Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KOMIS LEONOWICZ

Utworzony przez eewa, 7 października 2011 r. o 11:03
Gość napisał:
Podobno tylko rok w zawiasach dostała, ale jakoś nigdzie nie widziałem tych przeprosin. Były gdzieś ? [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1343562216' post='658459'] Podobno tylko rok w zawiasach dostała, ale jakoś nigdzie nie widziałem tych przeprosin. Były gdzieś ?
Ponoć na billboardzie koło zalewu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Podobno tylko rok w zawiasach dostała, ale jakoś nigdzie nie widziałem tych przeprosin. Były gdzieś ? [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1343562216' post='658459'] Podobno tylko rok w zawiasach dostała, ale jakoś nigdzie nie widziałem tych przeprosin. Były gdzieś ?
W Telewizji Kraśnik... czytała osobiście z kartki... mimo lat niezła laska jeszcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślałem ze klikne w ten temat na forum i wyskoczą mi foty aut do sprzedania a tu guzik jakiś spam tylko je
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://autokomis-leonowicz.otomoto.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze, w taki upał dziecko zamknęli w beemce... policja ma niezbity dowód na brak opieki... ciekawe, czy coś zdrobi w tym temacie http://autokomis-leo...-C25290274.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kurcze, w taki upał dziecko zamknęli w beemce... policja ma niezbity dowód na brak opieki... ciekawe, czy coś zdrobi w tym temacie http://autokomis-leo...-C25290274.html
Na razie zablokowała stronę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiecie czyja jest ta srebrna alfa 156 kombi 2,4jtd? chętnie skontaktuje się z wlascicielem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiecie czyja jest ta srebrna alfa 156 kombi 2,4jtd? chętnie skontaktuje się z wlascicielem :)
  he he jaja sobie robisz ? przecież to Piotrka auto  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Państwo,   Widzę, że powstało zamieszanie w tym temacie, ale przydałyby się komentarze rzeczywistych stron transakcji. Mam uprzejmą prośbę do właściciela oraz prawdziwych klientów Autokomisu Leonowicz, który znajduje się w Kraśniku, o uczciwe komentarze na temat transakcji, w których uczestniczyli, jak się kupowało, sprzedawało auta, czy transakcje były udane czy nieudane (pozytywne czy negatywne), odnośnie zgodności auta z opisem, kontaktu ze sprzedającym / kupującym, czasu realizacji, stanu technicznego, reklamacji, czy są zadowoleni, jeśli można, co byłoby pomocne dla przyszłych klientów i właściciela. Może pomocna byłaby również skala zadowolenia, np. od 1 do 6 gwiazdek.   Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek fajny facet jest taki wysportowany... Auta też dopracowane sprzedaje i sporo można utargować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezproblemowo,choć i tak myslę ,że forum internetowe to mało obiektywne mioejsce,mimo wszsytko pozytywnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u Lewczyka to byl autokomis Eurocar, a nie leonowicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam właścicieli, bardzo wporządku chłopaki, uczciwi,kontaktowi i pomocni. Co do samochodów nie mają nic do ukrycia samochód można sprawdzić na diagnostyce co sami proponują! Poza tym po transakcji potrafią zadzwonić i dopytać czy wszystko jest w porządku i czy jestem zadowolony.   Bardzo polecam !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiłem auto ,wszystko ok ,normalny kontakt ,ludzie ,mila obsługa ,możliwość sprawdzenia ,wiadomo każdy chce zarobić i stoi za swoim . Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie najbardziej rajcuje ta muskulatura Piotrka. Chcuałabym być jego masażystką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważajcie drodzy kupujacy sprzedawca nie jest uczciwy oferuje na olx auto z pieknym opisem deklaruje że autko opłacane gotowe do tejestraci a w rzeczywistości jeszcze oplata akcyzy recykling przeglad i nie wiadomo jeszcze co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważajcie drodzy kupujacy sprzedawca nie jest uczciwy oferuje na olx auto z pieknym opisem deklaruje że autko opłacane gotowe do tejestraci a w rzeczywistości jeszcze oplata akcyzy recykling przeglad i nie wiadomo jeszcze co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważajcie drodzy kupujacy sprzedawca nie jest uczciwy oferuje na olx auto z pieknym opisem deklaruje że autko opłacane gotowe do tejestraci a w rzeczywistości jeszcze oplata akcyzy recykling przeglad i nie wiadomo jeszcze co
A ile masz lat  Stefanio ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również bardzo mocno NIE POLECAM!!!! Oszuści i nic więcej...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko jak należy, użytkuje auto od długiego czasu i wszystko Ok. Zrobić oszusta w internecie z kogokolwiek to żaden  problem. Znam tych ludzi i wszystko Ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...