Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Instruktorka była po alkoholu. Kto zawiadomił policję?

Utworzony przez smc, 11 września 2013 r. o 12:22 Powrót do artykułu
TEN OŚRODEK W TEJ FORMIE DAWNO POWINIEN PRZESTAĆ ISTNIEC! CI PSEUDOTERAPEUCI TO BANDA OBIBOKÓW, IGNORANTÓW I NIEUDACZNIKÓW LIZĄCYCH GRUBA D...PE PANI "DYREKTOR" W OBAWIE O WŁASNE TYŁKI...SZKODA TYLKO CHORYCH I KASY UNIJNEJ NA TEN CAŁY BADZIEW BO NIE TRAFIA TAM GDZIE POWINNA A DO KIESZENI PEWNYCH PRACUJĄCYCH TAM OSÓB...TYLE W TEMACIE...CIEKAWE KIEDY PAN STAROSTA I INNE OSOBY ZAINTERESOWANE ZAREAGUJĄ NA TO CO SIĘ TAM NAPRAWDE DZIEJE..
DO KIESZENI PEWNYCH OSÓB CZYLI DO TWOJEJ??? :-))) ŻAL CZYTAĆ TAKIE KOMENTARZE. NIE WIESZ CO CHCESZ NAPISAĆ I WPADŁAŚ NA POMYSŁ,ŻEBY ORAZIĆ KILKA OSÓB... GENIALNE! JESTEŚ CUDOWNA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POlsza,niestety kapuśiem i konfidentem stoi !! wszędzie guma i kapusta !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Pani dyrektor nie poinformowała redaktora,że nie jest to tylko ośrodek dla osób chorych psychicznie, ale w przeważającej części chodzą tam osoby upośledzone fizycznie i psychicznie, które muszą mieć zapewnioną odpowiednią opiekę, niektórych uczestników  nie można spuścić z oka, żeby sobie albo komuś innemu krzywdy nie zrobiły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta pani musiała być wczorajsza ;> najwidoczniej że pokazało i nie wierze w głupoty wyżej napisane ... 0.3 promila to można mieć po jednym piwie ;> Tylko to jest taki szum żeby mieli o czym pisać w redakcji ;>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyżej wymienione komentarze są do bani, tak jak cały "artykuł". Polaczki z kompleksami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyżej wymienione komentarze są do bani, tak jak cały "artykuł". Polaczki z kompleksami.
JUDE ??? CO MASZ DO POLACZKÓW ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dyrektorka nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwy nadzór nad pracownikammi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiektywnie patrząc na tę sprawę muszę  stwierdzić ,że  ta pseudoinstruktorka nie powinna pracować   , a konsekwencje powinien ponieść też dyrektor - kierownik   , który nieprawidłowo nadzoruje swoich pracowników. Dzisiaj  pracę trzeba szanować , ale też i ludzi  dla  których się pracuje. Jak można pracować   z  ludźmi niepełnosprawnymi  i psychicznie chorymi i udawać ,że  się coś  robi.  To czy instruktor   , czy nauczyciel  nie powinno mieć znaczenia karany nie powinien pracować  i wychowywać!!!! Mam nadzieję  ,że organ prowadzący podejmnie  właściwą  decyzję  i nie dojdzie  do zakłamania   w tej sprawie. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz powinni wypieprzyć szanowną pania dyrektor....
...tak zgadzam się i to najlepiej w tą drugą dziurę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tam wielkie mi mecyje 0,3 promila. Biedna (wczorajsza) dziewczyna a i dyrektorce współczuć (wielkiej afery). Owszem organ prowadzący niech zgani bo trzeba, ale niech się zajmie lepiej tymi co chleją na potęgę. A mamy w Kraśniku kilku urzędasów, którzy na trzeźwo ledwo długopis umieją utrzymać w łapie. I tak bliżej siebie proszę szukać. J23 - pilnie poszukiwany do wykonania zaproponowanego zadania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiektywnie patrząc na tę sprawę muszę  stwierdzić ,że  ta pseudoinstruktorka nie powinna pracować   , a konsekwencje powinien ponieść też dyrektor - kierownik   , który nieprawidłowo nadzoruje swoich pracowników. Dzisiaj  pracę trzeba szanować , ale też i ludzi  dla  których się pracuje. Jak można pracować   z  ludźmi niepełnosprawnymi  i psychicznie chorymi i udawać ,że  się coś  robi.  To czy instruktor   , czy nauczyciel  nie powinno mieć znaczenia karany nie powinien pracować  i wychowywać!!!! Mam nadzieję  ,że organ prowadzący podejmnie  właściwą  decyzję  i nie dojdzie  do zakłamania   w tej sprawie. :)
Oj, naiwny, naiwny... W kuratorium pracują ludzie z wyrokami, w szkołach pedagodzy mają lepkie ręce... i jeszcze, a może właśnie dzięki temu? robią kariery...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ledwie 0,3 i już wielkie halo się z tego robi. Ostatnio w piątek byłem w jednym z urzędów (dla rolników-nie ARiMR) w Kraśniku Starym, od jednego z panów tam pracujących czuć było alkohol na kilometr- z resztą nie pierwszy raz od tego pana i nikt z tym nic nie robi. Kiedyś znajomy  opowiadał, że jak poszedł do tego samego urzędu to nic nie mógł załatwić bo jakaś impreza była, tylko śmiech z góry było słychać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No bo to bardzo wesoły urząd jest kurna. Ja na trzeźwo też bym tam nie pracował. A i popatrzcie se na te nadęte paniusie jakby wszyskie rozumy pozjadały a jak co do czego to sie h... dowiesz cepie i z kwitami po osiem razy bedziesz chodził bo zawsze cos nie tak a i humorki paniusie miewaja. Oj nie ma ich tam kto porzadnie przewistać  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to już kolejny przypadek kiedy kobieta pod wpływem alkoholu dopuszcza się przekroczenia prawa. Panie Rak do dzieła bo jak tak dalej pójdzie to ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚDS powinni w Kraśniku gruntownie zweryfikować. Od dawna były skargi rodziców u starosty, jednak nic się tam nie zmieniło. Z ciekawostek warto odnotować, że do niedawna była tam zatrudniona (była, bo ją zwolnili) na stanowisku wicedyrektora żona obecnego burmistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drozd w ŚDŚ, Drozd w starostwie, Drozd w urzędzie pracy, Drozd....nepotyzm w czystej postaci :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pracownik co w pracy nie pije alkoholu  razem z innymi,miga się od picia alkoholu  w pracy to zapewne uchol szefa , donosiciel, konfident i inna menda , której trzeba się pozbyć. Sam jestem Szefem i właścicielem firmy ale już wolę pracowników, którzy sobie co nieco alkoholu w pracy wypiją niż takie mendy i łachudry co nie piją i komuś nie dają tylko przychodzą do mnie i podpierniczają innych. Takich konfidentów przy najbliższej okazji natychmiast zwalniam a takich co sobie troszeczkę wypiją bardzo cenię gdyż sam też lubię się napić. Oczywiście mówię o lekkim piciu alkoholu, nie to że pracownik śpi nawalony mi na zakładzie lub się przewraca i nie może ustać. A kilka kieliszeczków wódeczki czy 3-4 piwka przez 8 godzin nikomu nie zaszkodzi i nie wpłynie na jakość pracy moich pracowników. Dodam że moi pracownicy nie pracują przy niebezpiecznych maszynach tylko przy komputerach więc po alkoholu krzywdy sobie nie zrobią. Moje motto to... wypić w pracy jak najbardziej ale nie przesadzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pracownik co w pracy nie pije alkoholu  razem z innymi,miga się od picia alkoholu  w pracy to zapewne uchol szefa , donosiciel, konfident i inna menda , której trzeba się pozbyć. Sam jestem Szefem i właścicielem firmy ale już wolę pracowników, którzy sobie co nieco alkoholu w pracy wypiją niż takie mendy i łachudry co nie piją i komuś nie dają tylko przychodzą do mnie i podpierniczają innych. Takich konfidentów przy najbliższej okazji natychmiast zwalniam a takich co sobie troszeczkę wypiją bardzo cenię gdyż sam też lubię się napić. Oczywiście mówię o lekkim piciu alkoholu, nie to że pracownik śpi nawalony mi na zakładzie lub się przewraca i nie może ustać. A kilka kieliszeczków wódeczki czy 3-4 piwka przez 8 godzin nikomu nie zaszkodzi i nie wpłynie na jakość pracy moich pracowników. Dodam że moi pracownicy nie pracują przy niebezpiecznych maszynach tylko przy komputerach więc po alkoholu krzywdy sobie nie zrobią. Moje motto to... wypić w pracy jak najbardziej ale nie przesadzać.
Teraz już wiecie skąd na tym forum takie tasiemcowe tematy jak seriale brazylijskie. W Bełżycach mamy podchmieloną firmę z komputerami, w Kraśniku, Opolu Lubelskim, Modliborzycach, Kocudzy itd. Jak tylko zabraknie tych blogerów, to temat przepada na kilka dni albo dłużej. Nikt trzeźwy nie traci czasu i nie dyskutuje na forum miesiącami. Takie zachowanie to patologia i trzeba by jakoś z tym walczyć... może jakieś darmowe leczenie finansowane przez powiaty ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz już wiecie skąd na tym forum takie tasiemcowe tematy jak seriale brazylijskie. W Bełżycach mamy podchmieloną firmę z komputerami, w Kraśniku, Opolu Lubelskim, Modliborzycach, Kocudzy itd. Jak tylko zabraknie tych blogerów, to temat przepada na kilka dni albo dłużej. Nikt trzeźwy nie traci czasu i nie dyskutuje na forum miesiącami. Takie zachowanie to patologia i trzeba by jakoś z tym walczyć... może jakieś darmowe leczenie finansowane przez powiaty ???
O.... własnie napisałeś o sobie? Nikt normalny nie siedzi w niedzielne przedpołudnie i komentuje.  :D  :D  :D  A tak na poważnie to chyba jesteś pijany gdyż nic nie zrozumiałem z twojego bełkotu :D  :D  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Drozdy"   są wszędzie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...