Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolonia Rudnik: Wypadek na przejeździe kolejowym

Utworzony przez abb666, 6 lipca 2011 r. o 22:45 Powrót do artykułu
Jednak chyba Miłosierdzie Boże, pod pod którego wezwaniem jest kościół koło tego przejazdu, jest niewyczerpane. Ja już bym dawno stracił cierpliwość, widząc co kirowcy (celowo napisane) wyczyniają na tym przejeździe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szacunek dla dziewczyn które bez wahania udzielały pomocy przed medycznej poszkodowanym osobom wypadku . dziewczyny szacun dla was że zachowaliście zimną krew
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://w
Ostatnio edytowany 8 lipca 2011 r. o 12:38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rudnik napisał:
szacunek dla dziewczyn które bez wahania udzielały pomocy przed medycznej poszkodowanym osobom wypadku . dziewczyny szacun dla was że zachowaliście zimną krew
dla dziewczyn szacun, że zachowali zimną kryw, a dla ciebie prikaz powrotu do szkoły podstawowej zgłębiać tjniki pisowni języka polskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ten ciemniak jechał ta skodą, że pociągu nie zauważył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beznadziejne społeczeństfo jakiś opserwował to zajście przez okno i pisał do gazety relacje zamist udzielić pierwszy pomocy pewno to ksiąc był bo księży pałac naprzeciw sie wznosi, dobże ze ja taki nie jestem allyiner delia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak , zgadzam się to cud , gdyby nie pobliski kościół napewno były by ofiary śmiertelne. Podziękujmy Panu za ten dar i złóżmy nabożną ofiarę dziękczynną w postaci polskich złotówek.amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobną przyczyną wypadku było niezachowanie zasad bezpieczeństwa przez kierującą samochodem osobowym Kurier poinformował,że skodę prowadziła baba.Dziennik natomiast informuje że skodę prowadził "on". Kto więc podaje bardziej rzetelne informacje? Dziennik czy Kurier?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skrzyżowaniu drogi z traktem kolejowym Lublin- Stalowa Wolana Gdzie leży Stalowa WOlana?Nie mogę znaleźć na mapie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@fiodorr i @999: zapraszam na ten przejazd codziennie od 5:30 (pierwszy pociąg do Lublina) do 20:23 (ostatni do Stalówki) posiedźcie, popatrzcie, najlepiej tak przez pół roku, żeby kirowcy do was przywykli . Zaręczam, że zmienicie zdanie. Ale gdzie tam, nie będzie wam się chciało ruszyć obrosłych w tłuszcz siedzeń, lepiej pisać deb***ne kumentaże (celowe) I jeszcze jedna taka dygresja: znałem kiedyś kolesia który sobie kpił z różnych rzeczy, z wiary, religii etc. Do czasu, aż sam cudem przeżył wypadek. @ redakcja: szynobus NIE jechał DO LUBLINA tylko z LUBLINA do STALOWEJ WOLI POŁUDNIE. To tak dla przypomnienia. Troszeczkę więcej zainteresowania rozkładem jazdy. Polecam rozklad-pkp.pl, ewentualnie rozklad.sitkol.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@fiodor: zapomniałem zapytać po co ratować kogoś, kto chce się zabić? A że ktoś inny na tym ucierpi? Co tam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...