Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kobieca mafia w banku. Z kont zniknęły 3 miliony

Utworzony przez m, 21 września 2012 r. o 12:34 Powrót do artykułu
Pracowniczki...... heheheheh ja pikole, ale słownictwo na poziomie dziennikarskim!! A może jednak pracownice? Poziom dziennikarstwa w naszych gazetach regionalnych sięga dna, jak nic....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a no tak się zastanawiałem, dlaczego pół naszego banku to nowi pracownicy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto tak rzadzi Tusk i jego kompany. cala ich zachlannosc i chec zysku z nie swojego niszczy kraj i narod caly jest tez niszcony. Banki w renkach Zydow i oszukiwanie i kradziez na kazdym kroku. Niemiec z Zydem i Ruskim odebral nam suwerenosc calkowicie i kompletnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli kradły pracowniczki (rodzaj męski zdrobniały), to pracownice są niewinne i Sąd powinien to uwzględnić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Urzędów miasto błędów-ale mówić o tym nie wypada"Teraz wiem skąd ten napis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jakiś bandyta idzie na 20 lat do więzienia to sąd nie ma oporów przed upublicznieniem nazwiska (chociaż mu wszystko jedno - tylko rodzina skazanego nosi piętno). Jak jakiś małolat kogoś napadnie, ktoś po pijaku spowoduje wypadek albo ktoś robi przekręty na miliony złotych to zawsze jest anonimowy. No weźmy skończmy z tą głupią polską tradycją chronienia wizerunków przestępców. Napiszcie jak nazywają się te "przesprytne" złodziejki, a nie Kasia Ch. i Zosia Uj. Może wtedy paniom będzie trudniej znowu kogoś oszukać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to w końcu zniknęły 3 bańki czy 433 tys. pln??? Bo mi się jakoś liczby z artykuły do kupy nie sklejają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ano własnie widziałam że od roku jakaś nowa obsada banku łącznie z dyrektorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RachMistrz napisał:
No to w końcu zniknęły 3 bańki czy 433 tys. pln??? Bo mi się jakoś liczby z artykuły do kupy nie sklejają.
443 tys. do kieszeni wzięły. Trzy melony to suma wszystkich trefnych operacji (łatanie braków jednych klientów kasą innych klientów i inne malwersacje). .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buzal napisał:
Oto tak rzadzi Tusk i jego kompany. cala ich zachlannosc i chec zysku z nie swojego niszczy kraj i narod caly jest tez niszcony. Banki w renkach Zydow i oszukiwanie i kradziez na kazdym kroku. Niemiec z Zydem i Ruskim odebral nam suwerenosc calkowicie i kompletnie.
Czyli te trzy Panie to odpowiednio Niemka, Żydówka i "Ruska"... oj Ty mały głupolku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mojego zioma za 5krzaków ganji na 2 lata w więzieniu zamkneli. Baby jebne*y wała na 3bańki i tylko zawiasy dostały. Co za pojeb**y kraj jak dobrze że się wyprowadziłem do bardziej telorencyjnego kraju a nie poskomunistycznego gówna !!! POZDRO !! SADZIĆ PALIĆ ZALEGALIZOWAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buzal napisał:
Oto tak rzadzi Tusk i jego kompany. cala ich zachlannosc i chec zysku z nie swojego niszczy kraj i narod caly jest tez niszcony. Banki w renkach Zydow i oszukiwanie i kradziez na kazdym kroku. Niemiec z Zydem i Ruskim odebral nam suwerenosc calkowicie i kompletnie.
"Od lipca 2004 do lipca 2012". Widocznie przewidziały że za 3 lata będzie rządził Tusk i da się na niego zwalić część winy. Prawdopodobnie też wszystkie trzy są zakamuflowanymi żydówkami, masonkami i weekendowymi cyklistkami. Jak żyję 50 lat nie miałem dłużej do czynienia z Zydami czy innymi nacjami. Zawsze odkąd pamiętam to narzędzia i materiały z roboty wynosili "Prawdziwi Polacy" podobnie cement z budowy, kamienie z unijnych oczyszczalni ścieków budowanych w ich miejscowościach, kruszywo z polskich dróg, itd gdzie i co się tylko dało. Moją znajomą obrobiły na niezłą kasę te trzy szacowne niewiasty, z których dwie jak słyszę zdążyły pozbyć się majątków - więc z czego oddadzą? proszę łaskawego sądu zasądzającego niezwykle łagodny wyrok w zawiasach. Piękny przykład - nic tylko kraść. Dzięki tym paniom zszargano dobre imię uczciwych pracowników banków i księgowych już za to powinna być surowa kara. A stres, przeżycia i choroby okradzionych nic nie znaczą? Jak słyszę panie bez skrępowania wędrują sobie do swoich kościółków jakby nic się nie stało. Takie zaradne. Pomysł z wywiezieniem poza obręb wsi na taczce gnoju nie byłby jednak taki zły. Sąd sądem ale takie osoby zdrowe społeczeństwo powinno wykluczać (nie dosłownie oczywista). Wystarczy, że nikt na wsi ręki nie poda, nie odezwie się, wygwiżdże. W wielu przypadkach byłaby to kara znacznie dotkliwsza niż sądowe zawiasy. Obudźmy się Polacy, bo to nie obcy nas zjadają tylko sami swoi przez swoją pazerność, złodziejstwo i nepotyzm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrok jak w Gdańsku. Czy sedziowie też mieli tam konta? AmberGold bis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzy pracowniczki czy trzy pracownice ? ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ładną kontrolę mają w tym banku. Przez tyle lat kontrola nic nie wykryła. W każdym normalnym banku po takiej aferze departament kontroli idzie do odstrzału. Może i tu, też tak zrobili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OCZYWIŚCI ŻE POWINNI SIĘ PRZYJRZEĆ NA RĘCE KONTROLI. KONTROLA KTÓRA NIE KONTROLUJE? PODEJRZANE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kontrola, kontroli, faktycznie temat do kontroli ..,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Czerebakowej się śmiali, a sami narobili gnoju... Nie wyciągaj łapy po nie swoje, bo zostanie odrąbana!!! Kontrola, k.......wa ich mać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiecie. W spoldzelczym żądzi psl czyli koniczyna. Przyczyna ta sam co w całym kraju. Najpierw likwidacja partyjniactwa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heheeheheh polaska XXI wieku, hehehehe to cebularze sa bardo bogacci jak maja takie oszczednosci w banku?! nie wspolczuje wam bo glupota jest najwiekszym towarzyszem czlowieka. hehehehehe PS ciekawe czy te kobity wróca do pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...