzie zniszczenie jej życia i odebranie pracy! Oby tej osobie co doniosła zdarzyło się podobne nieszczęście.
brawo brawo cholerny lizusie! zniszczenie zycia?! a co,  rozpoczeła karierę w białym domu?!odwalała scieme w tym osrodku jak reszta tam pracujaca z ireną na czele, potworem z piekła rodem,dogorywajacym do emerytury...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraj kapuśiem i konfidentem stoi,zjadłam tylko 2-3 czekoladki z likierem,jak szef poczęstował.
trzeba było jeszcze mu zrobic loda to by sie alkohol z czekoladek rozpuscil i nie byloby sprawy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba było jeszcze mu zrobic loda to by sie alkohol z czekoladek rozpuscil i nie byloby sprawy...
Możesz mi BUCU kakę zrobić,frajerze dęty !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz mi BUCU kakę zrobić,frajerze dęty !
:))))))a to o takie czekoladki chodziło Jolu,ale to już do szefa zgłoś się! :))))))))))))))))))))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze: od kiedy to zarzadzajacy tego typu osrodkiem karze tytułować się "dyrektorem"? Po drugie : normalny kierownik robi dochodzenie dlaczego pracownicy tak sie nudzą że aż chodzą nawaleni od rana ? Po trzecie: ta pani sama jest niespełna rozumu skoro szuka iformatora i trzeba ja objać leczeniem ale na nogi bo na główkę to juz za późno! Po czwarte: prace stracic powinna " pani dyrektor" bo jak mogła dopuscic w ogóle do takiej sytuacji?!!!!!! nie zapominajmy że mamy do czynienia z ludzmi chorymi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Apel do przełozonych tej pani: natychmiast zareagować i zwolnić tą pania!!!!!!
Pani Iwonko niech się Pani stuknie w łeb!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kierowca śdsu nic nie miał???też se lubi ciachnąć:) no ale pewnie po robocie;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Iwonko niech się Pani stuknie w łeb!
Jestem kierownikiem jednego śdsów w Lublinie i o ile wiem nie mam na imie Iwonka, sprawa ta bulwersuje mni, a jeśli pana(panią) nie to pan (pani) jest własciwą osoba do stukniecia się w " łeb" ...żenada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"rozpoczęła dochodzenie" czyżby miała paranoje??:)))idealny dyrektor osrodka dla psychicznie chorych!:))))))))))))brak słów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...