Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydaci skaczą sobie do gardeł. Rabat za niegłosowanie na Czerwa

Utworzony przez kraśniczanin, 3 listopada 2014 r. o 13:38 Powrót do artykułu
Zaścianek, prowincja itd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To świadczy tylko o jednym - nikt z nich nie nadaje się na przedstawiciela wspólnoty samorządowej. Władza ma pracować, współpracować dla dobra ogółu, a nie kierować się animozjami. Jak do tej pory żadna partia się nie sprawdziła, więc tym bardziej trzeba rozsądku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A myślałem,że tacy porządni,wierzący,kościoły budują,pieniądze na dach kościoła przekazują.Okazuje się,że jeszcze gorsze "bagno"jak w innych dzielnicach województwa.Pogonić tą chołotę,bo do rządzenia to oni się nie nadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepazerne świnie raczej nic nie zbudują. Bez współpracy nie będzie niczego dobrego. Żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest właśnie  takie polskie,, niech stracę , ale nie odpuszczę" taki zaciaty a co?? rozgrywki  na poziomie podremiziaków; gdzie ta kultura polityczna??? gdzie postawa obywatelska?? i to ma być elita polityczna kraśnika ? dają swiadectwo o sobie........teraz wiemy na kogo głosować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwaj panowie Cz. i J.to są ludzie którzy nie mają szacunku do ludzi prostych wiem to bo doświadczyłam i te ich piekne mowy wyborcze tego nie zmienią już...żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cztery lata temu PIS (Stawiarski i Włodarczyk) nienawiścią osiągnęli władzę teraz są wyniki ich działań. Cztery lata temu ktoś na forum napisał "kto sieje wiatr ten zbiera burzę". Czas z tym skończyć potrzeba burmistrza który zakończy tą nienawiść.Trzymam kciuki zaCzerwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani PO, ani PiS nie mogą wygrać tych wyborów, bo przez ostatnich kilkanaście lat poznaliśmy dokonania tych kolesi. Nie wygra też ich PSL, bo nie ma on racji bytu w mieście. Dlatego też jak zwykle 75% Kraśniczan nie pójdzie  na wybory, ale politykom to nie przeszkadza - udają, że każda frekwencja to ich mega sukces. Absencja wyborcza to też głosowanie, tylko nogami. Może wreszcie da to coś do myślenia ludziom, którzy latami żyją z oszukiwania innych, i brania za to pieniędzy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja podejrzewam że najlepszym burmistrzem Kraśnika bedzie P.Czerw i niech wszyscy gadają co chca itd. a ja i tak zagłosuje na niego bedzie to najlepszy głos oddany jaki można oddać na tych kandydatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uwazam ze P, Czerw to spoko gość ! Jest wykładowcą na uczelni na ktorej studiuję i nie mam do niego zadnych zastrzeżen !Osoba wykwalifikowana i bardzo kulturalna :)a inni mu tego zazdroszczą więc dlatego taka zawiść :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co pisano na bilbordzie o M Knys to wszystko prawdziwa prawda ,potwierdzaja to pracownicy KPWiK , możemy jej to powiedzieć prosto  w oczy jak było za żądów braciszka i broń Panie boże ich powrotu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uwazam ze P, Czerw to spoko gość ! Jest wykładowcą na uczelni na ktorej studiuję i nie mam do niego zadnych zastrzeżen !Osoba wykwalifikowana i bardzo kulturalna :)a inni mu tego zazdroszczą więc dlatego taka zawiść :P
  Skoro jesteś studentem to najwidoczniej jesteś zbyt młody, aby pamiętać, że Jarosław Czerw był bardzo ważną osobą w mieście Kraśnik. Był prawą reką niejakiego Piotra Czubińskiego, tego samego który sądzony jest lub był za korupcję itp. Dlaczego wtedy Jarosław Czerw nie walczył o rozwój Kraśnika?  A teraz jacy ludzię go otaczają? Tak, w większości ci sami, którzy za rządów Piotra Czubińskiego byli na różnego rodzaju intratnych stanowiskach w urzędach i instytucjach podległych Urzędowi Miasta. NIe dziwi cię to? W obecnej sytuacji najlepsze dla Kraśnika byłoby pozbycie się z Rady Miasta i z wszelkich samorzadowych instutucji ludzi, którzy prawie zrośli się ze stołkami samorządowymi. Czas na młodych, nieupapranych w mierne rozgrywki kolesi bawiących w ich mniemaniu wielką politykę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co było napisane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ~Grin~ Aleś głupi, zanim napiszesz płytkie hasełka przeciwnika P.Czerwa to sprawdź. Nie masz prawdziwych argumentów na "nie" więc na siłę tworzysz komuś brednie. Czerw to uczciwy, sumienny samorządowiec. Ma mój głos w twoje brednie mnie upewniają że czas skończyć z fałszywymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moment: czy firma, która ma fantazję dać zniżkę na usługi jest prywatna? Jeśli tak, to "gucio" komukolwiek do tego, jak jest prowadzona! Ja tam nie mam nic przeciwko temu i sam chętnie zgłoszę się z dowodem osobistym i zdjęciem z wyborów. Jeśli to jedyny skuteczny sposób na pozbycie się z Kraśnika szkodników, to bardzo dobrze! Brawa dla właściciela! Ja od siebie też coś dorzucę! Ps. a dlaczego ten płaczliwy kandydat nie interweniował, jak za czasów jego promotora Piotra też Cz. zmuszano ludzi do kandydowania z kolejnych, pro-Cz. komitetów? Było: albo praca, albo startujesz z Lubię Kraśnik. To wtedy było zgodne z prawem?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"nn" jeśli szukasz głupiego to spójrz w lustro zanim kogoś od głupków będziesz wyzywał. A gdzie widzisz w moim wpisie hasełka przeciwnika Czerwa? Fobię masz czy co? To są tylko obiektywne obserwacje ciężko pracującego mieszkańca Kraśnika z którego podatków banda darmozjadów ma luksusowe życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodarczyk pracuje, a reszta pozywa i donosi na policję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dno nie ma po co wracac do tego Krasnika poraszka ,,,,,,,,,,,,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy banerze widziano brata Knysiowej Ćwikłę w asyście policji. Mieszkańcy pytają gdzie się podziały banery, czy policja nic na ten temat nie wie skoro była na miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy banerze widziano brata Knysiowej Ćwikłę w asyście policji. Mieszkańcy pytają gdzie się podziały banery, czy policja nic na ten temat nie wie skoro była na miejscu.
Policję ma w kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...