Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I bardzo dobrze. Tępić cwaniaczków co włażą pod koła. A teraz pokrzywdzona...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banda piesków teraz namaszczona przez kościół i pis i nic nie zrobicie trzeba poczekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatel jak zobaczy Policjanta to powinien się zatrzymać, czapkę zdjąć i gnieść w rękach. Szacunek dla władzy musi być jak przed wojną! Jak rodzice tego szacunku nie nauczyli to musi go nauczyć policyjna palka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem podobną przygodę kiedy policjanci zatrzymali do kontroli auto z kobietą niedoświadczoną i zamiast swiateł włączyła wycieraczki .Panowie zaczęli znęcać się psychicznie kobieta kucnęła i zaczęła płakać. Ich poczucie wyższości rosło.Zapytałem grzecznie czy nie można inaczej kontrolować .Młody smark warknął wiec dostał odemnie słowny opier....l jakiego mu rodzony ojciec nie sprawił. I zaczęła się normalna kontrola. Kobieta mi podziękowała.Pies zapamiętał i za parę miesięcy dostałem mandat za jakąś bzdetę a w rozmowie pies powiedział że go ośmieszałem przy innym policjancie, .Nie żałuję swojej reakcji i chętnie zrobie to po raz kolejny jak będzie taka potrzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sram na to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska policja to chamy nad chamami. Jeszcze nie spotkałem, "polskiego" policjanta, który by się odniósł do obywatela z szacunkiem że ten daje mu pracę, w sposób przyjęty między ludźmi. Teraz taka jest pozycja policjanta z człowiekiem: ja tu jestem panem, a ty robakiem marnym, którego zaraz rozdepczę. Taka była i jest policja w PRL i RP. Gdzie ich takiej postawy nauczono, to ja już nie wiem. Ale tak będąc trochę w świecie, to (chyba) tylko u nas takie chamstwo i grubiaństwo, pcha się na "pana" policjanta. Kiedy ta prywatna postawa policjanta się skończy? Potem taki jeden z drugim, "policjant" śpi z giwerą pod poduszką bo się boi, lub wyładowuje swoje frustracje na zonie i dzieciach. Wprowadzić anonimowe w Internecie skargi na tych szeryfów w mundurkach, tzw. stróżów prawa, to od razu będzie widać kto jest orłem, a kto strachliwym wróblem, Pomysł z Internetową opinią państwowych urzędników wszystkich szczebli, w tym sędziów, prokuratorów, komorników, lekarzy i innych powinien być już dawno wprowadzony i upowszechniony. Na tych opiniach powinno się oceniać tych ludzi w rządowych uniformach, czy się nadają do pracy, czy nie. Psia ich mać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tobie ojciec nakazał z pogardą mówić o mundurowych, którzy naszą czapkę z Orłem, naszym Godłem? Przecież ten policjant ma swoich przełożonych, więc zamiast go obrażać, można załatwić sprawę prawidłowo. No, ale jak się ma ubecką przeszłość, to nie dziwota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie ostatnio Debil z Opla Insigni (sreberko) katował jakiegoś przechodnia przy ul.Wolskiej na przystanku MPK. Stał pod prąd po lewej stronie. Totalny Kretyn , który sam stwarzał zagrożenie. Nawet nie ruszyli dupy z samochodu kontroli przez okno. ŹENADA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO ROBI INSPEKTORAT KOMENDANTA WOJEWÓDZKIEGO POLICJI W LUBLINIE czy tam też dotarła DOBRA ZMIANA??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dać Polakowi odrobinę władzy to drugiego zbeszta i sprowadzi do parteru. Szkoda, że policjanty takie nierychliwe jeśli chodzi o zaparkowane w niedozwolonych miejscach samochody. Tylko przejeżdżają lub przechodzą obok i udają, że nie widzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie przesadzajcie jak baba nie reagowała na policje to co się dziwić , już dawno policja powinna wziąć się za święte krowy czyli pieszych i rowerzystów przechodzą jak chcą nawet jak są światła, wbiegają bezmyślnie na jezdnie tak samo jak rowerzyści jadą ścieżką i nagle zjeżdża na ulice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baba wstydu nie ma. Zamiast przyjąć mandat to urządza cyrk. Ciekawe czy w budynku z plusem siada w pierwszym rzędzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech by zapi...ła do przejścia! a nie teraz pretensje do garbatego, że ma dzieci proste ! Przepis to przepis i jak by każdy łamał przepisy to po co je ustalać, może żyjmy prawem dżungli niech silniejszy zabije słabszego a bogaty biednego!! a co bo może mus ie będzie spieszyć ! Przepisy są przepisami i trzeba ich przestrzegać, zostały po to ustalone, żeby panował ład i porządek !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisałem o tym felieton w gazecie interrnetowej ***s://dziamber.wordpress.com/2016/07/29/policjanci-kontra-obywatele/ a panom z policji radzę ruszyć za granicę i przyjrzeć się jak tam jest. czy w paryżu, czy dublinie przechodzi się nawet na czerwonym świetle o ile nie stwarza to zagrożenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja powinna mieć jeszcze większe prawa i jakikolwiek zamach na policjanta powinien kończyć się więzieniem. Kto będzie nas bronił przed bandytami jeżeli policjantom odbiera się prawo do użycia broni a jej użycie wymaga tłumaczenia się i traktowania stróża prawa jak przestępcy. Nie dawno był artykół jak dziadek zajechał drogę policyjnemu samochodowi bez kierunkowskazu i wjechał na swoją posesję (skądy my wszyscy to znamy ?) a gdy stróże chcieli dziadkowi wypisać mandat babka rzuciła się na nich z widłami. Dziadostwo zostało błyskawicznie zglebione a później wyło wszem i wobec jak pobiła ich policja nadmienię że wracali z kościoła. Wstd i chańba nie wierzę że policjanci bez przyczyny atakują ludzi owszem czasami i mi się zdarzało spotkać nadgorliwą drogówkę ale do rękoczynów i ubliżania NIGDY NIE DOSZŁO. Baba zachowuje się jak święta krowa tylko wyłaczyłbym tu słowo święta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobiecina pierwszy raz była w mieście .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1.niech się nauczy chodzić prawidłowo 2.bez przyczyny się jej nie czepili 3.gadala by normalnie i nie zlala policjantów to by się z nią nie szarpali bo pewnie tak było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto nie widział przystanka w Annopolu niech się nie udziela .. bo jest on na wyspie na którą nie ma przejść !!! A to ze policja nosi czapkę z orłem nie znaczy ze jest każdy ze nich tego wart !  I ckw czy wy bylibyście tacy mądrzy gdyby was policja za 50 zł szarpala !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuna dawno minęła.  Jeśli chcesz żeby psy robili z tobą co im się żywnie podoba to twoja sprawa ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nie jesteśmy ani w Paryżu ani w Dublinie jesteśmy w Polsce i stosujemy się do przepisów jaki u nas obowiązują. To może nie wszyscy kradną, zabijają niech łamią przepisy, to po co jest prawo. Może ten policjant chciał ta kobietę pouczyć a ona jak to Polacy do niego z gębą więc zareagował prawidłowo. Jestem pewien, że jakby ten policjant był świadkiem innego wykroczenia czy przestępstwa to też by zareagował i to prawidłowo. My Polacy niestety lubimy łamać prawo tylko już późnej bójki się konsekwencji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...