Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W Janowie będzie inwestycja za 21mln z funduszy zewnętrznych a w Krasniku molo i toj-toje, oraz spłata 43mln zł. długów własnych. Dziękujemy Piotrowi i betonowi który na niego głosował za 14lat lansu i balansu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ta Pani ma nie chwalić inwestycji swojego "ojca janowa", jak Ona jest jego pracownicą i chodzi na Jego smyczy.Zapytajcie ludzi na ulicy to sie dowiecie. Ludzie w Janowie potrzebują pracy i chleba a nie realizacji fantazji Burmistrza i Jego szwagra. Klamka jak widać zapadła. Chciałbym żeby było to udane przedsięwzięcie. Wolałbym jednak by w Janowie tworzono (z udziałem Burmistrza) miejsca pracy, a dopiero po pracy za jakieś tam pieniądze może mnie będzie stać na wejście na ten obiekt. Boję się, że zalew dla takich jak ja będzie niedostępny. Chyba od strony lasu czyli dla ludzi II sortu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W Janowie będzie inwestycja za 21mln z funduszy zewnętrznych a w Krasniku molo i toj-toje, oraz spłata 43mln zł. długów własnych. Dziękujemy Piotrowi i betonowi który na niego głosował za 14lat lansu i balansu.
A to jakim sposobem z 27 zrobiło sie 43mln? Czyzby burmistrz Włodarczyk w tak krótkim czasie swojego urzędowania żdażył tak pomnozyc te kwotę? Zwykłym mieszkancom bardziej potrzebne sa przyziemne rzeczy, które zaspakajały by ich codzienne potrzeby niż takie wykwintne luksusy, do których nie beda miec dostępu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż się dziwić, że realizuje się takie przedsięwzięcia, a zapomina o społeczeństwie. O pracy osób podległych Kołtysiowi trudno mieć dobre zdanie, skoro oni mu wciąż liżą d..., a w rzeczywistość są jak flaki z olejem. Wszystko na pokaz, a prawie żadnej przydatności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jano napisał:
Jak ta Pani ma nie chwalić inwestycji swojego "ojca janowa", jak Ona jest jego pracownicą i chodzi na Jego smyczy.Zapytajcie ludzi na ulicy to sie dowiecie. Ludzie w Janowie potrzebują pracy i chleba a nie realizacji fantazji Burmistrza i Jego szwagra. Klamka jak widać zapadła. Chciałbym żeby było to udane przedsięwzięcie. Wolałbym jednak by w Janowie tworzono (z udziałem Burmistrza) miejsca pracy, a dopiero po pracy za jakieś tam pieniądze może mnie będzie stać na wejście na ten obiekt. Boję się, że zalew dla takich jak ja będzie niedostępny. Chyba od strony lasu czyli dla ludzi II sortu.
Jak można z udziałem burmistrza utworzyć miejsca pracy?? Bo mi się wydaje że właśnie promując i rozwijając walory turystyczne miasta. Sam mieszkam nie daleko zalewu wiec poważnie przemyślę udostępnienie pokoi pod wynajem. Nie rozumiem jak można być przeciwnikiem tego projektu skoro jest on finansowany z zewnętrznych środków. Od wiecznego biadolenia "chleba" ani "pracy" nie przybędzie na pewno:| Najwyraźniej ktoś ma interes w tym żeby miasto się nie rozwijało... A pan burmistrz został wybrany deklasującą przewagą w stosunku do swojego żałosnego konkurenta więc trzeba go szanować. Myślę że w Janowie, w porównaniu do naszych ubogich ościennych miasteczek, sporo się dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LJA napisał:
Jak można z udziałem burmistrza utworzyć miejsca pracy?? Bo mi się wydaje że właśnie promując i rozwijając walory turystyczne miasta. Sam mieszkam nie daleko zalewu wiec poważnie przemyślę udostępnienie pokoi pod wynajem. Nie rozumiem jak można być przeciwnikiem tego projektu skoro jest on finansowany z zewnętrznych środków. Od wiecznego biadolenia "chleba" ani "pracy" nie przybędzie na pewno:| Najwyraźniej ktoś ma interes w tym żeby miasto się nie rozwijało... A pan burmistrz został wybrany deklasującą przewagą w stosunku do swojego żałosnego konkurenta więc trzeba go szanować. Myślę że w Janowie, w porównaniu do naszych ubogich ościennych miasteczek, sporo się dzieje.
Ten tekst to niewątpliwie napisał v-ce Burmistrz, bo to On tak się cieszy i lata po janowie jakie to atrakcje będą na tym obiekcie i sam opowiada, że będzie wynajmował swoją hiacendę na szewskiej. Zresztą, nie każdego będzie stac na ZOOM a u Czesia na podwórku jest prawie "jezioro Janowskie". Tylko jak go się czysci to sie wody nie wypuszcza na ulicę, bo to nie kulturalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasio napisał:
Ten tekst to niewątpliwie napisał v-ce Burmistrz, bo to On tak się cieszy i lata po janowie jakie to atrakcje będą na tym obiekcie i sam opowiada, że będzie wynajmował swoją hiacendę na szewskiej. Zresztą, nie każdego będzie stac na ZOOM a u Czesia na podwórku jest prawie "jezioro Janowskie". Tylko jak go się czysci to sie wody nie wypuszcza na ulicę, bo to nie kulturalnie.
Niewątpliwie nie jestem żadnym pracownikiem UM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu tak kłamiesz pisząc że wszystkie pieniądze pochodzą ze środków zewnętrznych jak prawie połowę gmina musi mieć środki własne to typowe u nas, unia nie daje nic za darmo chyba że CZesiowi, dlatego napewno jak skończe studia do janowa nie wracam bo do czego, więc pora się obudzic panowie i przestać oszukiwać ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA!!! jak podaja sondaze to lubelski jest ostatnim wojewodztwm gdzie ktos chialby zainwestowac; lubelskie jest ostatnie gdzie zarabia sie pieniadze i lubelskie jest pierwsze skad najszybciej wieje mlodziez ; w LUBLINIE mowi sie ze janow pzregonil juz krasnik ahhahahahahaah oczywiscie w chybionych inwestycjach smieja sie z tego wszyscy PIEKNY STRZAL W STOPE A NAJLEPSZE TO TO JAK MOWI KOBICINA ze beda chustawki dla dzieci i mozna bedzie zobaczyc warstwy ziemii ahhahahhha W TAKIM TEPMIE TO NA PWENO BEDZIE POWROT ZA LADE I DO STOLARNII
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z przedmówcą i dodam ŻE NAWET WTEDY MODLITWY NIE POMOGĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasio napisał:
Ten tekst to niewątpliwie napisał v-ce Burmistrz, bo to On tak się cieszy i lata po janowie jakie to atrakcje będą na tym obiekcie i sam opowiada, że będzie wynajmował swoją hiacendę na szewskiej. Zresztą, nie każdego będzie stac na ZOOM a u Czesia na podwórku jest prawie "jezioro Janowskie". Tylko jak go się czysci to sie wody nie wypuszcza na ulicę, bo to nie kulturalnie.
Z tym czyszczeniem zbiornika to prawda. Jakaś biała woda lała się całą noc i oczywiście do rzeki i do zalewu, a teraz do ZOOm-u. Za takie brudzenie środowiska to czesio do stolarni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bliski napisał:
Z tym czyszczeniem zbiornika to prawda. Jakaś biała woda lała się całą noc i oczywiście do rzeki i do zalewu, a teraz do ZOOm-u. Za takie brudzenie środowiska to czesio do stolarni.
I za wycinkę lasu również. Trzeba być kompletnym idiotą żeby wycinać las po to żeby później pokazywać jego makiety w betonowych budynkach. Burmistrz i jego świta kiedyś odpowiedzą za to co robią teraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Multimedialna jagoda"???? "Transparentne korzenie"???? WTF???!!! Coś mi się wydaje, że urzędnicy janowskiego magistratu pilnie potrzebują wizyty u psychiatry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psychiatra tu nie da rady pomóc, tu by mógł pomóc okulista żeby zćmę z oczu zdjąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psychiatra napisał:
psychiatra tu nie da rady pomóc, tu by mógł pomóc okulista żeby zćmę z oczu zdjąć
Może ktoś taki, co dostałby się naszym włodarzom do mózgu i dołożył im parę klepek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehehe...czekałem tylko kiedy zazdrosniki sie wpisza i cos obmówią zazdrosc i tyle..u nas cały czas cos sie dzieje i buduje, co chwile dostajemy największe dotacje na nowe inwestycje gdzie tez powstana nowe miejsca pracy a w waszych norach tylko siedza w centrum wsi czytaj:(pod sklepem lub na przydrożnym przystanku) i chleja wino! najwiekszą atrakcją jest jak ktoś zdziczy poloneza i zakurzy troche a w tym czasie nasze misteczko pieknieje z kazdym dniem! pisac zazdrosniki....hehehhehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro powstaje nowa inwestycja to i ktoś tam musi pracowac prawda? samo się nic nie będzie robiło..trzeba było się uczyć na odpowiednich kierunkach to bedzie stać na wejscie!!! Janów od dawna jest miasteczkiem turystycznym i w ten kierunek trzeba inwestowac dalej skoro przynosi owoce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p napisał:
Skoro powstaje nowa inwestycja to i ktoś tam musi pracowac prawda? samo się nic nie będzie robiło..trzeba było się uczyć na odpowiednich kierunkach to bedzie stać na wejscie!!! Janów od dawna jest miasteczkiem turystycznym i w ten kierunek trzeba inwestowac dalej skoro przynosi owoce...
nie samą turystyką żyje człowiek...Jest wiele innych ,bardziej potrzebnych inwestycji a trzeba pamiętać że samorząd nie może się coraz bardziej zadłużać,choćby kusiły dotacje unijne bo kiedyś trzeba spłacać zaciągnięte kredyty na współfinansowanie inwestycji -patrz Starostwo Powiatowe 14mln zadłużenia ,gmina Szastarka 6 mln zadłużenia.Ciekawy jestem jaki jest planowany deficyt na koniec roku i stan zaciagniętych kredytów natą inwestycję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...oj przydałyby się parkingi w Janowie bo szlag mnie trafia jak nie ma gdzie po pracy zaparkowac, takie inwestycje na zalewem owszem ale za co ludzie kupią takie usługi skoro takie bezrobocie. Basen też na stratach jedzie a tu taka gloryfikacja inwestycji. Troche to żenujące..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jano napisał:
Jak ta Pani ma nie chwalić inwestycji swojego "ojca janowa", jak Ona jest jego pracownicą i chodzi na Jego smyczy.Zapytajcie ludzi na ulicy to sie dowiecie. Ludzie w Janowie potrzebują pracy i chleba a nie realizacji fantazji Burmistrza i Jego szwagra. Klamka jak widać zapadła. Chciałbym żeby było to udane przedsięwzięcie. Wolałbym jednak by w Janowie tworzono (z udziałem Burmistrza) miejsca pracy, a dopiero po pracy za jakieś tam pieniądze może mnie będzie stać na wejście na ten obiekt. Boję się, że zalew dla takich jak ja będzie niedostępny. Chyba od strony lasu czyli dla ludzi II sortu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...