Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janów Lubelski: To był kataklizm (zdjęcia)

Utworzony przez czternastolatka, 25 lipca 2008 r. o 20:26 Powrót do artykułu
OOO Boże ale katastrofa dobrz ze mnie tam nie bylo a mialam sie tam wybierac gdyby tylko ta burza bylaby o kolo 17 to juz bym tam byla To taka katastrofa co tam sie stalo ale co z ta mlodadziewczyna ile ona miala lat ??? bo slyszalam ze 14 czy to prawda ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyna ma 28 lat a nawałnica była około poludnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karetka była na miejscu ale już na straż pozarną to organizatorow stać nie bylo no bo po co skoro w razie wypadku i tak lekarze nie mogą nic zrobić bo najpierw strażacy muszą ludzi wyciągnąć ( w tym przypadku)to po co karetki jeszcze więcej by zaoszczędzili a reklamy na takich zawodach dochodzą do 3tys zł od sztuki to dopiero interes tylko że na obslugę to też już ich nie stać tylko biorą ludzi skąd sie da aby bylo za darmo niezla promocja tego miasta na scene też ich nie stać ( podobno jakaś przyczepa z jelcza z paką co działa jak latawiec podczas takiej burzy)czytałem gdzies na forach tego miasta że pamięta czasy komunistyczne sporo wiem bo niektórzy ludzie po prostu mówią co wiedza a ja tylko podsumowuję slyszałem też że taka impreza była ubezpieczona na 40000zł na tyle ludzi co się tam przewala to smieszne ciekawe co by bylo gdyby ktoś z tych poszkodowanych ich pozwał to pewnie nie starczyło by im na to że ktos zlamal ręke nie mówię juz o bardziej poszkodowanych jak tak dalej pójdzie to na następny rok ceny reklam podskoczą do 5tys. żeby bylo na porządna organizację a może znieni się instytucja prowadząca bo ta chyba nie daje sobie rady nie mówiąc już o tym czego niestety się nie dowiedzałem na co idą te pieniądze bo skoro na wszystkm tak oszczędzają to na pewno nie na organizację imprezy słyszałem też że było ostrzeżenie o zbliżających się wichurach na terenie lubelszczyzy i imrezy na powietrzu mialy byc odwołane a tu nic ignorancja - ciekawe kto podejmuje te decyzje pewnie ten sam co i odpowiada za to co się stało - to tyle przezmyślcie to a może ktoś z organizatorów to przeczyta to też niech sobie uświadomi co i dlaczego tak sie stało, a nie inaczej, może to nauczka na przyszlość. Oczywiscie to mogą być tylko plotki ale pewinie coś w tym jest.Sami ocenicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja podczas tych zawodów byłem. Przed tą katastrofą niebo zrobiło się różowe, potem były błyskawice. Jak zewała się ta nieziemska pogoda to nic nie było widać powyżej 2 metrów. Uważam że zdarzenie podobne miało miejsce na mazurach, wtedy co się tak łódki powywracały... A ekipie ratowniczej nikt nie podziękował za to że była na miejscu... Jeszcze mam to zdarzenie przed oczami... Coś okropnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To straszna tragedia którą odczuwamy do dziś. http://urzad-gminy.blogspot.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...