Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mateusz, jakbyś powąchał ten perfum kasy, to co byś zrobil. Życie niesie niespodzianki.  Wiedziałem że miejscem pana S. jest Bruksela.  Inteligentna osoba marnuje się w waszej kiszce i trudno oddychac. Europa jest cudowna, Warszawka ciekawa. Wzniesie pan skrzydła i lotem ptaka obierze kierunek. Odważnie. Czekasz na tę jedną chwilę...[muza] ...  ;] you tube ;]  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Mateusz, jakbyś powąchał ten perfum kasy, to co byś zrobil. Życie niesie niespodzianki.  Wiedziałem że miejscem pana S. jest Bruksela.  Inteligentna osoba marnuje się w waszej kiszce i trudno oddychac. Europa jest cudowna, Warszawka ciekawa. Wzniesie pan skrzydła i lotem ptaka obierze kierunek. Odważnie. Czekasz na tę jedną chwilę...[muza] ...  ;] you tube ;]  
W pełni się z Tobą zgadzam, że dopiero w Brukseli Pan Stawiarski mógłby w pełni się zrealizować. W Kraśniku sprawdził się świetnie, pamiętam również Jego aktywność w Sejmie. Jednak, aby się to udało potrzebne jest Jemu większe wsparcie od nas - Kraśniczan. Musielibyśmy wszyscy wykazać się wielką dbałością o nasz wspólny interes i wszyscy zgodnie zagłosować w wyborach na Pana Stawiarskiego, bez względu na sympatie polityczne  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Mateusz, jakbyś powąchał ten perfum kasy, to co byś zrobil. Życie niesie niespodzianki.  Wiedziałem że miejscem pana S. jest Bruksela.  Inteligentna osoba marnuje się w waszej kiszce i trudno oddychac. Europa jest cudowna, Warszawka ciekawa. Wzniesie pan skrzydła i lotem ptaka obierze kierunek. Odważnie. Czekasz na tę jedną chwilę...[muza] ...  ;] you tube ;]  
W pełni się z Tobą zgadzam, że dopiero w Brukseli Pan Stawiarski mógłby w pełni się zrealizować. W Kraśniku sprawdził się świetnie, pamiętam również Jego aktywność w Sejmie. Jednak, aby się to udało potrzebne jest Jemu większe wsparcie od nas - Kraśniczan. Musielibyśmy wszyscy wykazać się wielką dbałością o nasz wspólny interes i wszyscy zgodnie zagłosować w wyborach na Pana Stawiarskiego, bez względu na sympatie polityczne  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskie przysłowie - zgoda buduje, niezgoda rujnuje.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He, he, he, hehahahehe, Jarek Stawiarski to inteligentny gość jest. Znam go dobrze i jedno wam powiem. Różne rzeczy możecie tu wymyślać ale on sobie na prawdę założył, że zrobi coś dobrego dla Kraśnika. Ma wizję. A ona polega na tym, że go będą pamiętać...i miasto jest najważniejsze. Mówcie co chcecie ale on się na prawdę nie kręci samochodami (jeździ starym trupem), kasą i błyskotkami. Chce byc zapamiętany, Próżność??? Może - ale daj Boże takich ,,próżniaków''. Dobry gość jest ze stawiarskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeśli jeszcze podeprze się starym, wypróbowanym w bojach asystentem, to w mig jego wizje się spełnią :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bravo Jaruś w  MOCHERZE siła!!bez mocherów był byś nikim,a tak  poszedłeś sobie do korytka większego!!Kłamczyńskiemu bedzie dobrze dupke lizał ty wielki "prawy i sprawiedliwy"!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bravo Jaruś w  MOCHERZE siła!!bez mocherów był byś nikim,a tak  poszedłeś sobie do korytka większego!!Kłamczyńskiemu bedzie dobrze dupke lizał ty wielki "prawy i sprawiedliwy"!!
A kim ty jesteś? Komu i co liżesz? A od mocherów, pryszczu, to się odsuń z daleka, bo jak natkniesz się na jakiego, to możesz w gacie ze strachu narobić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kim ty jesteś? Komu i co liżesz? A od mocherów, pryszczu, to się odsuń z daleka, bo jak natkniesz się na jakiego, to możesz w gacie ze strachu narobić!
Pryszcza to sobie znać w rodzinie dupowłazie Stawiarusia,a poza tym do ciebie nic nie pisałem więc sie odpier***!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pryszcza to sobie znać w rodzinie dupowłazie Stawiarusia,a poza tym do ciebie nic nie pisałem więc sie odpier***!!
Słuchaj pryszczu! Najpierw skończ podstawówkę, bo to straszny obciach pisać na kompie z bykami! Po wtóre: odpowiedz: co i komu liżesz? I jeszcze jedno: kim jesteś, że tak pieszczotliwie wyrażasz się o pośle? Odrzucony kapciowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchaj pryszczu! Najpierw skończ podstawówkę, bo to straszny obciach pisać na kompie z bykami! Po wtóre: odpowiedz: co i komu liżesz? I jeszcze jedno: kim jesteś, że tak pieszczotliwie wyrażasz się o pośle? Odrzucony kapciowy?
Już ci powiedziałem mocherku żebyś sie ode mnie odpier***ił,ze słuchem nie nadąrzasz?? nie interesuj sie fajansiarzu kim jestem.nie pisałem przeciez do ciebie,to na ch*** piszesz do mnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już ci powiedziałem mocherku żebyś sie ode mnie odpier***ił,ze słuchem nie nadąrzasz?? nie interesuj sie fajansiarzu kim jestem.nie pisałem przeciez do ciebie,to na ch*** piszesz do mnie?
Ojjjj, nerwusek ci się włączył? No, to komu liżesz? I za ile?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojjjj, nerwusek ci się włączył? No, to komu liżesz? I za ile?
polizać frajerku możesz mnie to i tak dla Ciebie był by rarytas!!a tak swoją drogą zbliżająsie święta,więc życze Ci i Twojej rodzinie Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!!Może w końcu Mocherek Ci zejdzie z oczu i przestaniesz tryskać nienawiścią tylko dlateo,że ktoś ma inne poglądy!!Pozdrawiam!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie tryskam nienawiścią! To uczucie jest mi całkowicie obce! Mnie, w przeciwieństwie do ciebie, nie przeszkadzają ani "mohery", ani "pryszczaci". W moim przekonaniu, dla wszystkich jest miejsce w Kraśniku. I nie uprzedzam sie do nikogo, bez względu na jego wiek, przekonania, wyznanie i upodobania. Jednak żądam tego samego - i żaden pryszcz nie będzie mi mówił, co mi wolno, a czego nie, bo jemu się to nie podoba; żaden pryszcz nie będzie mi dyktował jak mam żyć. Zapamiętaj to sobie pryszczu raz na zawsze - na szacunek trzeba sobie zasłużyć! Na to nie wystarczy tupać nóżkami. A w Święta Bożego Narodzenia życzę Ci spokoju, chwili zadumy i przyjemności ze wspólnego śpiewania kolend. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie tryskam nienawiścią! To uczucie jest mi całkowicie obce! Mnie, w przeciwieństwie do ciebie, nie przeszkadzają ani "mohery", ani "pryszczaci". W moim przekonaniu, dla wszystkich jest miejsce w Kraśniku. I nie uprzedzam sie do nikogo, bez względu na jego wiek, przekonania, wyznanie i upodobania. Jednak żądam tego samego - i żaden pryszcz nie będzie mi mówił, co mi wolno, a czego nie, bo jemu się to nie podoba; żaden pryszcz nie będzie mi dyktował jak mam żyć. Zapamiętaj to sobie pryszczu raz na zawsze - na szacunek trzeba sobie zasłużyć! Na to nie wystarczy tupać nóżkami. A w Święta Bożego Narodzenia życzę Ci spokoju, chwili zadumy i przyjemności ze wspólnego śpiewania kolend. A
Człowieku skladam ci zyczenia i nie wyzywam cie od jakiś pryszczy nie znasz mnie zasrańcu więc sie odpier***!!Amen!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"maść na pryszcze"czemu frajerku zamilkłeś???taką polewke mialem z Ciebie!!!typowy internetowy trollu który przed monitorem umie ujadać!!napisz coś jeszcze ciekawego!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święta! Są Święta! Święta Bożego Narodzenia. Trwają, więc nadal ci życzę: spokoju, kultury, czytania ze zrozumieniem, zadumy i wspólnego śpiewania kolend. Kolendy to takie pieśni o radości płynącej z Bożego Narodzenia. Pokój z Tobą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pełni się z Tobą zgadzam, że dopiero w Brukseli Pan Stawiarski mógłby w pełni się zrealizować. W Kraśniku sprawdził się świetnie, pamiętam również Jego aktywność w Sejmie. Jednak, aby się to udało potrzebne jest Jemu większe wsparcie od nas - Kraśniczan. Musielibyśmy wszyscy wykazać się wielką dbałością o nasz wspólny interes i wszyscy zgodnie zagłosować w wyborach na Pana Stawiarskiego, bez względu na sympatie polityczne  
Człowieku o czym ty piszesz trzy kadencje siedział Twój guru na wiejskiej i co zrobił dla Kraśnika???toalety wyremontował w szkole "1"nic więcej!!No w w Brukseli większe korytko napewno by sie sprawdził jak żyć na koszt podatnika!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radziłbym sprawdzić, która placówka miejska "naciągnęła" najbardziej MEN i kto nią wtedy kierował!!! Wtedy co niektórzy zweryfikowaliby swoje poglądy co do kandydata na I zastępcę burmistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja radzę przy okazji przypomnieć sobie, kto i z czyjego polecenia zatwierdzał dane, kto wtedy odpowiadał za oświatę w UM, kto kierował i do jakich celów powołany był KOEN, kto był burmistrzem i z jakiej partii sie wywodził, kto w radzie miasta zaklepywał wszystkie chore pomysły, jakie związki zawodowe w oświacie przyklepywały wszystkie zmiany, do jakiej partii politycznej należeli wtedy i tak jest nadal, czołowi działacze związku nauczycielskiego i najważniejsze: kto dostarczał dyrektorom danych o niepełnosprawnych uczniach i kto z tego powodu poniósł jakiekolwiek konsekwencje? Kiedy już odpowiemy sobie na te wszystkie pytania, możemy uznać, że sytuacja będzie oczyszczona i można będzie zaczynać od nowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...