Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ludzieee. Noście kamizelki odblaskowe. Dzieki bim kierowca zdazy zauwazyc pieszego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam jest chodnik wiec sorry ale to kierowca jakis idiota młody chłopka i musiał zginąć :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grał w janowie w janowiance.... dzisiaj miał mecz :( miałem grać przeciwko niemu :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:/ Szkoda chłopaka ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby nie można było jeździć wolniej, miejsce oświetlone jak nie widzieć człowieka? Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu pijany policjant ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jako kierowca uważam, że przepisy powinny się zmienić, bo piesi i rowerzyści czują się jak boże krowy i uważają, że kierowcy to oczy mają w...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu kolega z mojej byłej klasy znałem go dobrze aż skóra cierpnie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apel do pieszych noście kamizelki!! Współczuje rodzinie chłopaka ale kierowcy również Sama jestem długoletnim kierowcą  i wierzcie mi poza terenem zabudowanym jeszcze do tego nie oświetlonym naprawdę was nie widać Nie wystarczy jechać wolno żeby uniknąć tragedii  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tej porze nic tam nie bylo oświetlone. A poza tym jak mozna wlazc prosto pod samochod na ekspresowce....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był mó kolega :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokuj szkoda chłopaka znałem go :( miszkał niedaleko mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszna tragedia :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ma na imie i nazwisko ten chlopak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, to nie jest ekspresowka . poza tym jezdnia jest szeroka akurat na tym odcinku wiec kierowca musiał jechać nieprzepisowo albo nie był czujny gdzie w nocy każdy powinien być bardziej wyczulony. Jest oddzielone pobocze i chodnik wiec zgaduje ze chłopak tamtędy tez się poruszał. Nie wierze ze szedł środkiem pasa -.- najlepiej zwalic na zmarłego ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Imię i nazwisko chłopaka to Daniel Fiedorek w tym roku wyszedł z gim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jesli pieszy nie szedl chodnikiem tylko sridkiem ulicy to z jakiej racji ma byc wina kierowcy. Po drugie pieszy powiniem byc oswietlony. Poprostu tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glebokie wspolczucia dla mamy i brata ,straszna tragedia .Mlody 16 chlopak ,znam go i rodzine .wszendzie powinny byc swiatla i chodniki ,triche mniej do kieszeni wladze a pomyslec o tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak chodzi o Daniela. 16 latek, nie miał odblasków ale to nie o to chodzi, był pijany i dlatego doszło do tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daniel.. :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...