Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janów Lubelski-hodowla kur w środku miasta

Utworzony przez barbara, 11 sierpnia 2011 r. o 12:40
Chciałam poruszyć poważny problem jako mieszkaniec Janowa Lubelskiego jakim jest odór spowodowany hodowlą kur i innego ptactwa czy też zwierząt w sąsiedztwie. Nie można powiesić prania-kwaśny smród mocno przenika do ubrań, ani odpocząć na własnym podwórku. Często muszę nawet zamykać okna. Czy są jakieś przepisy mówiące np. o odległości jaką powinien zachować hodowca od zabudowań sąsiedzkich albo co do ilości sztuk takiej hodowli przydomowej? Czy w środku miasta można takie hodowle są dopuszczalne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem Cie Barbaro bo mam ten sam problem. Nie ma mowy o suszeniu prania na dworze bo potem tak śmierdzi, że wstyd się pokazać gdziekolwiek, trzeba prać jeszcze raz, ale w moim przypadku jest to osoba mocno ustawiona w Janowie i nikt nie chce zadzierać. Wydaje mi sie, że przepisy dotyczące zwierząt przydomowych regulowane są w urzędzie miata albo w sanepidzie. Jeśli ktoś ma wiedzę na ten temat to proszę sie podzielić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ala napisał:
Rozumiem Cie Barbaro bo mam ten sam problem. Nie ma mowy o suszeniu prania na dworze bo potem tak śmierdzi, że wstyd się pokazać gdziekolwiek, trzeba prać jeszcze raz, ale w moim przypadku jest to osoba mocno ustawiona w Janowie i nikt nie chce zadzierać. Wydaje mi sie, że przepisy dotyczące zwierząt przydomowych regulowane są w urzędzie miata albo w sanepidzie. Jeśli ktoś ma wiedzę na ten temat to proszę sie podzielić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli piszecie o policjancie to w tym roku chyba tych kur ma mniej bo śmierdzi tylko czasami, może wtedy sprząta albo wietrzy kurnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...