Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejna afera w Kraśniku

Utworzony przez FOKA DUPCZYNSKA, 27 września 2008 r. o 02:19 Powrót do artykułu
ron napisał:
Kpina i nic więce3j. Bez honoru i dobrego smaku. Na stos.
TY UMRZESZ NIEDŁUGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazik Bulba to jedyny poważny kandydat na burmistrza. Precz z Czabińskim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No naprawdę odkryliście Amerykę!!!! Ta strategia burmistrza trwa od lat!!! Wiem bo pracowałem, ale nie miałem mu czego zaoferować, oprócz uczciwej pracy, więc już nie pracuję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego się ludziska czepiacie. Polityka platformy polega na udawaniu, że się rządzi krajem oraz na dawaniu wolnej ręki swoim kacykom i funkcjonariuszom na prowincji, by grabili do siebie co się da. A za parę lat znowu będziecie na nich głosować, bo to ładne i uśmiechnięte chłopaki. Nie to, co te brzydkie kaczory. Oni o tym wiedzą i dlatego grabią, kradną i korumpują na potęgę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MSz napisał:
Zapraszam do odwiedzania mojego bloga: http://dziamber.wordpress.com/ Mirosław Sznajder
Jaki sens ma prowadzenie bloga, strony internetowej i wpisów pana- na LKR jak wszedzie tam są te same teksty? Dziwny przypadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A matka męża pani burmistrz jest właścicielką zakładu pogrzebowego który kiedys był komunalny....... A swoja droga to Krasniczanie to durmie. Wystarczy, ze pan burmistrz zrobi darmowa kichnie i juz ma elektorat. Ale tam gdzie trzeba załozyć sygnalizacje świetlną (ul. Kosciuszki) to cos bełkocze o obwodnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
INFORMACJA O WYBORZE OFERTY: Przetarg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot zamiast wymachiwać penisem przed policjantami powinien pomachać okularami i białą laską przed Piterą, bo takiej ślepoty nie da się wytłumaczyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarosław K. napisał:
Jaki sens ma prowadzenie bloga, strony internetowej i wpisów pana- na LKR jak wszedzie tam są te same teksty? Dziwny przypadek
To były poszukiwania, najlepszą formą komunikowania się ze społeczeństwem uznałem blog, do odwiedzania którego zachęcam cię Jarosławie K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MSz napisał:
To były poszukiwania, najlepszą formą komunikowania się ze społeczeństwem uznałem blog, do odwiedzania którego zachęcam cię Jarosławie K.
I byc może skorzystałbym gdyby nie logowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Mirku. na Pana blogu nie można się zalogować!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo- Kraśnik to miasto seksu i biznesu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie Rafale i Fabianie, nie wiem który liczył ile mozna uzyskać czy wycisnąć z miejskiej kasy za dzierżawę wiat przystankowych, ale na mój skromny licznik to jeżeli mamy 40 dwustronnych "citylightów" po 150 zł za jedną stronę to rachunek wychodzi 12 TYSIĘCY ZŁ. NA MIESIĄC!!!!. Brawo panie Kuczek, dla przypomnienia to ten magik co jednego dnia był na dwóch różnych delegacjach (protokół pokontrolny RIO z kontroli Związku Komunalnego). Jak kręcić lody w kraśniku? Najlepiwej uczyć się w urzędzie miasta. Panie stawiarski rób pan coś, bo bagno w kraśniku coraz większe i czuję, że zaczyna tonąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość dał link do przetargu, ale to nie o ten chodzi,bo przetarg na wiaty ogłaszał UM. Link do przetargu KPM-owskiego pokazuje że siostra pani burmistrz za tzw. sprzątanie przystanków rocznie wyciągnie ponad 20 TYSIĘCY ZŁOTYCH. To jest to, nepotyzm w czystej PO staci. Julia przyjedź i rozpier.... to towarzystwo. Mirek zacznij coś działać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MSz napisał:
Prawda i Społeczeństwo
przypadkiem skrót tego bloga to PiS. I wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawrócony napisał:
Gość dał link do przetargu, ale to nie o ten chodzi,bo przetarg na wiaty ogłaszał UM. Link do przetargu KPM-owskiego pokazuje że siostra pani burmistrz za tzw. sprzątanie przystanków rocznie wyciągnie ponad 20 TYSIĘCY ZŁOTYCH. To jest to, nepotyzm w czystej PO staci. Julia przyjedź i rozpier.... to towarzystwo. Mirek zacznij coś działać
Zgadza się, rzecz idzie o sprzątanie. Tu o tym pisze: http://dziamber.wordpress.com/2008/09/29/pasnik-po/ Co do mojej osoby i działania. Była pora na odpoczynek, jest czas na dzialanie - o czym świadczy założenie bloga, kolejne odkrycia już niebawem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawrócony napisał:
Panowie Rafale i Fabianie, nie wiem który liczył ile mozna uzyskać czy wycisnąć z miejskiej kasy za dzierżawę wiat przystankowych, ale na mój skromny licznik to jeżeli mamy 40 dwustronnych "citylightów" po 150 zł za jedną stronę to rachunek wychodzi 12 TYSIĘCY ZŁ. NA MIESIĄC!!!!. Brawo panie Kuczek, dla przypomnienia to ten magik co jednego dnia był na dwóch różnych delegacjach (protokół pokontrolny RIO z kontroli Związku Komunalnego). Jak kręcić lody w kraśniku? Najlepiwej uczyć się w urzędzie miasta. Panie stawiarski rób pan coś, bo bagno w kraśniku coraz większe i czuję, że zaczyna tonąć.
Zapewniam Państwa, że posłowi PiS nie są obojętne rzeczy, które dzieją się w Kraśniku. Pozostaje jedynie przypomnieć pewien artykuł, który pokazuje, iż nie jest to takie łatwe w epoce rządów "krystalicznych" POlityków. http://wiadomosci.onet.pl/1461944,2677,cwi...i,kioskart.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to miasto zostało już całkiem sprywatyzowane i jest w rękach dwóch klanów: Czabińskich i Kruczków a ich nadwornym adwokatem (jak w filmie "seks, miłość i pieniądze" jest ten Czerń?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Długo, długo tak będzie, jeżeli ludzie będę zachowywali się tak jak niejaki IWAN, również Piotr. Tu jest wypowiedź Iwana, też Piotra, na sesji absolutoryjnej. http://dziamber.wordpress.com/2008/09/27/k...cja-polityczna/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu warcholstwo!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...