Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kardiolog w Kraśniku

Utworzony przez Marysieńka, 7 sierpnia 2012 r. o 20:10
Jakiego kardiologa polecilibyście, który przyłożył by sie sumiennie do zbadania osoby starej i schorowanej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Jakiego kardiologa polecilibyście, który przyłożył by sie sumiennie do zbadania osoby starej i schorowanej.
WIERZCHOWIAKI - MOJA PROPOZYCJA A TUSK I ZUS SIĘ UCIESZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
WIERZCHOWIAKI - MOJA PROPOZYCJA A TUSK I ZUS SIĘ UCIESZY
Do Wierzchowiaka z powodzeniem możesz ze swoją rodzicielką leciec, albo z kims ze swoich bliskich, a nawet sobą i to nawet , gdy nie potrzebujecie zadnego lekarza. Ucieszy sie nie tylko Tusk i ZUS, ale także księżulo, któremu bliski jest PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Jakiego kardiologa polecilibyście, który przyłożył by sie sumiennie do zbadania osoby starej i schorowanej.
Tylko kardiolodzy z Zamościa.Dr Poświatowski lub Dr Kwiatuszewski. Kontakt znajdziesz w internecie.Szczerze polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziekuję, ale potrzebuję na miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie zastanawia fakt, dlaczego ludzie tak niechętnie się badają. Najpierw unika się tego tematu, a potem nagle jest wielkie zdziwienie, że ktoś bliski dostał zawał. Przecież lista chorób serca jest długa http://www.forumkardiologiczne.pl/dzial/wady-serca/228/1.htmla mimo to są osoby, które totalnie lekceważą sobie wszelką profilaktykę. Bardzo mnie to zadziwia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam kardiologa w BJOMEDzie na Janowskiej. Miło i rzeczowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam kardiologa w BJOMEDzie na Janowskiej. Miło i rzeczowo.
 No tos gościu archeolog.Odkopałes temat sprzed 2 lat-gratulacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się zgłosiłem do ***cell.net.pl/wizyta-u-kardiologa/ zdiagnozował mnie momentalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...