Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janów Lubelski: Bronią swojej prokuratury

Utworzony przez Gość, 4 października 2011 r. o 11:10 Powrót do artykułu
W Kozim Grodzie następuje odnowa,żeby Janów lubelski wrócił do korzeni i nie podskakiwał jak myszka gumowa.Janowianie w terenie wszystko się likwiduje na rzecz Lublina i brońcie się ile możecie,bo decyzje zapadają po cichu w gabinecie.Po uzgodnieniu szczerze Was będą bronić,a potem przytulą Was,by łezkę szczęścia nad Wami uronić.A ja mówię:Koziołków z Lublina gonić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było wiadome od dawna. Janów był predysponowany do roli Bychawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za likwidacją. Na co mi taka instytucja, który tylko zawadza w mieście. Prokuratura ma być prężna i niezależna. W janowie jest odwrotnie. Jakby była to normalna prokuratura to niektórzy janowscy dygnitarze mieli by postawione zarzuty, a tak zawsze "umorzono", "odstąpiono" i odtrąbiono.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
max napisał:
To było wiadome od dawna. Janów był predysponowany do roli Bychawy.
Po wygranych wyborach przez Patologię Obywatelską będzie prosta droga do likwidacji powiatu i zrównanie ambitnego Janowa ze wspomnianą Bychawą, Modliborzycami i Frampolem. Bo do Godziszowa, to janowowi już teraz daleko!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Wojtek Wilk i minister sprawiedliwości Kwiatkowski załatwili naszą prokuraturę. To tylko chwilka i pozbawimy mandatu posła Wilka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takim protestem to tylko reklamę kandydatom na [p]osłów się robi a gdzie są ludzie którzy siedzą w sejmiku w kozim grodzie i w radzie nadzorczej w Kraśniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkańcy będą protestować, a gdzie są niby najbardziej zainteresowani janowscy prokuratorzy, pracownicy administracji prokuratury, jakoś nie było ich widać pod kościołem zbierając podpisy pod protestem, a może im na tym nie zależy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie jest potrzebna praca a nie prokuratura. Jakoś w Janowie 17% bezrobociem nikt się tak nie przejmuje jak paroma prokuratorami, którym i tak robotę zapewnią jak nie tu tam. Nami nikt sie przejmuje a miejsc pracy to pewnie już nawet nie ma w Powiatowym Urzędzie Pracy a co mówić w Urzędzie MIasta czy Starostwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludek napisał:
Po wygranych wyborach przez Patologię Obywatelską będzie prosta droga do likwidacji powiatu i zrównanie ambitnego Janowa ze wspomnianą Bychawą, Modliborzycami i Frampolem. Bo do Godziszowa, to janowowi już teraz daleko!!!.
Masz racje bo Wasz "OBROTOWY"wójt już chyba był w każdej partii i ma wszędzie chody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze, bo w takich małych grajdołkach to w wymiarze sprawiedliwości to tylko kliki zaściankowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...