Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

! JUŻ OTWARTE !

Utworzony przez Joasia, 28 maja 2008 o 23:38
!!!! JUŻ OTWARTE !!!!
Ostatnio edytowany 2 czerwca 2008 o 12:25
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I co z tego Kogo to obchodzi .............
0
znowu pomysly burmistrza ?
0
Bardzo dobrze że to forum powstało....... a co najważniejszy obejmuje nie tylko kraśnik ale też okolice. Inne kraśnickie fora dotyczą głównie miasta i tego co sie w nim dzieje. A nie zapominajmy, że internet dziś nie jest tylko dostępny dla mieszkańców kraśnika. Wielu posiadaczy netu z okolic kraśnika chce wymieniać informacje a "wojenki" o stołki w mieście ich nie interesują.... pomysł dobry.... PS. zauważyłem, że niektórym sie wydaje ,że za wszystkim stoi Burmistrz ..... to jest chore.
0
dajcie linka, żeby to zobaczyć! Jakoś nie mogę się uporać ze swoim komputerem. Wyszukiwarka nie daje rady...
0
Linka jest tu : :-) http://www.krasnik.24.fora.pl Ale Pio Czu za tym chyba jeszcze nie stoi :-) Joan
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: